Ratatouille (2007)

Krysák Remy si okamžitě získal mé srdce, protože máme společnou zálibu. Ano vaření, gastronomie však není jediné, čím si mě tento malý Pixarák získal. Jeho odhodlanost si splnit životní sen vařit z nejvybranějších lahůdek je až neuvěřitelná, při každém škobrtnutí vstane a jde zase dál, nevzdává to. Moc hezky vytvořený animovaný svět, téměř vypiplaný do detailů, který si zaslouží díky příjemnému scénáři a milým postavičkám jasně 100 %!!!!!

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Sice jsem nepochopil úplně závěr filmu, proč přežila ženská a všichni ostatní vzdechli, ale jako fanoušek obou emzáků musím dát alespoň zlatý střed :-)

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Konečně by se mohl natočit pořádný masakr, který by se obešel bez nějakého patriotismu a trapných scén, kde nejslabší článek (člověk) vždy přežije. První Pradátor a i Vetřelec nasadili laťku příliš vysoko, takže bude do budoucna velmi těžké se jim přiblížit. Druhý díl AvP je lepší než ten předchozí, ale na víc než 70 % to dnes není.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Vymýlání mozku nebo tajný vojenský experiment? Kdo ví? Každopádně chudáci děti, teda nejen oni! Prosím televize o soudnost, tyhle 4 barevný zateplence UŽ NE!!!!!!!!!!!

Transformers (2007)

Tihle plecháčci mě chytli opravdu za srdíčko.....moc se těším na druhý díl s Megan Fox :-)

Výplata (2003)

Miluju Sci-Fi, navíc tohle mělo i něco, co ostatním chybí - nápad. Zaujal mě možnou budoucností, která lidské rase jistě v budoucnu hrozí....ano myslím to, že se sami vyhladíme jen kvůli malichernostem a moci.... Děj byl akční, zajímavý a hlavně dokázal upoutat.....jsem rád, že zde byly vynechány mimozemské civilizace a přehnaně futuristická budoucnost.... No prostě John Woo se opět vytáhnul.

Dr. House (2004) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů, který kdy byl asi natočen. Hugh Laurie perfektně ztvárňuje roli sarkastického Dr. House, jeho humor a drsné vtípky vykouzlí úsměv snad každému. Díky kabelovce můžu sledovat House někdy i 3 x denně. Nejraději sleduju, jak Dr. House přesvědčuje pacienty, že brzy zemřou, jen aby dosáhl svého cíle - přiznání, které bývá často velmi nepříjemné. Tento seriál mě opravdu dostal! Zaslouženě 100 %.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Vždycky umírám smíchy, když Atkinson dělá "Jouky".....tohle je z jinýho soudku britského hůmoru.....

Číslo 5 žije (1986)

Zábavný děj, na který rád vzpomínám....jo to byly časy, když jsem byl malej.....Moc roztomilý robůtek, který mi velmi připomíná animáka Walliho......tedy naopak, víte co myslím :-)

Waterloo po česku (2002) odpad!

A já myslel, že špatný film se dá natočit jen v zahraničí, ale opět mě něco zaskočilo!!!! Jirko, Jirko, je to děsný.....co tam předvádíš.