Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
TheGrayson
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Barbar Conan
(1982)
Excalibur
(1981)
Strážci - Watchmen
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(2)
Ratemus
jh666