Denny

okres Rokycany
důchodce

• 10.2.2003  12:03
    Predátor 2 (1990)

Mě se víc líbila "jednotka", jednak prostředí džungle a moment překvapení a očekávání, jednak Arnie. Tady je sice celé hejno oblud, ale ten jeden úplně stačil.

• 10.2.2003  11:58
    King Kong (1976)

Další verze slavného filmu, natočená s použitím nejmodernějších technických možností, výsledek je ale rozpačitý. Nejvíc asi vadí přenesení filmu z roviny horroru do roviny milostného příběhu. Kong symbolizuje panenskou přírodu, nemilosrdně ničenou chamtivým člověkem.

• 10.2.2003  11:53

Docela podařený fantasy příběh se speciálními efekty na vysoké úrovni. Děj sice občas pokulhává, ale jinak je to dosti svižné.Příjemná tvářička Lysette Anthony se opravdu hodí na roli princezny.

• 10.2.2003  11:49

Pokud není někdo zhýčkaný jinými horrory a nemá vysoké nároky, tak se to dá vidět. Samozřejmě triky na vysoké úrovni, prostředí klasické(starý zámek), několik nedotažených věcí(doktorova asistentka s jedním mužem odjede,údajně jen na skok, a už o nich neslyšíme atd.).

• 10.2.2003  11:42
    Joe Kidd (1972)

Ne zcela klasický western se zcela klasickým výkonem Eastwooda. Napětí to má, kulky sviští - no průměr...

• 7.2.2003  07:03
    Dětská hra (1988)

Kouzelná panenka, napínavý děj, dobré speciální efekty a finále takové, jak má ve správném horroru být.

• 7.2.2003  07:00

Něco pro odpůrce Temelína - televizní reportérka se dostane na stopu havárie atomové elektrárny, kterou se vedení jako vždy snaží utajit. Fondová má problémy...

• 7.2.2003  06:56

Jedna z nejlepších detektivek. Nicholson v roli soukromého detektiva se prodírá spletitým případem kolem stavby vodní elektrárny.

• 7.2.2003  06:53
    Kopyto (1981)

Když hraje někde Pierre Richard, tak je jasné, kam se bude dílko ubírat. Tahle komedie je navíc založena na protikladu obou hlavních představitelů.

• 7.2.2003  06:50
    Charly (1968)

Dramatický a dojemný příběh mentálně zaostalého muže, který se podrobí vědeckému experimentu, po němž se jeho intelekt zvýší na úroveň génia- pouze však dočasně... Film je velice působivý, i bez laciné sentimentality, ke které námět svádí...

• 7.2.2003  06:46
    Gremlins (1984)

Vidět ty malé příšerky jak parodují člověka se vším všudy, tzn.opíjejí se v baru, narušují dopravu, pustoší kino.-krásná míchanice komedie a horroru.

• 7.2.2003  06:43

Redford coby vychloubačný, ale mimořádně odvážný pilot, který se v období mezi dvěma válkami vychloubá svými úspěchy v té první. Povedené letecké záběry...

• 7.2.2003  06:35

V tomhle svém předposledním filmu nevybočuje Wayne ze své "koleje" , zajímavé je jeho spojení s další legendou, Katherine Hepburnovou. Zdá se mi, že je v příběhu dost hluchých míst a zbytečného mluvení.

• 6.2.2003  14:07
    Labyrint (1986)

Příběh plný humoru i napětí,výborných efektů a kouzelných scén. Svět labyrintu je zaplněn panoptikem nejrůznějších postaviček, zrůdiček- je toho až moc - a vládne tomu bizarní Bowie.

• 6.2.2003  07:01
    Duna (1984)

Zfilmování stejnojmenné knihy bylo svým způsobem odvážné, kdo to četl, tak mi asi dá za pravdu. Mnoho intrik, láska,zrada,přátelství,nenávist-to vše v meziplanetárním měřítku.

• 6.2.2003  06:57

Jsem naprosto jiná krevní skupina, takže tenhle stupidní a prostoduchý příběh o lásce mladičké Frances a staršího frajera Johnyho jsem sice viděl, ale to jen proto, abych byl "in".Jinak registruji, že tenhle kýč se svého času stal zbožňovaným hitem pubertální i předpubertální (možná i popubertální) mládeže.

• 6.2.2003  06:51

V pořadí osmá bondovka, tentokrát s nebezpečným(jak jinak) a složitým úkolem v Las Vegas. Vždy s úsměvem na rtech, nadhledem a v obklíčení krásných žen. Fanoušci Bonda jsou nadšeni,ostatní mohou hodnotit dobrý Conneryho výkon.

• 6.2.2003  06:47

Nákladná sci-fi, zřejmě se snahou navázat na úspěch Star Wars, vypráví příběh kosmické lodi, která je před vtažením do černé díry zachráněna podivínským vědcem.Moc se to nepovedlo, napětí je rozmělněno nekonečnými dialogy a design lodi i robotů vzbuzuje úsměv na tváři.

• 6.2.2003  06:41

Film je opět postaven na komice Murphyho a těží z úspěchu dílu prvního. Je o něco méně humoru, ale více honiček a střílení.

• 6.2.2003  06:38

Kriminální komedie je postavena na osobnosti a komice Murphyho a je ukázkou toho, jak zle z prostinkého a nepříliš originálního příběhu udělat trhák.

• 5.2.2003  07:09
    Legionář (1998)

Myslím, že by se Jean-Claude měl držet "svého kopyta", v jeho případě roznožek a kopanců.

• 5.2.2003  07:05

Tohle je hraná obdoba kresleného seriálu,akční velkopodívaná ve stylu fantastických vesmírných pohádek, kde se mísí naivita,napětí a humor.

• 5.2.2003  06:58
    Nemilosrdně (1986)

Jedno z nejotřepanějších témat, které si může filmař zvolit: policista chce pomstít vraždu svého přítele a partnera...a přesně podle předpokladu z toho nic originálního nevzešlo, i když tam hrají dvě hvězdy.

• 5.2.2003  06:54

Zajímalo by mě, jak se asi cítili oba hlavní představitelé téhle erotiky, když k sobě údajně cítili "nepřekonatelný odpor" a měli hrát milostné scény.

• 5.2.2003  06:50

Docela zdařilá komedie, profesionálně udělaná,vtipná s mírně kýčovitou lovestory a předem naprogramovaným happyendem.

• 5.2.2003  06:44

Uprchlý vězeň,zlý šerif,hodné děti a jejich opuštěná maminka, protivná teta- a nakonec happyend (po americku) jak má být. Celkový dojem: "pohádka " vyvolávající úsměv...

• 4.2.2003  07:04

Originální sci-fi, v němž lékařský tým pronikne miniaturní ponorkou do mozku těžce raněného vědce, aby provedl operaci.Oscar za speciální efekty byl zasloužený. K tomuto tématu se vrátil Spielberg a Joe Dante filmem Innerspace.

• 4.2.2003  06:59

Povedený dobrodružný snímek s mnoha zvraty. Malé nedostatky ve scénáři jsou kompenzovány svižným dějem a dobrými hereckými výkony.

• 4.2.2003  06:57
    Moucha II (1989)

Je to slušný horror,který však v porovnání s hlubokou symbolikou a logickým uspořádáním prvního dílu působí jen jako velmi slabý, plochý a roztříštěný odvar.

• 4.2.2003  06:54
    Moucha (1986)

Horror jak má být a přitom má hlubší myšlenku než jen příběh o jednom nepovedeném pokusu. Výborně natočený film s precizními speciálními efekty, maskérkou prací a vynikajícími výkony herců.