Divočina (2014)

Reese Witherspoon si prechádza duševnou očistou na ceste dlhej 1000 míľ a po hereckej stránke sa na ňu pozerá viac než uspokojujúco. Škoda že ma film príliš pomalé tempo. Taktiež mi tam chýbal nejaký zvrat alebo niečo čo by to trošku oživilo. Chválim výber záverečnej pesničky, ktorá to celé príjemne ukončí. 6/10

Wonder Woman (2017)

Wonder Woman nesklamala ale ani neprekvapila. Ako sme u DC zvyknutý tak opäť ponúklo zopár klišé hlavne vo správaní postáv. Inak sa jedná o fajn film s dobrými bojovými sekvenciami a celkom fajn príbehom. Škoda toho predigitalizovaného finále, ktorým akosi stále nemôžem prísť na chuť. BvS mi ulahodil viac preto ostanem pri lepších 3 hviezdičkách. 6.8/10

I dva jsou rodina (2016)

Po Nedotknuteľných ďalší super výkon Omar Syho. Inak príjemný snímok na jedno pozretie. Nič nepokazí ale ani neprinesie ako oddychovka akurát. 6.5/10

Rocco (2016)

Snímok, ktorý nám ukáže čo sa skrýva za oponou porna. Rocco zaujímavo vysvetľuje čo preňho sex a točenie porna znamená. Na jednej strane to vníma ako ťarchu niečo čo ho ubíja a na strane druhej bez toho nedokáže žiť považuje to za zmysel svojho života. Film smeruje k nie veľmi vydarenému finále kde sa Rocco rozhodne skoncovať so svojou kariérou a nakrúti svoj posledný film. No a prečo nevydarené? Scény sú bez štipky vášne nič z toho nieje cítiť jedine čo vidíme je spotený Rocco ako to do niekoho búši no slabota. Prijal by som viac detailu aby tie scény mali nejaký šmrnc. Taktiež mi veľmi chýbalo vyjadrenie Roccovych detí ako vnímajú jeho prácu je tam s nimi síce pár rozhovorov ale tie nám nič nepovedia. Netvrdím že sa jedná o zlý film ale dalo sa ta spraviť aj lepšie 6/10

Iron Fist (2017) (seriál)

Zatiaľ najslabší diel zo série Defenders. Ak by som mal Iron Fista porovnať s Daredevilom tak fist je slabší o 50% a to vo všetkom . Zle natočené súboje bez výrazného efektu.Charizma hercov slabá. Ešte, že tam je Ward, ktorý to všetko trošku zachraňuje. Najviac nepochopená vec bola absolútne žiadne využitie schopnosti iron fist, jedine načo bola dobrá bolo rozbíjanie stien that´s all. Pre mňa osobne sklamanie. Najlepšie postava WARD. 5/10