Policajtem proti své vůli (2005)

Výborná komedie. I když je to jen další standartní akční komedie, tak vtipné dialogy, výborní herci a spousta dobré akce z ní dělají skvělý film. Zkrátka vynikající oddychovka.

Sněhový zázrak (2005) (TV film)

Rodinná romantická pohádka po Americku. Nápad, že sníh mění lidi, není zas tak špatný, ale tvůrci se ho špatně zhostili a vytvořili slepenec neoriginálních a trapných povídek, který vyšel celkem naprázdno. Dvě hvězdičky za dobrý námět a sexy Poppy Montgomery.

Nesmiřitelní (1992)

Tímhle mě Clint odrovnal!! Tohle není jen obyčejný western, tohle je mnohem víc!! Film mě přímo uchvátil svým realným pohledem na tehdejší představitele zákona a nájemné vrahy, mezi kterými nebyl moc velký rozdíl a precizním scénářem. Ze závěru se mi tajil dech!! Clintovi role mlčenlivých pistolníků s temnou minulostí jdou, Gene Hackman je přímo geniální záporák a ani Morgan Freeman se nenechal zahanbit. Jeden z nejlepších westernů na světě!!

Šílený rande (2003) odpad!

TOTÁLNÍ HUMUS!! Námět je neuvěřitelně debilní a těm dialogům a vtipům by se mohl smát akorát puberťacký degen absolutně bez mozku!! Jeden z nejhorších filmů na světě!!

Abeceda hvězd (2002) (pořad) odpad!

Tohle přímo nesnáším!! Hron je nejhorší bavič na světě a z těch jeho stupidních estrád mi vždy vstávaly vlasy hrůzou!! Na to jak se furt převlíká a snaží se napodobit světové pěvecké star se fakt nedá koukat!! Opravdu odporný počin.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Další německá zrůdnost!! Pokud Němci zrovna netočí debilní detektivky tak to kompenzují touhle stupiditou na pomezí laciné nemocniční frašky, tuctové romantické telenovely a nezdařilé krimi. Spolu s několika brazilskými telenovelami jeden z mála seriálů, který mě donutil tak rychle přepnout na jiný kanál.

Svatý (1997)

Žalostný podprůměr. Skrz na skrz nudný snímek na pomezí tuctového špionážní filmu, politického thrilleru, nepovedené lovestory a morality s nedotaženým poselstvím. Už předloha byla dost divná a snímek se bohužel drží ve stejném duchu.

Training Day (2001)

Můj oblíbenec Denzel Washington mě přímo šokoval. Čekal jsem normální krimithriller z ulice o boji s drogovými dealery a místo toho výborný thriller o špinavém polodvi a jeho novém čestném parťákovi. U těch závěrečných scén se tají dech! Geniální!!

Účastníci zájezdu (2006) odpad!

Tenhle film přímo nesnáším!! Viewegh je dobytek a Vejdělek mě zklamal tím jak tohle mohl natočit. Místo rodinné komedie z dovolené ubíjející dvouhodinové vyprávění o sexuálním životě zúčastněných. Z některých scén se mi až dělalo špatně. K tomu ještě příšerní herci a trapné dialogy. Odporný snímek!!

Silvestr 2009 - Pojďte dál... (2009) (pořad) odpad!

Tohle se jen tak nevydí!! Trapní moderátoři, ubohé výstupy "komiků" jako Sobotka a Vladimír Hron jako Michael Jackson!! Na tohle se prostě nedalo koukat!!