Princezna ze mlejna (1994)

Opomenu-li Lucii Bilou, ktera me rozciluje uz jen, pokud slysim jeji jmeno, tak to byla pomerne pekna pohadka.

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Tohle je opravdu peklo. Premyslel jsem, za co bych tomuto neuveritelnemu "spletenci" dal aspon 1 hvezdicku, ale neprisel jsem na nic..

Kaktus (2005)

Abych rekl pravdu, tak jsem se v prubehu filmu nezasmal ani jednou. Nicim tento snimek neprekvapi, mozna jen puvabnou Alici Taglioni, ktere to opravdu slusi...

Wanted (2008)

Spousta akce + ještě větší spousta akce = WANTED, což je asi tak jediné co mě na tomhle filmu trochu bavilo. Podíval jsem se na zdejší hodnocení a byl jsem akorát naštvaný, když jsem to nakonec viděl. Po pravdě řečeno i přes ty efekty „natřískané“ scény jsem pomalu usínal a nebýt té části s ergonomickou klávesnicí, tak jsem hodnotil možná ještě méně. Potom co jsem od Bekmambetova viděl NOČNÍ HLÍDKU, tak jsem očekával něco víc a to jsem bohužel nedostal. Hodnocení cca 60%.

Tajemství vynálezce (1936)

Tento snímek jsem viděl na 43. MFF a musím uznat, že to byla bomba! Po pravdě řečeno vidět ho v roce kdy byl vydán, tak ho hodnotím jako perfektní horor, o 25 let později jako hrozné „Bčko“ a nyní ho hodnotím jakožto perfektní komedii. Dialogy byli občas hodně komické (což nebyl jen můj názor, ale podle reakcí lidí v kině to bylo kolektivní). Navíc miluju ty neuvěřitelně trapné scény, kde figuruje herec s naprosto kamennou tváří a dělá, že to nic opravdu něco je. Celkově tak 90%.

Neviňátka (1961)

Film jsem viděl na letošním filmáči v KV a musím říct, že píseň kterou si ta malá holčička zpívala, mi zní v uších do dnes. Herecké výkony byli víc než dobré, ale celkový dojem bohužel na 5* nestačil.

San Babila: 20.00 hodin (1976)

Tohle by mohl byt muj dalsi velice oblibeny film. Reziser mel skupinku jako vysitou z "MECHANICKEHO POMERANCE" (misto bilych oblecku meli "gestapo" uniformy), ale bohuzel uz nepouzil trochu vice ze "SALO ANEB 120 DNU SODOMY", takze -15% a celkove hodnoceni cini 85%

Gungrave (2003) (seriál)

První polovina tohoto anime byla vynikající (např. veškeré změny a zvraty v Millenionu), škoda ovšem je, že to tak nezůstalo až do konce. Zase na druhou stránku i přes vracení se ze záhrobí a mechanické-bio úpravy (těžko určit co to všechno bylo… ;), mi Gungrave zanechal celkové pocity velmi dobré, takže hodnocení cca 90%.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Nejlepsi muzikal, ktery jsem kdy videl! Pokud by byl kazdy ve stejnem duchu, asi bych si tento zanr oblibil... ;-)

Slunce, seno, erotika (1991)

Jednoznacne nejhorsi dil z teto trilogie. Zde zustalo humoru opravdu po skromnu, ovsem pokud nemate co delat a chcete se 103min nudit, tak SLUNCE, SENO, EROTIKA je jasna volba!