Jericho (2006) (seriál)

Fajn seriál, ale bohužel u nás jsem ho moc nestíhal, ještě že mám kabelovku a AXN mi vysílá díly celkem často.....

Pat a Mat - Vinaři (1984) (epizoda)

Tento díl se opravdu povedl......někoho mi na konci připomněli, kdo to asi může být? :-D

Čas přání (2005) (TV film)

Začátek byl zvláštní, ale později si mě tento film svým dějem získal...chudinka Melike zažívá trápení s láskou a Mustafa přemýšlí, jak odcestovat do vysněného Německa. Snímek plný emocí a "nesplněných přání."

Buenos Aires 1977 (2006)

Velmi dobře natočený snímek od Adriána Caetana, který velmi věrohodně ukazuje, jaké to bylo ještě do nedávna v Argentíně. Drsné výslechy a kruté mučení většinou křivě obviněných lidí z terorizmu mi připomíná, že u nás to dříve nebylo asi o moc lepší. Lidé ze strachu lžou, aby si zahránili život, ale často ho znepříjemní někomu jinému a sami si nepomohou. Jedině útěk jim může zachránit život, díky odhodlání přežít svou snahu dobře zúročí. Později vypovídají před soudem, někteří emigrují. Reálné a hlavně podle skutečnosti, takže 95 %!!!!!

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Velmi slabý herecký výkon. Často suchý humor, pouze stupidní fórky postrádající inteligenci! Jen Martin Dejdar si zaslouží uznání, bez něho by seriál nemohl existovat! Tento seriál je ztáta času.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Stupidní, odporné, nechutné, okopírované a hlavně seriál o ničem.... Takový seriál jde zhlédnout jen s velkou dávkou koksu nebo vymytým mozkem.....

Šumný Hradec Králové (2000) (TV film)

V Hradeci Králové jsem se narodil, takže mě kořeny jsou tam! Je to překrásné historické město, které nabízí mnoha kulturních památek. Pohled na Šumný Hradec Králové si zaslouží 90 %, velmi hezké!