Blikající světla (2000)

Ale i přes nehygienické nádobí a rozvařené, nevalně oloupané brambory, jim dávám čtyři hvězdičky. Jednu pro Stefana, jednu pro Petera, jednu pro Arna a jednu pro Torkilda. :-)

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Tenhle film je jeden velkej "LOL". Už dlouho jsem se při sledování filmu necítil tak trapně, ale nenudil sem se, tak že ***, ale slabé tři.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Naprosto skvělý Johnny Depp, překrásná Keira Knightley a čistě funkční Orlando Bloom. Byl by to pro mne skvělý film, ale hrozně mě irituje ten "Bruckheimerovský" nádech celého filmu. Zkrátka mě to v něčem připomíná všechny ty Skály, Con Airy atd. a to já vůbec nerad. Snad je to tou hnusně "heroickou" hudbou (viz. Skála) či místy hloupým humorem. Je mi to líto, ale jen ***.

Zesil to! (1990)

Takhle má podle mne vypadat teenagerovský film! Leč stará, ale stále úžasná podívaná s výborným Christianem Slaterem a Samanthou Mathis.

Gattaca (1997)

Skvělé originální sci-fi s výborným Ethanem Hawkem, ještě lepším Judem Lawem a krásnou Umou Thurman. Jen nedokáži pochopit, jak je tento vysoce kvalitní a silný film, tak přehlížen!

O Schmidtovi (2002)

Úplnej souhlas s Civalem! Ty ** jsou jen kvůli celkem slušnému Jacku Nicholsnovi. Zbytek nestoji za řeč.

Eastie Boys (1999)

Inteligentní německá komedie, která se nevyhne srovnání s našimi Pelíšky. Ale vidím to tak, že kdyby jste byli Němci, tak byste zas říkali, že Pelíšky jsou dobrý, ale na Sonnealle to nemá :).

Běžící muž (1987) odpad!

Vzhledem ke skvělé knižní předloze Stephena Kinga nemohu tomuto paskvilu dát vyšší hodnocení, než je odpad! Kdyby tu šlo hodnotit ještě méně, tak se nerozmýšlím!!

8 žen (2002)

Skvělá, inteligentní a nápaditá detektivka s prvky muzikálu, které jsou naprosto vynikající a vůbec zde nepůsobí rušivým dojmem, jak by se mohlo zdát. Ba naopak! A to nejsem velkým příznivcem tohoto žánru = muzikálu.

Anatomie (2000)

Sice nic nového pod sluncem, ale docela dobře jsem se pobavil. Takže ****, možná spíše ***1/2.