Blade Runner 2049 (2017)

Každý z nás někdy zažil ten moment očekávání kritiky a v tom překvapení film plný pozitivních ohlasů s 85% a vyhlídkami na Oskary , to je pro mě vrchol filmografie. Skoro 3 hodiny táhnoucí se nuda ve které stále čekáme na to, kdy se to rozjede... Dobré herecké obsazení/výkony částečně zachraňují nevýrazný děj. 40%

Dead Within (2014)

Ne vždy se % schodují z kvalitou filmu, ale v tomto případě zaručeně ano, celý film se odehrává v nudné taktovce v jedné místnosti bez jakýchkoliv zápletek a seznámení s infikovanými. Ben Wagner to nezvládl ve všech směrech i když na toto téma uspět lze. Hidden je ukázkovým příkladem, bohužel velice slabé. Po zásluze 30%. 25%

Dopisy z války (2015)

Asi to nejhorší, na co kdy kývl herec Tom hanks.

Princezna ze mlejna 2 (2001) (seriál) odpad!

Sám Zdeněk Troška ví, že tohle už je jedna velká blamáž, ale co natočím hnus a peníze mi z toho přijdou, tak proč ne.. Hodně milosrdných ÷35%

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Už jednička mě nechytla a když se nic nezmění a na stejný princip jde úroveň ještě o stupeň dolů, tak určitě neosloví. 1* za Yvettu..

Smrt ve tmě (2016)

Po dlouhé době jsem viděl v kině film na vysoké úrovni. Fede Alvarez předvedl velice dobrou práci, když se mu podařilo celé kino nabít napětím. Pro mě nejlepší horor roku 2016. 90%

Fantastická zvířata a kde je najít (2016) odpad!

Je to asi poprvé, co se mé hodnocení tak rapidně liší oproti celku. Jen tu kroutím hlavou a směji se hodnocením ****+ hvězdy a kladu si otázku bože za co, proč? Ještě, když uživatel to ohodnotí, že to zdatně konkuruje HP to mě dostalo nejvíc. Srovnání HP a FZ není možné HP je o několik parníků vepředu. Vůbec poprvé se mi stalo, že jsem měl chut' odejít z kina od 1.minuty až do závěrečné minuty... 2 hodiny naprosté hrůzy a čekání, že se to změní nepřišlo a nebýt toho, že jsem byl v kině s přítelkyní dávno odejdu... Naprostý propadák. Jednoznačně to nejhorší, co jsem v roce 2016 viděl

Zhasni a zemřeš (2016)

V kině po delší době shlédnut kvalitní film, výborný horor plný lekaček a napětí, žádný velký děj a zápletky prostě sázka na jistotu. Film se vytratí lehce z hlavy, ale dojmy v kině byli dobré( příšerný až hrůzostrašný český dabing)! 60%

Očista: Volební rok (2016)

Jednoznačně to nejlepší, co nám očista zatím nabídla. Volební rok je jednoznačně nejkvalitněji spracovanou částí. DeMonaco si dal prostě záležet. Sice to není zvykem, ale dovolím si pochválit E. Vastolu která měla na starosti kostými a musím říct, že to zvládla bravůrně. Kostými z kterých se mi udělala husí kůže musím pochválit! Výborné herecké výkony, které táhne Frank Grillo kterému jeho role naprosto svědčí. Plno scén z kterých zamrazí střídá plno napětí, ale zároveň emocí po smrti Joela. Šlo si ještě pohrát z koncem to mi nikdo nevezme, ale třeba přijde Očista IIII a dá mi ten konec rozum. Za nejlepší z dosavadních Očist uděluji 95% . *****!

Záměna (1983)

Už 35 let se film drží na obrazovkách a to naprosto po zásluze. Výborná podívaná.