Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film)

Megakravina versus Hemeroid, no to byl zase jednou film. Hlavně se mi líbilo, jak se vždycky krokodýl, velký jak barák, nepozorovaně připlížil ke své nic netušící oběti, nebo když se dvě ženský praly, jak nevnímaly okolní střelbu, jak v bitvě u Verdunu. I jako komedie mi to přišlo slabé, tak dám jen jednu hvězdičku, a to jen tak, abych se nepřidal k většině, co dává odpad.

Město nemrtvých (2013)

Dialogy byly trochu toporné a občas mi přišly jak z nějaké telenovely. Zombie komparz čekal, až se shlukne celé stádo a pak vyběhl jak na povel. Jo béčkovost v tom byla cítit, ale roboti, kteří byli citlivější než Lundgren, oživili další z řady filmů o zombie.

Mezi námi zvířaty (2006)

Animák o krávách a býcích, takže tak trochu kravina. Býci budou asi transky, protože mají vemena a můžete je tak asi i podojit, což bych u českých býků raději nezkoušel. Ale když můžou mít v Rakousku fialovou krávu Milku, tak proč by v Německu nebo USA nemohli mít býka s vemenem. Spíše bych to ale tipoval na amíky, protože ti musí mít vždy něco navíc před zbytkem světa. Tak hodně štěstí při dojení cowboyové, ať nesáhnete vedle. Je ale také možné, že měli tvůrci v dětství jen vadné zvukové obrázkové leporelo se zvířátky, made in vietnamská tržnice, u něhož kravička dělala ÍÁ, kočička dělal ÍÁ, pejsek dělal ÍÁ a jen oslík dělal PÍP...

Mimozemská invaze (2017)

K planetě Země se blíží ufouni, Wesley zavzpomíná na svá Bladeovská léta a začne si vyřezávat dřevěné kolíky, protože co funguje na upíry, musí přece zákonitě fungovat i na E.T., kterého se snaží zlikvidovat dříve, než si stihne zavolat domů. Všichni ostatní tam utíkají a zakopávají, nebo ujíždějí a bourají, aby následně mohli utíkat a zakopávat - není na to si hezky zapadat v lese. A proč utíkají? No protože jim jde o kůži, a to doslova, protože ufouni jsou rozhodnutí je tetovat. Teď jsem asi něco proflákl, takže pozor spoiler. Dál už raději nečtěte, aby jste se nedozvěděli, kdo umře, a kdo neumře. Tak hezkou podívanou, a moc se u filmu nebojte, není čeho.

Mládeži nepřístupno (2013)

Co o tom říci. Herec na hraní v tomto filmu musí mít koule...no a Hugh Jackman je fakt měl, a nebál se své herecké vlohy ukázat naplno, a obě dvě ;D. Jinak průměrná, místy fekální komedie, složená s více či méně povedených scének. Jo, a kdyby jste někdo náhodou věděl, kde se dá sehnat přehrávač IBabe, tak dejte vědět, chtěl bych ho na přehrávaní hudby samozřejmě ;)

Monstrum (2008)

Nejzajímavější záběr z celého filmu byl kůň táhnoucí bílý kočár. Jinak to byl jen další z řady snímků, kde "autentičnost" byla založena na natáčení filmu, jakože amatérskou kamerou. U Blair Witch mi to přišlo originální, tady už nikoliv. Taky by mě zajímalo, co tam měl za baterku, protože moje kamera vydrží nahrávat tak dvě hodiny a neustálé vypínání a zapínání tento čas ještě zkrátí. Další věcí je chování postav. Když například zemřel něčí brácha (ti, co to viděli, tak ví koho myslím), tak jeho přítelkyně si toho asi ani nevšimla. Možná si ve stejné chvíli zrovna zlomila podpatek, tak byla myšlenkami jinde. V jiné chvíli se lidé více zajímají o kameru než o vlastní život, nebo život jejich blízkých. V panice lidé zapomínají popadnout vlastní dítě, ale na kameru nezapomenou nikdy. Zajímavé, jen doufám, že když mi někdy půjde o život, tak moje přežití nebude záviset na nějakém trotlovi s kamerou, protože by to skončilo jen hláškou zprávaře v televizi "Tyto záběry by neměly vidět děti".

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Jestli jste někdy uvažovali, že si pořídíte rotvajlera, tak po tomto filmu možná raději půjdete do zverimexu koupit morče. Co se týče masek a efektů, tak ty byly na skvělé úrovni, což u mě nakonec přehouplo hodnocení na čtyři hvězdičky, i když časem se z něj pro mě stane asi průměr. Začátek filmu byl dobrý, hned mě zaujal, byla tam akce, ale postupně to s ním bylo jak na horské dráze, kdy jedete po rozvláčném stoupání, aby jste se najednou řítili dolů z kopce a pak zase přišla nějaká rovinka a vy čekali, kdy zase přijde něco strhujícího.

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců (2013)

Tak to mravenci podpalují lesy, a já si pořád myslel, že za to můžou neukáznění turisti u táboráků, nebo nějaký kuřák, který zahodil vajgl. A co je na tom nejhorší je to, že to páchají ti černý. Od rezavých bych něco tak zákeřného čekal, ale od těch černých :oO, to tedy ne, a ještě ke všemu ve spolupachatelství s vykulenou beruškou. Tak to je fakt síla dozvědět se konečně, jak je to ve skutečnosti.

Mrtví a neklidní (2013)

Čekal jsem další Twilight, jenom s trochu nekrofilním nádechem a něco takového jsem také dostal. Jen s tím rozdílem, že tento film byl vtipnější a zatímco v Twilightu se oba hlavní hrdinové jako zombie chovali od začátku až dokonce, kdy jenom nudně chodili a koukali, tak tady se skutečné zombie začne v průběhu filmu měnit v lidskou bytost. Někdo přišel s novým nápadem u zombie žánru a to oceňuji.

Mutant (1995)

Vcelku průměrný film, který vyloženě nenadchne, ale ani moc nezklame. Je zde i několik zábavných momentů, a to když Forest Whitaker v roli jakéhosi média přijde vždy na místo činu, kde se povalují kusy lidských těl, které tu zanechala Natasha, ponoří se do svého transu, a když se probere, prohlásí "na tomto místě se stalo něco špatného" - ještě že ho měli v týmu, jinak by jim utekla spousta důležitých postřehů.