Pandemie: COVID19 (2020) (TV film)

Skvělý dokument a spousta zajímavých skutečností. Dokument s aktuální tématikou.

Princezna zakletá v čase (2020)

Originální, skvělá a nejlepší pohádka za dlouhou dobu. Naprosté nadšení. Příběh plně využívá potenciál námětu a vše krásně zapadlo. I přes pomalý rozjezd.

Showtime (2020) (pořad)

Nové, zajímavé a rozšiřující

Slunečná (2020) (seriál)

Seriál jsem nikdy neviděl. Pravděpodobně kvůli špatné propagaci. Vím jen že existuje. Ale neznám ho.

Štěstí je krásná věc (2020)

Úchvatný film. Čistá úroveň Hollywoodských komedií a klasického českého filmu. Po dlouhé době tu máme český film, který má zvraty, děj a nepřestává bavit. Diváka to plně vtáhne, chytne a nepustí. Nemám slov. Je to pecka. 97% (3% Strhávám za nedostatečně vyřešený problém s exekucí a sousedem).

Tenet (2020)

Jsem ohromen genialitou režiséra a toho, že celý film je pozpátku, ale divák to zjistí až ke konci. Naprostý úžas.( 80%)

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Úchvatné, naprosto úžasné. Film, který drží tradici a vysokou kvalitu Netflixu. Obsazení super! Nemám výdky!.

Aladin (2019)

Arabskou kulturu mám rád, i asi proto že sám jsem z části arab a tohle mě fakt bavilo. Hodně mě potěšil režisér i obsazení.

Avengers: Endgame (2019)

Paráda, už jsem viděl víc jak 3x je to úžasný film <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Recyklace všeho špatného od Marvelu. Tahle marvelovka je úplným sklamáním. Film stroskotal a plete totální zhovadilosti