Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 16.1.2003  12:27

Tak tohle je Smrt v přímém přenosu , kdy údajně umírající Romy je sledována zvláštní kamerou v oku Keitela.Zajímavý námět a ne příliš veselý film

• 16.1.2003  12:16

Kdepak, takové pohádky jaké se točívaly, už nikdo neumí. Tenhle film jsem viděl na Štědrý večer a vůbec nepřispěl k té sváteční atmosféře-mdlý příběh, nemá to šmrnc .

• 16.1.2003  12:12

Vůbec se mi to nelíbilo, představitelé jsou nějací bezkrevní, všechno je nějaké ospalé,až je to nakažlivé,ale vydržel jsem.

• 16.1.2003  12:09

Velice přesvědčivý obraz a situace v italských věznicích, kam se dostane muž s lepší společnosti a kde se ukáže jeho charakter.

• 16.1.2003  12:00
    Něžná mafie (TV film) (1997)

Vdovy po zavražděných mafiánech to vezmou do rukou a mají opravdu tvrdou roku .

• 16.1.2003  11:54

Zapálená australská Stalinistka se přímo v SSSR seznámí se svým idolem a dokonce si od něho přinese dáreček v podobě syna, který po otci podědil některé jeho rysy.

• 16.1.2003  11:49

Výstižné zachycení doby nedávno minulé plné křivých charakterů, které se umí přizpůsobit kdykoliv a čemukoliv a stále jim to vychází. O Kvídovu otci to neplatí...

• 16.1.2003  11:45
    Brubaker (1980)

Redford je přesvědčivý, zřejmě roli nastudoval na identických místech.

• 16.1.2003  11:44
    Tarzan (1984)

Mnoho filmových i TV verzí nabízí srovnávání, hlavně představitelů Tarzana. Lambert umí udělat zvířecí výraz a myslím, že se na roli hodí.

• 16.1.2003  11:40
    Balzac (TV film) (1999)

Dvoudílný film vystihuje slavného spisovatele, který měl rád život a měl problémy s věřiteli, přestože byl slavný. Depardie je typ, který zřejmě odpovídá dost věrně originálu.

• 16.1.2003  11:37

Pohádka má sice světlé okamžiky, ale místy je to nějaké rozvleklé (balet), životní role J.Zímy a M.Kysilkové

• 16.1.2003  07:00

Na tenhle film nezapomenu už kvůli strašnému konci hlavního hrdiny-krutá doba, nikdo se s nikým nemazlil.

• 16.1.2003  06:58
    Forrest Gump (1994)

Tenhle film je nutno vidět víckrát,jednou je na takovou kvalitu málo. Hanks se na prosťáčka opravdu hodí, spíše řečeno umí ho zahrát. Konec je dost smutný...

• 16.1.2003  06:48

Jeden psychopat chce vyhodit do povětří loď s lidmi na palubě a pyrotechnici se snaží přijít na kloub jeho pekelnému stroji. Bohužel-není drátek jako drátek,stačí přestřihnout ten nepravý a ...

• 16.1.2003  06:45
    Kateřina Veliká (TV film) (1996)

Paní Douglasová zahrála carevnu opravdu dobře, má prostě na to. Tahle menší sága zachycuje vzestup ambiciózní ženy v Rusku, kdy dovedla k výstupu na nejvyšší metu použít všechno.

• 16.1.2003  06:40

Film plný záhad a náhodných setkání s tajemným modrým kamenem, který Keitelovi sice přinesl štěsí a pomohl mu z krize, ale ne nadlouho. Velice dobrý film!!

• 16.1.2003  06:35
    Střelec (1976)

Tak tohle byl poslední film s pistolníkem Waynem, který tak trochu byl i o něm - smutný konec někdejšího amerického idolu. No,musíme tam všichni...

• 16.1.2003  06:29

Skupina psychicky narušených milionářů pořádají kdesi v odlehlých lesích USA honičku na (většinou) bezdomovce,kterého vždy zlikvidují a jeho hlavu si nechají jako trofej. Tentokráte však narazí a rapper Ice-T je všechny zlikviduje. Námět není originální, zaujme účast R.Hauera,který si už v minulosti střihl několik "psychoušů".

• 16.1.2003  06:24
    Boxer (1997)

Názorná ukázka politicko-náboženské nesnášenlivosti, která jde až do krajnosti a fanatismu,obžaloba terorismu ,tentokráte v podání IRA. Ale většina lidí chce přece žít v klidu, ne?

• 16.1.2003  06:21

Docela slušně zachycená mozaika lidských vztahů orámovaná docela slušnou námrazou s tragickým koncem. Děti jsou mentorováni svými rodiči, kteří jim však nedávají právě nejlepší vzor.

• 15.1.2003  14:03

Jo, telepatie, to je věc. Stačí, když se mi někdo nelíbí a já ho zničím. Trochu je to přehnané, ale Burtonovi to odpouštím.

• 15.1.2003  14:00

Jacka Lemmona jsme zvyklí vídat většinou v komediálních rolích, ale on umí zahrát i role dramatické,až tragické.

• 15.1.2003  13:58

Pohodový film, ve kterém se na pohřbu svých rodičů sejdou dva úplně neznámí lidé v cizí zemi a v podstatě začnou jít v jejich kolejích.

• 15.1.2003  13:50
    Maratón (1968)

Tak tenhle film se začal vymykat ostatním z válečné branže, stačí se podívat na rok vzniku. Film jsem viděl jako školní představení a od té doby se po něm slehla zem.

• 15.1.2003  13:46
    F. L. Věk (TV seriál) (1970)

Sice jenom čb , ale perfektní vystižení doby, perfektní herecké výkony a hned při úvodních titulkách výtečná hudba člověka slavnostně naladí - jeden z televizních skvostů.

• 15.1.2003  13:40

V tomto případě platí, že dva (terminátoři) jsou lepší než jeden a že dvojka je lepší než jednička (film), Ale bez Arnieho by nebyl ani jeden, už se těším na trojku!!!

• 15.1.2003  13:07
    Psycho (1960)

Stačí starý barák, jeden šílenec, trochu tmy a pak se bojíme jít na WC sami.

• 15.1.2003  13:05
    Jurský park (1993)

Je to sice fantastická podívaná, ale když si vzpomenu na mamuty a triceratopsy Karla Zemana, tak tohle je příliš dokonalé.

• 15.1.2003  12:24
    Hlad (1983)

Moc se mi to nelíbilo, kde hraje Bowie, tak je bizarnost . Překvapila mě účast Catherine. Všechno je takové nelidské, ale to má zřejmě být.

• 15.1.2003  12:20
    Duel (TV film) (1971)

V hlavní roli automobily a o to je to napínavější a tajemnější, Spielberg byl prostě talent, což tímto dokazuje.