Nazghul

Skype: nazghul1981
Twitter: TomasHelcl

<< předchozí 1 2
    • 30.9.2004  00:07

Ale i přes nehygienické nádobí a rozvařené, nevalně oloupané brambory, jim dávám čtyři hvězdičky. Jednu pro Stefana, jednu pro Petera, jednu pro Arna a jednu pro Torkilda. :-)

• 11.10.2003  12:30

Tenhle film je jeden velkej "LOL". Už dlouho jsem se při sledování filmu necítil tak trapně, ale nenudil sem se, tak že ***, ale slabé tři.

• 25.8.2003  00:54

Naprosto skvělý Johnny Depp, překrásná Keira Knightley a čistě funkční Orlando Bloom. Byl by to pro mne skvělý film, ale hrozně mě irituje ten "Bruckheimerovský" nádech celého filmu. Zkrátka mě to v něčem připomíná všechny ty Skály, Con Airy atd. a to já vůbec nerad. Snad je to tou hnusně "heroickou" hudbou (viz. Skála) či místy hloupým humorem. Je mi to líto, ale jen ***.

• 8.8.2003  18:26
    Zesil to! (1990)

Takhle má podle mne vypadat teenagerovský film! Leč stará, ale stále úžasná podívaná s výborným Christianem Slaterem a Samanthou Mathis.

• 1.8.2003  23:45
    Gattaca (1997)

Skvělé originální sci-fi s výborným Ethanem Hawkem, ještě lepším Judem Lawem a krásnou Umou Thurman. Jen nedokáži pochopit, jak je tento vysoce kvalitní a silný film, tak přehlížen!

• 1.8.2003  18:42
    O Schmidtovi (2002)

Úplnej souhlas s Civalem! Ty ** jsou jen kvůli celkem slušnému Jacku Nicholsnovi. Zbytek nestoji za řeč.

• 31.7.2003  02:10
    Eastie Boys (1999)

Inteligentní německá komedie, která se nevyhne srovnání s našimi Pelíšky. Ale vidím to tak, že kdyby jste byli Němci, tak byste zas říkali, že Pelíšky jsou dobrý, ale na Sonnealle to nemá :).

• 22.7.2003  13:36
    Běžící muž (1987)

Vzhledem ke skvělé knižní předloze Stephena Kinga nemohu tomuto paskvilu dát vyšší hodnocení, než je odpad! Kdyby tu šlo hodnotit ještě méně, tak se nerozmýšlím!!

• 21.7.2003  21:14
    8 žen (2002)

Skvělá, inteligentní a nápaditá detektivka s prvky muzikálu, které jsou naprosto vynikající a vůbec zde nepůsobí rušivým dojmem, jak by se mohlo zdát. Ba naopak! A to nejsem velkým příznivcem tohoto žánru = muzikálu.

• 17.7.2003  00:51
    Anatomie (2000)

Sice nic nového pod sluncem, ale docela dobře jsem se pobavil. Takže ****, možná spíše ***1/2.

• 8.7.2003  01:56
    Lilja (2002)

Od nového filmu Lukase Moodyssona nečekejte žádnou "limonádu" typu Fucking Amal, ale drsnou realitu, kterou na Vás chrlí celých 109 minut a chvílemi si začnete říkat:"Už dost!" Za zmínku stojí hlavně výkon hlavní představitelky Oksany Akinshima a mladého Artyoma Bogucharskyho.

• 25.6.2003  12:46
    Válečníci (TV film) (1999)

Absolutně nejpůsobivější film, co jsem viděl. A věřte, že ho po shlédnutí jen tak z hlavy nevyženete!

• 11.6.2003  01:22

Podle mne celkem vydařený comeback Dannyho Boylea se zajímavou zombiejárnou, která je mnohem lepší, nápaditější než Resident Evil, který nemá s původní hrou téměř nic společného.

• 3.6.2003  16:51
    Mluv s ní (2002)

Opravdu velmi silný snímek a pro mne možná ještě lepší než "Vše o mé matce", který dojme a zanechá ve vás zvláštní pocit. Oscar pro Pedra Almodóvarova za nejlepší původní scénář je vzkutku zasloužen! Za zmínku také stojí, že zde hraje malou zajímavou roli Paz Vega /hlavní předstvitelka filmu Sex a Lucía/ :)

• 25.5.2003  17:34
    Duel (TV film) (1971)

Grandiózní prvotina Pana režiséra, která vás pohltí napínavým příběhem od začátku až do konce! Je obdivuhodné, s jak prostým příběhem lze vyrukovat a stvořit takové dílko. Bravo, pane Spielbergu!

