Maggie (2015)

Kdyby to nebylo tak moc - ale opravdu táákhle moc - nudné... Je to škoda, protože potenciál to určitě mělo a minimálně dvě scény byly skvělé. Škoda, Arnie, ale nevzdávej to.

Rodinka Bélierových (2014)

Příjemná hudební romantická komedie nevyčnívá ničím úžasným (když nepočítám scénu s měsíčkama), nicméně v záplavě fantasy filmů se jedná o příjemné zpestření.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

I dnes, po tolika letech a tolika zhlédnutí si to člověk stále užívá. I teď se najdou filmy, které vypadají hůř než tahle pecka z roku 91... Revoluční dílo, nejlepší sci-fi všech dob a absolutní kult.

Deadpool (2016)

Jdete do kina s určitým očekáváním a přesně to se vám dostane. To, co uvidíte v traileru, je natáhnuté na 108 minut. edit:Napodruhé už to byla docela nuda :(

Superman (1978)

I po letech to má své nostalgické kouzlo. Teď je to za roztomilé tři hvězdy, v mládí bych tomu dal hvězd sto :) Takže výsledná za čtyři.

Slídil (2014)

Poslední snímky, co jsem s Jakem Gyllenhallem viděl, jsou jeden nadprůměrný film vedle druhého. Slíidil není výjimkou.Dan Gilroy vykreslil novinařinu jako hyenismus, kterou by každý rozhodně dělat nemohl. Až na jeden zvrat, který byl sice očekávaný, ale tolik mi neseděl, je film skvělá adrenalinová jízda od začátku do konce.

Saulův syn (2015)

Málokdy jdu do kina a dostanu přesně to, co jsem čekal a co jsem chtěl dostat. Příběh (originálně natočený z pohledu třetí osoby) maďarského žida, který se snaží pohřbít malého chlapce, ukazuje až dokumentárně "živě z místa", jak to mohlo vypadat v koncentračním táboře. Chválím skvělé herce a hlavně styl filmu (žádné chtěné emotivní scény, žádné ždímání slz, žádná hudba, jen strach, nejistota a sugestivní pocit, že tohle nikdy nechcete zažít).

Medvídek (2007)

Koukat se hodinu a půl do zdi je určitě méně depresivní, než zvládnout dokoukat Medvídka.

Pečovatel (2014)

Čtyři hvězdy dávám pouze za tu drsnou atmosféru. Nedalo mi to pořádně ani spát. Nicméně detektiv se celý film choval jak naprostý idiot a člověk pak nemůže věřit, že by to opravdu byla jeho profese. Ale za zhlédnutí to určitě stojí.