Pupendo (2003)

Podprůměrný český film bez vtipu a kvalitního scénáře. Jediným pozitivem jsou dobré herecké výkony.

Total Recall (1990)

Výborný sci-fi film s kvalitním scénářem, dobrými hereckými výkony a na svou dobu velice propracovanými triky. Verhoeven nezklamal a výsledkem je druhý nejlepší film Arnolda Schwarzeneggera.

Annin dům (2004) (TV film)

No od ČT2 jsem čekala větší kvalitu. Naivně jsem si myslela, že to nebude třeba až tak zlé, ale bohužel bylo. Rosamunda Pilcherová i Daniella Steelová by se za toto dílo nemusely stydět.

Smrt v červeném jaguáru (1968)

Sice ne tak zábavné jako Výstřely na Broadwayi, avšak stále velmi koukatelná záležitost.

Výstřely na Broadwayi (1969)

Překvapivě výborná německá náhražka amerických gangsterek. Výborná alespoň z pohledu dítěte. Dnes už bych asi hodnotil jinak.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Tvůrce tohoto pokusu o seriál měli už dávno odvést v poutech.

Duchové Marsu (2001)

Velice špatný film. Jediné, co zde stojí za vidění, jsou komické kreace hlavního záporňáka, který připomíná ožralého black-metalistu.

Amadeus (1984)

Nechápu, proč má Amedeus v této databázi tak vysoké hodnocení. Po filmařské stránce dobrý film, zápletka má od reality bohužel dost daleko. Nelíbí se mi, jak Forman zpracoval jednotlivé opery. Kdo chodí do divadla, asi těžko by uvěřil, že kulisy a scéna v 18. století by vypadaly jako v tomto filmu.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Povedený seriál, který nedělá knižní předloze ostudu. Jedinou zásadní chybou je obsazení Mirka Dušína. Takový tlouštík by v závodě s Černými jezdci neobstál, i kdyby se chovali čestně a sportovně.

Cesta draka (1972)

Drak přichází, náročný divák nasraně odchází.