Equalizer (2014)

Přirovnání Muži v ohni se člověk asi nevyhne, ale proč ne? Denzelovi takovéhle role prostě sednou a ne že ne. Škoda jen, že se při téhle šílené stopáži nepodařilo začlenit více likvidačních scén. Denzel umí...

Koupili jsme ZOO (2011)

Doporučuji přečíst komentář golfisty a každý si udělá obrázek sám ( a ano, golfista je kluk).

V jako Vendeta (2005)

Akční začátek a akčnější konec ujdou, ale to co je mezi tím je celkem nesmyslné a zbytečné (třeba příběh lesbiček) a moc totalisticko-filosofické. Jistou skupinu to určitě podnítilo k nechutným diskutérským orgiím.

Bitevní loď (2012)

Oblečená Rihanna, to už se jen tak nevidí.

Želvy Ninja (2014)

Megan Fox opět dokázala, že je nejhezčí herečka současnosti. Luxusní zadek a ty rtíky...Jo a ňáký želvy tam byly taky.

Robocop (2014)

Takhle to dopadne, když točí akčňák brazilec.

RoboCop (1987)

Když se Verhoevenovi zadaří, tak to stojí za to. Oproti nové verzi má mnohem lepší tempo... no vlastně všechno, až na efekty.

Mariňák (2005)

Zabiju někoho či nazabiju někoho? To je ta otázka. Na 5 minut akce připadá hodina připosranejch keců. Jak kdyby šel mariňák ke cvokaři a někdo pak podle toho natočil film. Nuda.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Rozhodně nejhorší díl a snad už další nebude. Naprosto zbytečné začlenění neznámých mlaďochů (až na hovado Lutze, který se rozhodl posrat kromě Herkula i Postradatelný) a totálně přehnané bojové scény s tankama a Apachema. Žánrově už spíš tíhne k sci-fi než k akčnímu filmu. Megalomansky pojaté, zbytečně dlouhé a zatím nejmíň zábavné. Pár hlášek sice zůstalo, ale to neutáhne celý film. Asi jediná dobrá věc je Gibson jako záporák.