Doktor z hor (1992) (seriál)

85% - Seriál, kde nic nechybí. Vtipné scény, rodinné neshody i milá přivítání a každou chvíli je v tomto seriálu zajímavý zvrat. Obsazení je skvělé. Obdivuji několik známých německých herců. A to že malá dívenka má 2 tatínky je příjemné na to koukat a rád se na tento seriál dívám a těším se na každý další díl.

Dolittle (2020)

Co jsem čekal to jsem dostal. Chválím a doporučuji. Originální a lepší než pokus s Murphym.

Ducháček to zařídí (1938)

Dokonalé. Skvělý film, nedokážu mu nic vytknout, legrace od začátku do konce a pan Burian s panem Marvanem válí

Enola Holmesová (2020)

Celkem dobře natočeno se skvělým obsazením i nápadem. Moc jsem si film na Netflixu užil.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

To my fakt nemohlo ujít. Expendables sérii zbožňuju ◄◄►► Možná ne!!! Jen povím, že film je úžasný s úžasnýma lidma a skvělou hudbou a atmosférou. ►►► Samozřejmě, že minulé díly bylo mnohem lepší, ale toto není tak zlé.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Po dvou ne dost kvalitních dílech se konečně dočkáváme o mnohem lepší třetí díl, který umí úžasným a napínavým způsobem rozvíjet děj. Celé této kvalitní výpravě kouzelnického týmu hlavních hrdinů pomáhá i velice sympatický padouch Grindelwald ztvárněný senzačním Madsem Mikkelsonem. Musím podotknout, že jsem si film mnoho užil.

Futurama (1999) (seriál)

Fantastické! Futurama, Simpsonovi - bez těchto seriálů, by nebyl můj den pokojný, je rarita to že tak snadno člověk navikne na tyto serialy. Prima Cool: dík, že tě máme!