Konev

okres Svitavy

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 25.5.2019  21:36
    Dávné křivdy (TV film) (2018)

V popisu je komplet všechno jen ne to, že hlavní "hrdinka" je děsná kráva.

• 16.5.2019  01:32

Mělo to perfektní rozjezd, ale pak to ztratilo šťávu a konec už byl jen slabý odvar...

• 15.5.2019  23:29

Jednoduchý děj o partě teenagerů, kteří dělají kurz na plavčíky. Samozřejmě je tam jiné družstvo toužící po vítězství, ale nakonec to dobře dopadne. Nečekejte žádná houpající prsa, ani obtažené plavky, je to rodinný film pro mladší publikum.

• 7.5.2019  20:58

Máte pravdu, film se děsně táhne, ale tak nějak nechcete aby to skončilo a pořád si říkáte, co bude dál... Ke konci se začala do povědomí vtírat famózní hudba a film dostal zasloužených 5 *. Asi každého napadne a co bylo dál, co jeho tchán nebo tchyně, ale nějak prominu toto ale budu raději přemýšlet o tom, co jsem právě viděl...Najděte si informace o Gerhardu Richterovi, podle kterého byl inspirován film. V něčem se jeho život liší od filmového hrdiny. Zajímavé je třeba to, že je dnes nejbohatším žijícím malířem.

• 6.5.2019  19:42
    De dirigent (2018)

Životní příběh Antonio Brico podaný spíš v romantickém duchu než v dokumentárním stylu..

• 16.4.2019  22:20

Pohodová romantika bez sprostých slov, jasný scénář od začátku, ale to přeci od romaňťáků chceme, ne?

• 14.4.2019  23:25

Chvílemi jsem byl vedle jak ta jedle, ale nakonec to všechno dobře dopadlo. Uff.

• 12.3.2019  23:09
    Aquaman (2018)

Sem netušil na co všechno se dají použít vidle.

• 23.2.2019  22:22

Divím se, že jsem vydržel dívat se 2 hodiny na příběh o muži, kterému říkali otče, i když se tak vůbec nechoval. Bylo to spíš k pláči a tragédie. Závěr filmu ukazuje scénu, kdy jsou všichni jako rodina konečně spolu, smějí se a jsou šťastní. To ale bylo až po smrti otce. Od takového otce, snílka, slibotechnu a opilce co nejdříve pryč.

• 19.2.2019  23:17
    Lady Jane (1986)

Mezi divné zajímavosti patří také to, že některé herečky mají bílý make-up, který jim dodává smrtelnou masku.

• 13.2.2019  22:36
    Nancy (2018)

Myslím, že kdyby se tento film nenatočil, tak by se vůbec, ale vůbec, nic nestalo.

• 4.2.2019  22:39

Ze začátku to vypadalo jako další film s podobným námětem, ale postupné rozehrání děje a jednotlivých postav mě vcuclo do děje.... ani jsem nedutal...

• 3.2.2019  02:24

Podle traileru to vypadalo na trhák, ale ve skutečnosti to byla nuda.

• 3.2.2019  00:15

Vcelku slušný dokument. Kdyby v něm bylo více vystoupení, jako bylo v závěru, tak to mohl být super film.

• 2.2.2019  21:26

Film je takové psycho, jehož rozuzlení je až v závěru. Hodilo by se to spíš jako divadelní hra. Učitelka se schází se svým studentem a domákne se to její manžel. Ten je oba drží v šachu na jednom hotelovém pokoji kdesi v horách. Ale není všechno tak, jak to vypadá.

• 2.2.2019  14:05
    Rapl (TV seriál) (2016)

1. série byla super. Ta 2. série je horší. Dávám 2* dolů. Jestli takhle u nás funguje kriminálka, tak tě pic. Vedoucí chlastá v práci, Kuneš je v exekuci a přitom je dál kriminalistou, chtěl bych vidět, jak kriminalisté bydlí na té plesnivé ubytovně! a největší sranda je, když vedoucí kriminálky chodí s rozepnutým kabátem a bez čepice a Slepičková neustále s ruskou papachou na hlavě a ve vaťáku....

