Boyled

Boyled

okres Česká Lípa

• 6.10.2018  17:47

Ježíšku na křížku. Nic tak hrozně nudného jsem dlouho neviděla. Vlastně na to, že je to horor, tak některé scény jsou vcelku vtipné. Jedna hvězda za ošklivou holku a useklou hlavu.

• 6.10.2018  17:42
    Upgrade (2018)

Má to příběh, má to šťávu, vtip i dobře zahráno. Tento film si zaslouží plný počet bodů.

• 6.10.2018  17:39
    Sestra (2018)

Tak tento film byl jedno velké zklamání. Všichni v okolí byli nadšení a ujišťovali mě, že nic lepšího už neuvidím... no nuda strašná. Jednu hvězdu dám jen proto, že existují ještě horší filmy než je toto.

• 6.10.2018  17:33
    Venom (2018)

Marvel opět nezklamal. U filmu nebyl čas se nudit. Akce i vtipné momenty film rozhodně splnil, jen vzhled samotného Venoma mohl být krapet propracovanější.

• 8.5.2018  00:18
    Špindl (2017)

Ještě, že jsem byla přemluvena a na film jsem nakonec do kina nešla, byly by to zbytečně vyhozené peníze. Krátkých 98 min byly velmi dlouhé. Žádný humor, příběh taky o ničem, prostě nuda. Po 30 minutách jsem očekávala TO něco, ale nepřišlo NIC a tak člověk jen vyčkává na titulky jak na boží smilování. Nechápu, jak může někoho napadnout točit takové filmy... i Teletubbies má lepší děj.

• 24.5.2017  23:13

Vzhledem k tomu, jaké filmy v dnešní době vznikají, jsem byla mile překvapena. Tento díl určitě shlédnu vícekrát. Jediné zklamání byla filmová hrubka, kdy ukazují, že mladý Jack dostal kompas od piráta a přitom mu ho dala věštkyně Tia Dalma...

• 12.4.2017  23:42

Lidi chtějí akci a tento film jí určitě splňuje. Sice trochu přemrštěná, ale to už k rychle a zběsile patří. Po pětce další vydařený díl s krásnou třešničkou na dortu Charlize Theron. Jednu hvězdu dávám dolů za konečnou scénu, kdy měly auta ochránit Doma před výbuchem... to bylo hodně hodně nevydařené.

• 3.1.2017  00:09
    Pasažéři (2016)

Hezký, klidný a romantický film.

• 17.10.2016  18:28

Příběhově velice zajímavé, skvělé efekty. I přes trapný konec, kdy začalo všechno běhat na kolotočích a scény působily spíše komicky, se mi film velice líbil, dávám 5*. Ač se jedná o film s dětmi, neuškodilo by, kdyby Tim Burton té dětskosti trochu ubral a přidal více strašidelna.

• 6.12.2015  14:50

Tento film se snad nemůže ani nikomu líbit. Jedna hvězda za efekty...

• 30.8.2015  01:56

Kniha skvělá, film už tak dobře zahraný není. Ani bych neřekla, že je to chyba herců, ale spíš celkový scénář mi příjde nepropracovaný. Některé scény nemusí člověk pochopit, protože tam prostě některé fráze chybí... i tak bych si ale film klidně pustila znovu.

• 8.8.2015  15:42
    Nesmrtelný (2015)

Pěkný odpočinkový film. Něco jako Tváří v tvář jen trochu slabší... Nenadchne ani neurazí. Film bych si ale asi znovu nepustila.

• 14.4.2015  20:08

Skvělý scénář, skvěle zahrané, skvělý film... určitě si ho pustím někdy znovu.

• 14.4.2015  19:55

Ze všech dílů F&F jednoznačně nejlepší!

• 14.4.2015  19:54

I když některé scény byly dost přehnané, film se mi líbil a někdy si ho určitě pustím ještě jednou. Sice pro mě stále vede F&F 5 a 1, ale i tak dávám plný počet. Moc pěkná rozlučka s Paulem na konci. Kdyby nebyl plný sál v kině, tak se snad i rozbrečím...

• 11.4.2015  19:01
    Modrá laguna: Procitnutí (TV film) (2012)

Tak jsem si chtěla po dlouhé době pustit Modrou lagunu a narazila jsem na toto. Celý film jsem čekala na "něco" a ono pořád "nic". Jedna trapnější scéna za druhou...

• 15.6.2014  13:17

Ze začátku skvělý film, který určitě nadchne. Potom už mě spíš zaujaly gravitační chyby. Nakonec mi film způsobil trochu chaos v hlavě. Příběh má, ale na slzy to rozhodně není. Tento film určitě stojí za podívání, ale není to nic, co bych musela vidět vícekrát.

• 9.3.2014  01:15

Moje první shlédnutá animovaná komedie, kterou jsem si ihned zamilovala, spolu s dalšími. Při sledování nás příběh zanese do mořského světa plného dobrodružství. Film zabaví nejen děti.

• 9.3.2014  01:05
    Forrest Gump (1994)

Příběh, který chytne za srdce (třeba jen v duchu) i ty největší tvrďáky.

• 8.3.2014  17:29
    Hunger Games (2012)

Skvělý film, který má jednu jedinou nevýhodu - ČESKÝ DABING - jestliže na něj koukat, tak jen v původním znění.

• 8.3.2014  17:23

Leonardo DiCaprio v hlavní roli se opět ukázal jako špička mezi herci. Dokáže zahrát ledacos a přeju mu, aby příště Oscara získal, protože si ho jistě zaslouží. U filmu jsem se dobře pobavila, hlavně u scény, kdy zdrogovaný jede do hotelu a v křečích odjíždí s podivem, že nikde "nenaboural".

• 8.3.2014  17:18
    Partička (TV pořad) (2011)

Opakovaný vtip, není vtipem. Některé hlášky a scény jsou opravdu dosti trapné, ale většinu scén si pouštím několikrát. Doporučuji spíše sledovat nesestříhaná videa, kde jsou vidět i vtipné hádky a přípravy účinkujících.

• 8.3.2014  17:13

Film vezme za srdce každou citlivější duši. Zajímavý příběh u kterého se musí taky trošku přemýšlet a ne jen tupě civět na bednu. Keanu Reeves a Sandra Bullock v hlavních rolích zahráli svůj scénář výborně.

• 8.3.2014  17:10

Skvělá komedie, která pobaví jistě každou normální ženu.

• 8.3.2014  17:09

Bláznivá komedie, která určitě stojí za podívanou. Existuje více lepších komedií, ale chcete-li si dopřát příjemnou rodinnou atmosféru, pak neváhejte.

• 8.3.2014  17:06
    Avatar (2009)

Dobrý příběh, skvělé efekty. Několikaroční dřina se vyplatila na výbornou. James Cameron opět ukázal, že patří mezi špičkové scénaristy.

• 8.3.2014  16:59

Nejlepší díl z Terminátorů a na svou dobu vůbec jeden z nejlepších filmů.

• 8.3.2014  16:56

Svalnatý Arnold Schwarzenegger mezi dětmi? To k sobě moc nejde, ale pár vtipných scén ve filmu bylo.