Daryl.Dixon

4 body

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 19.5.2014  09:57
    Vrahouni (2010)

Někdy to bylo romantické, jindy akční, ale komediální žánr jsem v tom postrádal. Akční sekvence sice ušly, ale ve městě zjevně nefunguje nic jako policie, protože to by nejspíše někdo zareagoval na střelbu, výbuchy a honičky vozidel v zastavěné obydlené části města. Jinak film, který neurazí, ale ani příliš nenadchne.

• 18.5.2014  18:54

Dva vidláci, kteří si v klidu u své chaty dělají své věci jako je řezání dřeva nebo rybaření, ale pro neznalého turistu z města to vypadá, jako by unášeli a vraždili lidi na potkání. Komedie, u které jsem se opakovaně pobavil a bez ohledu na hodnocení ostatních tomu klidně dám pět hvězdiček.

• 18.5.2014  18:42

Nespočítám, kolikrát jsem tuto komedii viděl, ale její název by to celkem vystihoval. Drew byla ve své roli milá a například její rozčarování z vývoje filmu Šestý smysl bylo velice přesvědčivé, přestože to viděla "poprvé" na rozdíl od otce a bráchy. Příjemnou atmosféru filmu dotvářel Adam Sandler s lehčím a Rod Schneider s drsnějším a úchylnějším humorem, který se ale nedostal za hranici vkusu.

• 18.5.2014  18:28
    Sedm (1995)

Po skončení filmu jsem asi ještě patnáct minut seděl a nepřítomně zíral na vypnutou obrazovku. To co mě u tohoto filmu dostalo, nebyla řada nechutných vražd, ukázaná v průběhu do nejmenších detailů, ale to nejhorší, co na konci ukázáno nebylo, což umocnilo psychologický dojem, založený na tušení, že k tomu došlo. Nejlepší filmy končí jinak, než byste očekávali, a když se na ně díváte znova, pořád doufáte, že tentokrát to dopadne podle původního očekávání.

• 18.5.2014  18:13

Vizuálně povedený kousek se zajímavými ledovými efekty. Animovaný film pro celou rodinu, kde děti, a nejen ty, asi nejvíce pobaví sněhulák Olaf a jeho různé variace na hru s končetinami, který si u mého hodnocení vysloužil hvězdičku navíc.

• 18.5.2014  10:53
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Díky, díky a ještě jednou díky. Konečně po dlouhé době kvalitně natočený kriminální seriál, který se díky zpracování a řešení skutečných případů hodně přiblížil realitě - vím o čem mluvím. Doufám, že nezůstane jen u 14-ti dílů a časem se dočkáme pokračování.

• 18.5.2014  10:44
    Pánská jízda (2004)

Absolutně bez humoru, kdy ani feministky by nezašly takhle daleko ve snaze udělat z chlapů debily. Co mě mrzí nejvíc, že se do tohoto filmu propůjčily takové osobnosti jako Ondřej Vetchý nebo Josef Abrhám.

• 18.5.2014  10:32

Jediné dobré vtípky byly vyjmuty z prvního filmu o Sněženkách, jinak celkem nudná komedie bez humoru.

• 18.5.2014  10:09

Představte si, že vám někdo sevře hlavu do železné masky a zavře vás do temné, zatuchlé, vlhké kobky, kde budete kdovíjak dlouho, podle Voltaira až 40 let. Osobně bych si myslel, že po sejmutí masky budete bez vlasů a obličej budete mít samou deformaci, vřed, rozpadající se kůži se spoustou skvrn a nezhojených ran, díky kterým vás nikdo nepozná a zůstanete tak navždy neznámým vězněm, ale místo toho se z masky vyloupne DiCaprio s pletí jak dětská prdelka - tomu říkám slušná omlazovací kúra.

• 18.5.2014  09:42
    Troja (2004)

Brad Pitt nepatřil mezi mé oblíbené herce, ale role ve filmu Trója mu sedla a celkově byl film dobře pojatý. Souboje byly efektivní bez ohledu na jejich délku, a volba herců pro jednotlivé postavy tvůrcům rovněž vyšla. Film se stopáží nad dvě hodiny mě zpravidla začíná nudit nastavovanými dialogy, ale v Tróje to mělo celkem spád a děj se plynule posouval dál od jedné bitvy k druhé. Co mě pobavilo, bylo, jak zbabělý jouda Paris, díky své neschopnosti sejme poloboha Achillea a ještě se u toho tváří jak hrdina.

• 18.5.2014  09:10

Koukatelná akční komedie, kde akci obstojně zaopatřoval Johnson a vtípky měl na starosti Scott. Komedie roku to pro mě není, ale pro sychravé odpoledne to bylo příjemné zpestření.

