Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Nesnáším Zagorovou a nesnáším Margitu!! A nesnáším původní pořady TV Nova...

Homolka a tobolka (1972)

Skvělá a nestárnoucí česká komedie! Mix skvělých vtipů na který se dá koukat pořád dokola!!

Honey (2003)

Ubíjející. Nahlouplá spíše televizní story v zásadě o ničem. Hudba je příšerná, příběh laciný jako film sám a ani Jessica Alba to nezachránila. Bída.

Hon na čarodějnice (2011)

Nicolase Cage mám rád, ale nemyslím si, že mu právě tenhle film prospěl. Na začátku jsem se celkem solidně bavil, ovšem čím víc se snímek blížel ke konci, tím byl horší, až jsem se na konci, kdy si to Cage rozdával se samotným ďáblem, musel opravdu smát. Na dnešní produkci tento film sice ještě ujde, ovšem vzhledem k peckám, které Cage točil v 90. letech, je to ostuda. Proto za herecké výkony, celkem pěknou výpravu a pár dobrých akčních scén dávám mizerné tři hvězdičky.

Hon na myš (1997)

Ale tak zas nebylo to tak hrozný. Když si odmyslím některé šílené až dost trapné vtipy a Evansovo zoufale ubohé "herectvi" ze kterého je mi vždycky špatně tak se mi to celkem líbilo. Taková fraška pro pobavení na večer nad kterou není radno radši moc přemýšlet.

Hon na ponorku (1990)

Fakt hodně dobrý..dobže napsaný a napínavý akční příběh..máš spád a dobrý děj...prostě k pobavení mně to stačilo!!!

Horečka sobotní noci (1977)

Travolta je borec největší!! Skvěle tančí, skvěle hraje a skvěle baví!! Jeden z nejlepších muzikálů na světě!!

Horká noc, hořké ráno (1999)

Skvělé drama o společnosti a jejich vnímání sexu, lidskosti a smyslu člověk pro okolí. Moc povedené psychologické drama!! Fakt skvělý!!

Hrabě Monte Cristo (2002)

Nevím nevím..ty staré zpracování byly rozhodně lepší......film je takový nemastný neslaný hlavně kvůli ne stoprocentnímu scénáři a nevěrohodném výkonu Jamese Caviezela......navíc film je stršně dlouhý....kratší stopáž by neuškodila....

Hraběnky (2007) (seriál)

Na českou televizní produkci dost dobrý počin...seriál má možná tuctový námět ale docela propracovaný scénář který dokázal udělat některé epizody zajímavé i když ke konci to už byl jenom nahlouplý odvar, který mě ale zase naopak překvapil svým koncem. Herecké výkony nejsou špatné, i když třeba od Abrháma bych čekal trochu víc a Zuzana Bydžovská mě hodně vadila....naopak Krajčo hrál výborně a nejlepší v celém seriálu je snad Josef Vinklář, jehož role ochlasty jsem se zprvu bál ale nakonec mě jejím provedením přímo šokoval!!!