• Krátkometrážní

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Asi jsem tupej konzument televizní zábavy, ale k válení na gauči a pojídání pudinku je to průměrná televizní vymývárnička. Raději tohle, než šišlajícího Matonohu v "Co na to Češi?".

Grimsby (2016)

Někomu se navalí, někdo se pochčije smíchy. Já byl tak asi napůl cesty...

Hitman: Agent 47 (2015)

Lobotomizovaná kopie Orlanda Blooma s pistolí a Spock bez špičatých uší? Tohle přece nemohla být adaptace nejdrsnějšího videoherního kostiče, se kterým jsme prožili tolik napínavých vražedných dobrodružství. Nebo jo? Na vypnutí mozku to stačí, ale další mise originálního Agenta 47 by mohla být tiché vyvraždění celého štábu tohohle filmu. A závěrečnou misí škrcení strunou na krku režiséra Bacha!

Uuups! Noe zdrhnul… (2015)

Ale tak buďme trošku k našim lucembursko-německo-belgicky irským přátelům shovívavější. Bylo to pořád lepší než česko-kozí příběh, tak jim tu jednu hvězdičku navrch přihodím. Děcka to docela bavilo, ale na televizní obrazovce by to filmu slušelo víc.

Temné slunce (1980)

Tohle je takovej bizár Otakara Vávry, že si to zaslouží zvednout hodnocení za tu šílenou odvahu!

Alois Nebel (2011)

Originální vizuál a povedenou atmosféru ubíjí nezajímavý scénář a tempo k uzoufání. Promarněná česká událost roku 2011.