Herkules v New Yorku (1970) odpad!

Arnoldova první filmová role byla hned ta hlavní ale v zoufale debilním filmu. Co jiného taky nakonec čekat. V roce 1970 začínající a nadějný kulturista si hned zničil image tímhle debilním filmem který se ani nedostal do kin. Až po čase a v době Arnieho větší slávy. Podobně jako Slyův Italský hřebec. Oproti němu je ale tento film , na kterém je špatné snad úplně všechno, zlatej!

Hibernatus (1969)

Funsese mám rád, ale tohle?? Pdobně jako u Četníka a Mimozemšťanů vznikl nepovedený slepenec sci-fi a tradiční komedie, který ani Funes nezachární...

Highlander (1986)

Christopher Lambert má dle mě hodně společného s Lorenzo Lamasem. Až na dva či tři dobré filmy natočil samé sračky. Proto sem si když sem si pouštěl Highlandera měl nepříjemný pocit co že to zas bude za blbost. Ale byl jsem příjemně překvapen. Celkem dobrý námět s povedeným scénářem, dobrými herci a zajímavou časovou smyčkou. Byl jsem celkem spokojen akčoliv po stránce efektů je Highlander na stejné úrovni jako Terminátor, který však dosahuje mnohem větších filmových kvalit.

Hitman (2007)

Svěží odpočinková jízda, která sice postrádá sebemenší záchvěv originality, ale já jsem se u ní díky skvělé akci a výborným výkonům Timothyho Olyphanta a Dougraye Scotta úžasně pobavil. Pro mě osobně dokonalá pocta původní počítačové hře!

Hledáme Ydol (2006)

Jeden z mála filmů s Hugh Grantem, na který se dá koukat, ale celkově to na mě působilo hodně přehnaně a místy až trapně. Kdyby tvůrci přidali více situační komiky, vystřihly některé Grantovy scény a naopak více zapojily Dennise Quaida v roli natvrdlého prezidenta, určitě by to dopadlo lépe. Slabé tři hvězdičky.

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Velké zklamání! Zápletka filmu je sice originální a skýtala spoustu možností, tvůrci jich však nedokázali využít a místo romantické komedie říznuté sci-fi twistem, kterou jsem očekával, vytvořili nepochopitelně melancholický snímek, jehož hrobem je chaotický scénář, jenž navíc totálně potopil potenciál ústřední herecké dvojice. Steve Carell je zbytečně nevýrazný a svojí postavě nedokázal vtisknout nic ze své charakteristické komiky, Keira Knightley je zase neuvěřitelně protivná a její postava si nedokázala za celou hodinu a půl získat moje sympatie. A to ani nemluvím o tom, že nezbytná chemie mezi dvěma hlavními představiteli vůbec nefunguje. Stejně jako celý tento film.

Hledá se Nemo (2003)

Skvělá jízda od samého začátku až do samého konce....výborná animovaná road movie se skvělými vtipy, kopou báječných hlášek a dechberoucí grafikou....tenhle film se nedá nemilovat!!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Epická jednohubka! Celkem slušně jsem se u filmu pobavil, nicméně ve mně nezanechal ani z poloviny tak silné dojmy jako kterýkoliv díl Pána Prstenů. Snímek je totiž spíše než plnokrevnou fantasy někdy až zbytečně infantilní pohádkou, která sází hlavně na staré a osvědčené prvky v podobě známých postav a vynikající hudby, sama však vyjma nádherných exteriérů a božího Martina Freemana nepřináší vůbec nic nového a vytratí se z hlavy rychleji než je zdrávo. Ve výsledku se samozřejmě nejedná o špatný film, bohužel od takovéto látky jsem očekával mnohem víc než jen bezmála tříhodinovou nostalgickou jízdu. Mrzuté tři hvězdičky.

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Laciná televizní šaškárna ve které Svoboda ubíjí svůj herecký um a obyčejní lidé se nehorázně ztrapňují. Aspoň ale pokus o originalitu, který překvapivě úplně neselhal.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Jeden z nejlepších weternů všech dob. Skvělý námět, detailně propracovaný scénář, skvělé herecké obsazení včele s Clintem Eastwoodem. To vše pod taktovkou Sergia Leoneho, nejlepšího režiséra westernů všech dob!! Ani chvíli jsem se u filmu nenudil a při závěrečném finále kde se všichni tři hlavní hrdinové setkají na hřbitově a připravují se ke střelbě jeden na druhého jsem seděl v křesle jako přibitý a tajil se mi dech. A to vše doplňuje skvělá hudba. Ústřední melodie tohoto filmu je opravdu legendou!! A celý tento film taky!!