Jan Žižka (2022) odpad!

Pořád mě zajímá, kde jsou všichni ti, co studuji tu skvělou českou filmovou tvorbu. Petr Jakl ukázal marnost snažení. Film je nevyvážený a co by v něm být mělo tak není. Dočkaly jsme se divné akční řežby bez racionální zápletky. I já jako divák bez filmového vzdělání mám větší šanci natočit lepší film, byť ne historický.

Ms. Marvel - Vzplanutí (2022) (epizoda)

Zbožňuji muslimy, zbožňuji jejich kulturu i styl natáčení filmů a seriálů. Nemohu nalézt cokoliv, co by mi zde chybělo. Postava byla představena již ve hře Marvel's Avengers a fakt skvělá. Je to skvělá mladá postava i herečka jež jí ztvárňuje je skvělá.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Byl jsem na předpremiéře a je to skvělý film. Děj je skutečně zajímavý a propojený. Nic není zbytečné a všechny postavy mají svoji podstatnou úlohu, což je i očekávaný prvek v každém filmu, ale ne všechny se toho drží. Proto v ČR vzniká velké množství nekvalitních filmů. Princezna zakletá v čase 2 to ale není. Hodnotím 92%. Strhávám jen za málo akční scén přes den. Mohu tedy říct, že jde o lepší pokračování než, co jsme viděli u prvního dílu.

Zoo - Vůně hnoje (2022) (epizoda)

Vskutku napínavé. Děj seriálu je víc než nadprůměrný s velkým množstvím skvělých nápadů. 95% Kvalitní zábava.

Boží mlýny - Spící lodě (2021) (epizoda)

Velice kvalitní a zábavná epizoda. Celý seriál působí ambiciózně a nadějně. Těším se na další díl.

Inkognito (2021) (pořad)

Dívám se na to především kvůli skvělému a okouzlujícímu moderátorovi Liboru Boučkovi.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Film je nechutně děravej až hnusnej. Je to něco, co už nechci vidět. Žádná z postav nemá přiměřenou "chemii" a vstahy s ostatními hrdiny působí úměle komicky až nereálně. Hold je pravdou, že Zach Snyder ještě nenatočil kvalitní film.

Like House (2021) (pořad) odpad!

Totální trapnost plná lidí, kteří zřejmě považují vykonání téměř samozřejmých věcí za nadlidský úkol. -5%

Nečum na mě show (2021) (pořad)

Adolfeen nemá chybu. Valí a jeho první hosté také úžasní. Druhý host Horváth byl dokonalý, prostě trefa na hlavičku, a ty komentáře k dokonalosti nemají daleko. 🙂

Rychle a zběsile 9 (2021)

Úžasný zážitek. Ze začátku si člověk řekne, že to bude blbost, ale v půlce se to rozjede a je to úžasné až do konce.