Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

David Attenborough jako novodobý Charles Darvin, který přináší zajímavé poznatky o naší přírodě v překrásně zachycených okamžicích. Myslím, že by se takových dokumentů mělo točit více!!!! 100 %

Mladý dračí ninja (1993) odpad!

Děs, děs a opět děs......nic jiného mě nenapadá, jak se k tomuhle "filmu" vyjádřit....

Mladý dračí ninja 2 (1994) odpad!

Tohle by mohlo někomu ublížit, prosím další díly už netočte! Hrozí totalní vymytí mozku!!!!

Real je naše vášeň (2005)

Jako fanoušek Realu Madrid oceňuji, že se někdo pokusil "zdokumentovat" příběh toho fotbalového velkoklubu, který má zajímavou historii. Nesedí mi tu jen přihozené příběhy, které se zdánlivě přibližují k tématu. Asi bych zde uvítal více informací o klubu než o samotných hráčích "současnosti." Real si u mě "vykopal" 50 % :-)

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Úplně šílená komedie, která perfektně pobaví. Bohužel se originální titulky těžko shánějí, a tak se film nedá maximálně vychutnat jako v kině. Bez origoš titilků to není ono, ale film sám osobě v originálním znění je boží! Jen doufám, že nějakej českej trumbera nebude chtít dělat dabing, byl by totiž první komu by se podařilo zabít Zohana! :-))) Doporučuju na odreagování a hlavně na zahnání nudy, je to MAZEC, takže dávám minimálně 110 %! Adam Sandler je hustej fousek...a má kolem sebe pěkný baby...

Fahrenheit 9/11 (2004)

Lži, podvody, korupce a praní špinavých peněz? Zavímavé, kdo by řekl, že to může být USA!?. Pár nových informací nikdy neuškodí, jen mi tam chybělo, že nejinteligentnější prmát má IQ o něco vyšší než Bush. Aha.... To by však znamenalo, že zemi jako je USA by mohla vládnout opice, pokud by měla někoho, kdo by jí podporoval? Tak to ČR má celkem štěstí, ne? Ikdyž kdo ví!? :-)))

Rocco znásilňuje Prahu (2001)

Každý chlap chce být jako on, mnoha žen a dívek šampion. Tak by se asi dalo shrnout to, čím se Rocco proslavil....za kamerou jako šikovný režisér, kterému neunikne žádný záběr a před kamerou jako "ranař," který trestá neposlušné dívky svým 24centimetrovým "obuškem!" :-)))

Temný rytíř (2008)

Famózní příběh! Heath Ledger jako nejlepší Joker, ze které opravdu číší hrůza, děs a šílenství. Christian Bale jako nekompromisní zastánce dobra. Dvě a půl hodiny napětí, které divákovi nedovolí odtrhnout oči z plátna - It is The Dark Knight!

Karamazovi (2008)

Velmi silný příběh, který opravdu upoutá. Excelentní dílo, které může bez problémů konkurovat evropským filmům "velkého kalibru.“ Výborný scénář Petra Zelenky a skvělé herecké výkony všech účinkujících. Nejemotivnější část celého filmu: "Člověk pochopí, že je smrtelný, že nemá naději na vzkříšení a přijme smrt a přijme ji rád. Bude jako bůh a všechno mu bude dovoleno a jakmile bude člověk bohem přestane platit jakýkoliv zákon a vše bude dovoleno!"