Začátky (2010)

Bez potenciálu. Oceňujem výber auta.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Bez zodpovednosti a zmyslu historických faktov - rozumej politických a vykonštruovaných vrážd - tento film takmer perfektne svojím čiernym humorom a situačnosťou vyjadruje nutne filmovo-okresanú realitu.

Deadpool 2 (2018)

Tak ako jednotka je to dobrý, vtipný, trocha anti-hero movie-- ale aj tak ma dokázal pobaviť a hlavne zaujať a neodradiť. Dávam takých nemeckých 90%.

Rudá volavka (2018)

Nemám rád siahodlhé recenzie. Keď som ten film dopozeral bol som n@sr@tý. Obrovský potenciál, slabý výsledok. Klišé over-used veci. Plus nemohol som sa nesmiať na tých sivých kombinézach v tábore '84. Nájdite svojho Winstona.

The Punisher (2017) (seriál)

*Tento komentár obsahuje spoilery* Popíšem to na udalostiach zo seriálu. Miestami vás bude nudiť ale vždy ako voda ráno po prepitej noci príde tá "save" scéna a.k.a keď zlí stavbári dostanú kladivom, keď Mr. Orange dostane niečo, po čom už nezostane, keď Billy the zmrd stratí face o sklo, keď je dáma zo stredného východu (asi) moc premotivovaná, tak jej spravia mustang dodávkou, mohol by som pokračovať, no najlepší moment z celého seriálu, a vlastne všetkých marveloviek, bude aj tak...."Call me a piece of shit, Lets go!"...

Klub rváčů (1999)

Film pre každého a každý si z neho niečo iné požičia. Keď som ho videl po 2x, bolo to ako keby ste práve dočítali 1984. Mind blown.

Wheelman (2017)

Dal by som 4*, ale 5 mi pripadá správne. Bolo to fajn, o soundtracku nemožno debatovať, dej je plochý ale stúpad takmer stále. Dej je predstavený iba v jeho nutných bodoch a všetko sa sústreďuje do auta.

The Discovery (2017)

Dá sa to pozerať, spolovice to pochopíte a z polovice vám ostanú otázky. Problém je, že to nemá to nejaký siahodlhý záver, ktorý sa vlastne ten film snažil vybudovať.

Proč? 13x proto (2017) (seriál) odpad!

Absolútne nezáživné a nekomfortné. Stereotypné momenty, nesympatickí herci a obsadenie. Teenagerka Hannah vysvetľuje svoju smrť a dodáva sériu obvinení na páskach v doprovode otravného hlasu a prístupu. Tento jav je okorenený intrigami tak nedomyslenými až ma z toho bolí Clayova ,a.k.a. Mr. Baldlook, hlava.

Neposlušní (2017) (seriál)

Veľmi príjemná vec. O to viac pre milovníka hudby, o to viac pre milovníka Hip-Hopu.