• 25.5.2003  10:58

Moc příjemná záležitost. Někdy si říkám, proč takových filmů není více!

• 24.5.2003  22:48

Zmiňované výhrady tohoto kultovního sci-fi nemohu vyvratit ani s nimi souhlasit. Myslím, že by bylo lepší počkat až uvidíme celou trilogii a pak vydat konečný rozsudek. Pokračování ale nejvíce trpí tím, že každý si od něj sliboval něco jiného než samotní tvůrci. Já osobně jsem s pokračováním celkem spokojen až na pár výhrad (projev Morphea). Přesto nemohu tomuto nadprůměrnému filmu dát pouhé čtyři hvězdy. A dávat tomu minimum, jen kvůli tomu, že je kolem toho takový humbuk a že to je čistá komerce, se mi zdá celkem smutný.

• 19.5.2003  16:06

Pan Schumacher konečně pochopil, že Batman není zrovna látka, která by mu šla a opět se vrací k žánru, který mu jde nejlépe (Volný pád). Téměř není co vytknout. Skvělá plejáda herců v čele s Colinem Farellem a napínavý příběh, který nepostrádá originalitu, vás určitě nebude nudit.

• 5.5.2003  15:31

Opět "překrásně divný" film Paula Thomase Andersona s výborným Adamem Sandlerem, kterému opravdu, jak psali v Premiere :), "hrozí" amnestie, pokud nespáchá další filmový zločin.

• 30.4.2003  19:41

Nemohu jinak, než dát tomuto skvostu ***** Pro někoho dvouhodinová nuda, pro mne dvě hodiny v báječném Tykwerově světe, při k terém se mi příjemně rozbuší srdce.

• 16.4.2003  00:57
    Země nikoho (2001)

Tak nevím, nevím. Tento film by si jistě zasloužil Oscara, pokud by ten samý rok nebyla nominována ve stejné kategorii Amélie z Montmartru. Ta tento film přebíjí ve všech směrech. Ale jinak je Země nikoho skvělým filmem, který vám ňákou tu dobu zůstane v paměti.

• 12.4.2003  01:26

Bez debat nejlepší z Lecterovské trilogie!

• 12.4.2003  01:11

Dávám **** už jen kvůli výbornému obsazení, které se takhle pohromadě jen tak nevidí. Jinak mnohem lepší než Hannibal, ale aby to trumflo Mlčení jehňátek...tomu něco kapánek chybí.

• 5.4.2003  01:04
    Oko (2002)

Po Ringu další výborný asijský horor, který nešetří nápady a nepostrádá dokonale mrazivou atmosféru.

• 27.3.2003  19:53

Celkem povedený film s opět skvělou Audrey Tautou tak, jak jí asi ještě neznáte.

• 26.3.2003  00:06
    Ti druzí (2001)

Po delší době opravdu kvalitní duchařská podívaná s výbornou Nicole Kidman v hlavní roli s opravdu hustou atmosférou!

• 25.2.2003  18:05
    Underground (1995)

Tak tohle je bezpochyby nejlepší a nejkrásnější dílko Emira Kusturici a stejně, jak píše Radyo, jdu si ten soundtrack sehnat taky. Hudba je naprosto geniální!

• 19.2.2003  23:40
    Kyborg (1989)

Nelze nic jiného než doporučit! No řekněte, znáte jediný lepší film Alberta Pyuna, než je tento "skvost"?! :))

• 11.2.2003  00:42
    Klub sráčů (2000)

Tak tohle je největší stupidita, co kdy kdo mohl natočit! Po deseti minutách jsem to musel vypnout! Možná si řeknete, proč to vůbec hodnotím, když jsem to neviděl celé. Protože tento film je zdraví škodlivý a musí se na něj upozornit!

• 11.2.2003  00:30

Podle mého nejslabší film Kevina Smithe. Opravdu jen pro fanoušky jeho filmů. Měl jsem pocit, že to trochu zaváni "prcičkovským" humorem a ten já nerad! Kevine, promin...jen ***

<< předchozí 1 2