• 29.1.2019  06:01

Film o americké puberťačce se vším, co k tomu patří: sprostá mluva, touha začlenit se, ale po svém, uřvaná a nevyrovnaná matka,...musel jsem to přetáčet. Ta jedna * je za posledních 5 minut filmu, jinak by to byl odpad.

• 27.1.2019  13:19
    Léto 84 (2018)

Dívat se na zfušovaný remake podobného příběhu s tím rozdílem, že se první hodinu dívám na puberťáky, kteří myslí jen na sex a nešetří přitom sprostými slovy, a když se konečně začne odvíjet trošku solidní děj, tak se z toho vyklube krvavé násilí...tohle není film pro puberťáky, jak jsem si zprvu myslel, ani pro slabší povahy.

• 21.1.2019  22:46
    Close (2019)

Kdybyste se vy rádoby komentátoři raději dívali na večerníček, pak byste možná dali solidní hodnocení. Film se vyznačuje napětím, akcí, zvraty i přátelstvím hlavních protagonistek. Za mě lehce nadprůměrný film. Psát v komentářích o píchatelnosti Noomi může jen úchyl! Rád bych viděl kritika režisérky jak by vytvořil něco alespoň zdaleka tak podobného.

• 15.1.2019  00:05
    Skála (1996)

Skvělé tempo, výborná hudba, kvalitní obsazení.... Nebýt toho komediálního konce, tak bych dal plný počet *

• 13.1.2019  11:17

Skvěle zahrané, výborná kamera a hudba, ale taky hodně násilí.

• 10.1.2019  10:31
    Welcome Home (2018)

Mladý pár tráví víkend v prázdninovém domě na italském venkově ve snaze opravit svůj vztah, ale brzy se stane obětí zlověstných plánů majitele domu. Emily je vážně kočka ☺

• 6.1.2019  06:11

Hrozně utahané, děj o ničem, jen zpěv a trocha tance.

• 28.12.2018  00:11
    Bird Box (2018)

Napínavé od začátku do konce, co víc si přát. Vivat Netflix!

• 4.12.2018  16:06

Spíš dokument než film, krásné přírodní záběry, ale Česko je Česko. Nevím, co bych v té jurtě dělal, kdyby mě začal bolet zub...

• 29.11.2018  10:14

Crazy komedie o mladíkovi, který se chtěl zabít, ale nedařilo se mu to. Dokonce o tom napsal knihu.Po několikátém pokusu mu nějaký důchodce dal vizitku na služby pro sebevrahy: "Zabijeme vás do týdne, nebo vrátíme peníze". Mladík podepsal smlouvu a čekal na zabití. Jenže to by v tom nesměla být dívka, do které se zamiluje a už zemřít nechce. Ale ve smlouvě stálo malými písmenky napsáno, že od smlouvy nelze odstoupit....

• 19.11.2018  23:09
    Jonathan (2018)

Lékařka zjistí, že bratři žijí v jednom těle. Tak zajistí, aby jeden žil přes den a druhý v noci. Každý má svou práci a svůj život. Mezi sebou komunikují tak, že si nahrávají videa. Pak se ale stane něco, co postaví lékařku před vážné rozhodnutí. Pouze jeden totiž může žít plnohodnotný život. Škoda toho nedotaženého námětu.

• 19.11.2018  00:13

Hezky zpracované, ale čekal jsem od toho víc.

• 17.11.2018  23:46

Vánoční romantická pohádka o výměně vévodkyně a pekařky. Samozřejmě nechybí láska, pravda a čest....

• 16.11.2018  23:01
    Speed Kills (2018)

Šampion a multimilionář, závodník rychlého plavidla, Ben Aronoff, vede dvojí život, který ho přivede do potíží se zákonem a drogovými pány. Celkem svižné tempo, místy napínavé, ale celkově na jedno zkouknutí.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14