Toy Story: Příběh hraček (1995)

Do nekonečna a ještě dál příteli. Super animátorský počin na dobu ve které tenhle první digitálně animovaný film vznikl

Tom a Jerry (1940) (seriál)

No na tom jsem v podstatě vyrostl nemůžu zapomenout na to jak jsme doma každýho 1.ledna ještě na VHSky nahrávali X desítek hodin Toma a Jerryho z Cartoon Networks, díky bohu za to, že CN věnoval celý Novoroční den právě kocourovi s myšákem. A když ještě vemu v potaz, že je to seriál z 40.let a tady v Evropě běhal černobílej Hitler, tak animace, kterou předvedli tvůrci tohohle seriálu je opravdu nadčasová.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší mini-série kterou jsem od HBO viděl. Během sledování se prakticky ztotožníte s osudy příslušníků Easy Company. Znáte je od výcviku v táboře Toccoa, projdete s nimi jednu z největších vojenských operací v dějinách-dnem D, dále pak ambiciózní operací Market Garden, boji v Bastogne a nakonec skončíte v Hitlerově Orlím hnízdě. Prostě paráda, válečná odysea jak má být, osobně považuji za nejlepší díly 1, 2, 6.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Opravdu kultovní záležitost, prvních tak 13 sérií je super, pak je pravda, že některý díly v dalších sériích jsou slabší, ale i tak jsou Simpsonovi opravdu skvělým seriálem u kterého hodně obdivuju i styl humoru, kterému nemusí každý rozumět. Sypat humor už do 25 sérií nejde do nekonečna, ale i tak si myslím že Simpsonovi šťávu jen tak neztratí, aspoň ne v mých očích. Takže ať žije Homer, podle mě jeden z největších Američanů všech dob.