Americká krása (1999)

Opravdu originální film. Na tu 5. hvězdičku mi tam ale něco chybí I tak je to ale úžasný kousek, který nelze jinak než doporučit (y)

Cesta naděje (2014)

Je zde pár opravdu dobrých záběrů, ale všechny nalezneme v traileru, více akčních scén zde nenajdete. Film má podle mého velký ale nevyužitý potenciál. Krásné prostředí i období, ovšem dějově celkem nuda. Film občas oživí Flashback z války, ale pak se zase hezky vrátí do mdlých a nudných kolejí. Spoilery! Naprosto se ignorují mravní zásady a dějové vrcholy Zemře mi manželka.. No stres... Podplatim faráře svou dogou a zakopu ji.. Odjedu si pro kostry synů, na pohodu je najdu a za chvíli najdu i svého jediného žijícího syna odvezu si ho z5 a hned jdu zase sbalit tamní kundicku. Vlastně ani nevím, jaký má tedy Russel cíl.

Peklo s princeznou (2009)

České pohádky už vyhasly a ani tento plamen z pekla to nedokázal změnit.

Madagaskar 3 (2012)

Odsýpá to od první minuty, má to dobrý hudební doprovod a úžasné světelné efekty. Je to Madagskar 3. Musím uznat, že jsem téhle sérii moc šancí už nedával po nudnější dvojce, ale asi si to budu muset rozmyslet (y)

Americký sniper (2014)

Není to úplně plnohodnotná pětka (spíš tak 85%, i tak ji tam ale nechám). Avšak přátelé mi film trochu ospoilerovali :( .. a já jsem očekával snímek, který se zaměřuje hlavně na tu psychologickou stránku věci. Ano, z části to tak je, ale né tak markantně jak jsem očekával. Přestřelky jsou přehledné a tak akorát akční (nic přepáleného). Kdo doufal v sniperský film kde pujde hlavně o odstřelování, asi tak úplně spokojený nebude a podle toho se tu taky objevuje horší honocení. Já jsem však spokojený :3

Ghost Rider (2007)

Dobrý nápad, ale využitý tak z 30% .. Když už začne být ve filmu nějaká akce a trochu se vše tak nějak promaže a rozjede, je konec. Např. scéna kdy jede na motorce a vedle něj na koni. Najednou se však akce utípne, koníček odcválá a už se zase nudím :D

Americký gangster (2007)

První polovina filmu byla poměrně "unuděná a zdlouhavá". Sem tam byla nějaká scéna co mi vyhodila popcorn z pusy, ale hned se vše zklidnilo a já mohl opět v klidu chroupat. Pozdeji však příběh začne dost silně gradovat. Já jsem prostě ujetej na filmy o mafii a drogách (né však že sám bych něco bral). Takže 5* je pro mě jistá povinnost. Nejlepší přirovnání bych hledal asi u filmu Goodfellas. Líbí-li se vám tedy on, Americký gangster určitě neurazí. Takže mě nech chviličku vydýchat a můžeme jít na další kolo prodloužená verzičko :*

Asterix a Vikingové (2006)

Být to jiný animák, dám mu asi 3*... Ovšem asterix má svou základnu a nějakým způsobem stanovenou laťku... A na tu vikingové vzhlížející z opravdu velké dálky

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Toto je opravdu pořad ? Styděl bych se to dát i na youtube natož s tim jít do Tv .. I přes to, že jsou to youtubeři (trošku otrkaní před kamerou), stále jsou děsně nepřirození. Věřím, že to časem pomine. Doufám však, že dřív pomine tento "pořad"

Asterix dobývá Ameriku (1994)

Hrůza .. Naprosto bez vtipu a šmrncu. Zanikly základní prvky které dělají asterixe božím. A co teprve ten český dabing (Idefix a Panoramix maji uplně nova jména) a Obelix mluví jako kdyby měl v zadku naběračku od kouzelného lektvaru ..