• 17.5.2014  09:20
    Kurýr 3 (2008)

Série Kurýra patřila k mým oblíbeným až do zhlédnutí třetího pokračování. Jason Statham rozhodně opět nezklamal, ale filmový zážitek mi kazila postava Valentiny, která byla tak protivná, že jsem měl občas chuť prohodit cihlu obrazovkou. Na místě kurýra bych jí po pěti minutách zakopal někde u cesty bez ohledu na následky. Její vystupování navíc sráželo její přitažlivost k nule. Nevěřil bych, že jedna postava dokáže pokazit dojem z celého filmu, ale stalo se.

• 15.5.2014  18:56
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

Pokud sedíte doma, a je jedno, zda ve velkoměstě nebo v malé vesnici či na samotě, a přijede na návštěvu Jessica, tak okamžitě balte kufry, nebo se na ně raději vykašlete a utíkejte co nejdál, protože dojde k vraždě. Otázkou je, zda to opravdu spáchali lidé, které na konci Jessica tak důmyslně odhalí, nebo ve své dokonalosti zašla tak daleko, že oběti zavraždila sama a pak to navlékla na nějakého chudáka. Hlavní "hrdinka" je navíc tak protivná, že silně pochybuji, že by byla tak oblíbená. Co už nechápu vůbec, proč by jí nechali vyšetřovatelé neustále strkat nos do vyšetřování a navíc jí seznamovali s důkazy, zvláště když je to spisovatelka.

• 15.5.2014  17:58
    47 róninů (2013)

Film měl tak nějak vše, co od filmu očekávám a i přesto jsem ho pouze odkoukal. Jednotlivé scény byly dobře zpracované, ale jako celek mi tam pořád něco nesedělo. Byla tam řada sekvencí, které skončily jinak, než je zvykem, ale ani tak mě to nepřekvapilo nebo dokonce odzbrojilo. Dávám 4 hvězdy, protože je to možná mnou a ne filmem, který bych nerad poškodil, protože jak jsem napsal na začátku, měl tak nějak vše...

• 15.5.2014  17:43
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Celkem nenáročný vtipný sitcom, kde kromě přitažlivé Kat Dennings pobaví věčně nadržený Oleg nebo Jennifer Coolidge ve své typické roli. Osobně mě moc nebere styl ani postava Beth Behrs, ale to je věc názoru.

• 27.4.2014  18:49

U velké části filmů se to dobře rozjede a postupně zpomaluje, až si říkáte, kdy už to skončí. U tohoto filmu jsem pořád čekal, kdy to začne, což bylo zhruba po hodině a dvaceti minutách, ale dočkal jsem se. Jen bych u filmu se zařazením "akční" čekal tu akci o něco dřív. Jinak vcelku obstojný snímek.

• 27.4.2014  12:34

Nic pro náročného diváka. Převážnou část zábavy obstarává Kristen Schaal v roli Brendy, ať už při přednášce s holí o tom, co by neměli kolegové vyslovovat v přítomnosti žen, nebo její obrat o 180 stupňů ve chvíli, kdy si potřebuje odskočit. Jinak ale komedie na nedělní odpoledne, u níž si klidně dělejte domácí práce, aniž by jste se museli bát, že vám něco podstatného unikne.

• 27.4.2014  12:15

Vcelku stravitelná odlehčená komedie, u níž se budete bavit, pokud zrovna nejste zapšklý děda s puritánskými sklony. Partička herců, hrajících sebe sama, má ve filmu řadu vtipných scén a momentů, které nenáročného diváka nezklamou, a hlášky s narážkou na filmy, v nichž se herci objevili, jako například v případě Emmy "okradla nás Hermiona", také pobaví.

• 25.4.2014  14:14
    Mutant (1995)

Vcelku průměrný film, který vyloženě nenadchne, ale ani moc nezklame. Je zde i několik zábavných momentů, a to když Forest Whitaker v roli jakéhosi média přijde vždy na místo činu, kde se povalují kusy lidských těl, které tu zanechala Natasha, ponoří se do svého transu, a když se probere, prohlásí "na tomto místě se stalo něco špatného" - ještě že ho měli v týmu, jinak by jim utekla spousta důležitých postřehů.

• 23.4.2014  20:46
    Box (2009)

Film, u něhož se mi potvrdilo, že přílišné očekávání působí zklamání. Námět mě zaujal, ale v průběhu sledování filmu mě přepadalo nutkání film vypnout. Na můj vkus braly hlavní postavy krabici s tlačítkem až moc vážně - já bych do čudlíku mlátil dřív, než by Frank Langella stačil dokončit větu...;o)

• 14.4.2014  11:21

Nečekal bych, že se na nějaký film s Batmanem podívám více jak jednou, ale pojetí tématu Christopherem Nolanem mě nadchlo natolik, že hned po shlédnutí Temného rytíře jsem tento snímek zařadil mezi své nejoblíbenější filmy. Skvělá atmosféra, napínavý děj od začátku do konce a přiblížení děje reálnému světu dává filmu s Batmanem nový rozměr. Už tak skvělé herecké obsazení umocnil svým přesvědčivým výkonem Heath Ledger, který byl v roli Jokera excelentní, kdy postavu záporáka posunul mnohem mnohem dál, než jeho předchůdci ve směšných kostýmech, a to na úroveň vyšinutého teroristy, který by svým kouzelnickým trikem se zmizelou tužkou ohromil i Jaro Slávika v talentové soutěži. Od filmu s Batmanem jsem neočekával nic, ale dostal jsem všechno.

