Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 25.2.2003  11:45

Asi nejlepší díl celé série, využívající gagy z předchozích dílů a přivádějící je v nových variantách téměř k dokonalosti.

• 25.2.2003  11:43

Výborná zábava pro ty, kteří se chtějí jen bavit a nevyžadují u každého gagu intelektuální hloubku.

• 25.2.2003  11:31

Jeden z prvních westernů Eastwooda,svižný děj, hodně střílení. Clint má jistou ruku, ať sahá po koltech či po ženách...

• 25.2.2003  11:20

Výchozím motivem filmu je odchod četníků do výslužby a jeho hlavní devizou komika Funese. I čtvrté setkání se členy policejního sboru je opět takové, jaké má být:plné vtipných situací,dobrých gagů, honiček, záměn osob a dalších omylů, vyvolávajících řadu zmatků.

• 24.2.2003  06:50

Nevzpomínám si, že bych v nějakém dalším filmu byl svědkem tolika dějových kotrmelců .Ještě že to nevysílala NOVA, která má ve zvyku useknout závěrečné titulky...

• 24.2.2003  06:45

Kdo má vlastně v rukou osud lidstva, když ani prezidenti dvou velmocí nic nezmůžou ? Ale lidstvo je nepoučitelné, že pane Bushi!!!

• 21.2.2003  13:51
    Piraňa (1978)

Už při vyslovení názvu se v podvědomí začne ozývat cvakání nenasytných tlam. A když je stále hladových rybiček celé hejno a dostane se do blízkosti jezera s turisty, tak je o zábavu postaráno.

• 21.2.2003  13:45

Středověká legenda o nešťastných milencích oddělených krutou kletbou je působivá a s dobrými hereckými výkony. Zázraky jsou jen v pohádkách,škoda...

• 21.2.2003  13:40

Tohle je "startovní" díl populární série o vraždícím přízraku. Všechno se odehrává v průběhu jednoho dne a divák je v roli vraha. Oběť křičí,krev stříká,není to moc chutné...

• 21.2.2003  07:02
    Projekt X (1987)

Šimpanz ovládající posunkovou řeč a jeho záchrana před vojenskými pokusy - o to tu jde. Příjemný film pro celou rodinu, mnoho vtipných situací (s opicemi je to samozřejmé),napětí i nezbytné dojetí.

• 21.2.2003  06:58

Tohle druhé zpracování úspěšného románu je akčnější a dobrodružnější než první, spíše milostná verze. Ale největším kladem filmu je bezesporu herecký výkon Jacka Nicholsona, který odsouvá do pozadí všechno ostatní.

• 21.2.2003  06:53

Pokračování úspěšného horroru je na stejné vlně jako jeho přechůdce. Docela mě zaujalo, když jsem se dočetl, že několik představitelů filmu krátce po sobě zemřeli - jako by se nad Poltergeistem vznášelo nějaké prokletí. Že by?

• 21.2.2003  06:48
    Poltergeist (1982)

No jo, kdybych bydlel v domě na bývalém hřbitově, tak bych také neměl klidné sny. Nemá být v názvu -e- ?

• 21.2.2003  06:43

Podle mě to zase taková nuda není, ne že by to bylo něco excelentního , ale dá se na to koukat, už kvůli výkonu Sarandonové a Jonese.Líbil se mi také přirozený projev hlavního dětského představitele.

• 20.2.2003  14:01

Jasný trezorový film plný podobenství a černé grotesky. V šedesátých letech se u nás točily takovéto filmy, ne každému byly srozumitelné.

• 20.2.2003  13:57

Pohádka B.Němcové byla "vylepšena" několika dobrodružnými motivy, je to lepší průměr.

• 20.2.2003  13:54
    Romaneto (1980)

Takže tohle je o Arbesovi a je v tom i trocha mystiky. Pamatuji si Plzeňáka Pavla Pavlovského v roli Xaveria, který se snaží odhalit údajné tajemství barokního oltářního obrazu.

• 20.2.2003  07:13

Václav Krška a jihočeská krajina po druhé , Ohnivé léto bylo povedenější. Soupeření dvou klukovských part probíhá již generace , do míst svého mládí se vrací osudem poznamenaný muž.

• 20.2.2003  07:02

Bláznivá a dá se říci i černá komedie spadá do období manželů Brodských, kteří to prý i vymysleli. Zd.Podskalský natočil lepší filmy.

• 20.2.2003  06:53
    Na život a na smrt (TV film) (1997)

Je to takový western zasazený do konce americké občanské války. Takže koně, střílení, souboj dobra a zla, intriky a potrestání viníka. Zajímavé je, že ti zlí, se většinou nemůžou při přestřelkách trefit a sami padaji jako švestky.

• 20.2.2003  06:50

Prostředí čtyřicátých let minulého století je vystiženo dobře,zápletka je místy poněkud zamotaná, ale Pesci je dobrý herec, umí udělat takové "psí pohledy", že je mu člověku líto.

• 20.2.2003  06:45

Je to nějak zbytečně rozvláčné, i když je předem jasné, že ti dva se dají znovu dohromady. Prostě americká červená knihovna.

• 19.2.2003  14:10
    Hordubal (1980)

Tahle již druhá adaptace Čapkova románu je poněkud zjednodušena, asi není jednoduché román zfilmovat.

• 19.2.2003  07:16

Moderní žena v domácnosti se vinou chemického prostředku náhle zmenší do velikosti panenky Barbie.Lily Tomlinová nemá příliš možností hrát, scénář jí toho moc nedovoluje. Průměrný snímek.

• 19.2.2003  07:12

Úspěch filmu Nejdelší yard se pokusili zopakovat reřisér a herec, ale výsledek je slabší, i přes dobré herecké výkony hlavních představitelů.

• 19.2.2003  07:00

Tvrdý až brutální příběh policisty se odehrává v duchu trendu Seagalových filmů. Motiv ani zpracování sice nepřináší nic nového, ale charisma hlavního hrdiny funguje.

• 18.2.2003  13:37

Nenáročná podívaná na nesmělého strážmistra VB. kterého jeho matinka, jinak členka PSVB podporuje v jeho snažení.

• 18.2.2003  13:26
    Jízda (1994)

Říká se: za málo peněz, málo muziky, ale v tomhle případě za málo peněz se udělal docela pohodový film.

• 17.2.2003  13:55

Chvályhodná snaha najít vhodnou roli pro Krále komiků se nepovedla- je to nějaké smutné a unavené. Vlasta Burian po válce už byl jen svým stínem - díky "svému vděčnému" národu.

• 17.2.2003  13:51

Volné pokračování úspěšné komedie je prostě "dvojka",ale dá se na to koukat.Jestliže se tomu už teď nesmějeme, tak to znamená, že :buď jsme ztratili smysl pro humor, nebo už nemáme maloměšťáky.