Fakjů pane učiteli (2013)

Bylo to fakt místy strašně trapný, že bych tomu dal odpad. Ale několik vtipů bylo parádních, že nakonec dávám 2 hvězdy.

Po lásce (2016)

(Scope 100) Minimalistický film se skvělými herci, dusivou atmosférou a bohužel až moc skutečným příběhem. Líbila se mi moc i jednoduchý hudební motiv. Tanec a nemocnice byly dva vrcholy celého filmu.

OA (2016) (seriál)

Pilot: Zatím zajímavé. Připomíná mi to trochu Stranger Things, ale pro dospělé :) Uvidíme, jak to bude pokračovat.

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

Smutný, smutný, smutný... Může to potkat třeba jednou i vás...

Sirotek (2016)

Styl vyprávění podobně laděných filmů mám hodně rád. Bohužel tady mi to tolik nesedlo. V první půli mě příběh dost bavil, ale postupem času převládla nuda, vcelku se děj vlekl. Herečky byly ale krásné a celkově je film pěkný průměr :)

Méďa 2 (2015)

Pokračování oživlé chlupaté hračky je jen o chloupek horší než první díl. Opět se střídají geniální scény s těmi naprosto dementními. Škoda několika opravdu hluchých míst (zejména romantické nebo vážnější scény), jinak bych nějakou hvězdičku přidal :)

Špinavej kšeft (2016)

Lehce nadprůměrná černá komedie pojednává o muži, který potřebuje peníze a nemůže sehnat práci. Místní mafián mu nabídne peníze za to, když zabije jeho manželku. Chaumeil natočil svůj poslední film s lehkostí a černým humorem, nicméně s několika nudnými pasážemi. Na sobotní večer ale dobrá volba :)