• 14.4.2014  10:31
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Objektivně zhodnotit tento seriál není pro mě jednoduché, protože jednoduše ujíždím na filmech a seriálech o zombie, a seriál The Walking Dead i tak předčil mé očekávání. Problém většiny seriálů bývá v tom, že první řada nadchne, což způsobí nekontrolovatelné natáčení dalších sérií, které ztrácí nápad a jen kopírují již natočené. U Walking Dead jsem dokoukal čtvrtou řadu a nemohu se dočkat páté, protože se tento seríál stále vyvíjí, jednotlivé postavy mají své specifické charakterové vlastnosti, které jim přidávají na oblíbenosti, nebo je divák nesnáší - ať se přihlásí ten, kdo má rád Carla Grimese. Rovněž se v seriálu objevuje řada neočekávaných zvratů, a vy najednou koukáte, jak se z někoho, komu fandíte, stane jen další chodec. Lidem s romantickou duší bych seriál určitě nedoporučil, protože ve světě, kde se skoro nikdo nemyje, čistí si zuby stéblem a do oken mu neustále kouká banda rozkládajících se mrtvol toužících spíše po jeho mase než po pohlazení, není na romantické scény moc času ani prostoru. Všem ostatním ale vřele doporučuji.

• 13.4.2014  22:17

Poměrně dlouhá stopáž filmu by neměla nikoho odradit od jeho zhlédnutí, zvláště pak ne příznivce Tarantina, který svůj osobitý styl předvedl i v tomto snímku. Osobně nejsem moc příznivcem delších dialogů, ale rozhovor členů ku-klux klanu před útokem mě pobavil natolik, že jsem si jej pustil opakovaně, stejně jako celý film, který mohu s klidným svědomím doporučit i mimo okruh tarantinovských fanoušků.

• 13.4.2014  22:16
    Sirotčinec (2007)

Ponurý, mrazivý horor, kde nejde o potoky krve, ale o čistou duchařinu, na níž se divák nerad dívá sám v opuštěném bytě. Viděl jsem pár hororů, u nichž jsem se bál, řadu těch, které mě spíše pobavily a nespočet dalších, které jsem prostě jen odkoukal. Sirotčinec byl ale první horor, u něhož jsem zažil hodně nepříjemné mrazení a to ve chvíli, kdy médium v podání skvělé herečky Geraldine Chaplin vstoupí do dětského pokoje a ...

• 13.4.2014  22:15

Narozdíl od Disaster Movie mě režiséři Jason Friedberg a Aaron Seltzer v tomto případě nezklamali. Vcelku vtipná parodie převážně na film Hunger Games, a jako bonus pohledná herečka v hlavní roli. Ve filmu byla řada momentů, u nichž jsem se mohl potrhat smíchy a celkově tento snímek předčil moje očekávání, kdy si myslím, že by si zasloužil více jak 38%.

• 13.4.2014  22:13

Po zhlédnutí parodie Starving Games jsem se chtěl hned podívat na další na stejné téma, tentokrát s názvem The Hungover Games. Bohužel dobrý pocit z té první vystřídalo hluboké zklamání a chybělo málo, abych film nevypnul v polovině. Skoro jsem měl dojem, že režisér nebo scénárista si léčí nějaký komplex ze svého sexuálního života, kdy erotické pomůcky doprovázeli film na každém kroku a řada narážek byla za hranicí vkusu a někdy i na hranici zákona. Jestli přemýšlíte nad tím, že si tento film pustíte, tak jděte raději na procházku, bude to hodnotnějším způsobem strávený čas.

• 13.4.2014  22:10
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Na začátku byl možná dobrý námět, ale díl od dílu se z toho stal snadno předvídatelný, průměrný seriál, kde v jednotlivých epizodách stačí k dosažení nějakého požadavku chytit něčího blízkého příbuzného a držet ho jako rukojmí, a to ve světě, kde nejde elektřina, chybí veškerá komunikace a lidé jsou rozptýlení po celé Americe, aniž by se vzájemně znali nebo byli v kontaktu s blízkými. Řada nedomyšlených scén, herecké výkony některých herců a nesympatické postavy ubírají seriálu další body.

1 3 5 6 7 8 následující >>