Greathawk

Martin Helma

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2
    • 13.5.2019  22:25

Hromada epických scénáristických sraček ale celá epizoda jeden velký masakr. Doufal jsem sice že Cercei umře tak jak se sluší a patří, ale co už... každopádně masakr od začátku do konce.

• 13.4.2019  18:12

To snad ani nemůžete to hodnocení myslet vážně...hlavně komentáře že se to nechyta na Matrix apd. Matrix vychází z puvodniho anime filmu !!! Vyndejte si už konečně ty rádoby inteligenti kritické kecy z prdele a začněte si ty filmy užívat.

• 24.12.2016  18:12

Pokud máte srdce bijící v rytmu Star Wars, jednoznačných 5 hvězd. Pokud jste samozvaný kritik všeho a všeználek, hledač problémů, chybek a čehokoliv co by jen trošku mohlo znamenat zápor, 1) jste kokot, 2) dejte si kolik tomu chcete.

• 4.7.2016  10:57

Opět a zase.....nikdy mě nepřestane udivovat, jak všichni místní znalci filmů nejsou schopni prostě pochopit, že né každý film se točí za účelem, aby vyhrával oscary, zapsal se do historie a prezentoval hlubokou myšlenku. Tenhle film je o nostalgii, připomenutí. A to dělá tak jak má. Myšlenka intergalaktické války by se klidně dala rozvinout do dalších dílů, popř. seriálu. Není to bůh ví jaké dílo, ale dá se na to koukat. Je to jiné než jednička.

• 5.5.2016  15:44

1. Podobný film? - neexistuje 2. Máte rádi FPS? - tohle budete milovat 3. Počet akčních scén na m2? - tuny 4. Změna prostředí? - od futuristické vzucholodě, přes dálnici, luxusní bordel, starý hotel, města, ulice, metra....no však chápete ne? 5. Tohle je 5 bodů, proč si tento film zaslouží 5 hvězd.

• 31.7.2013  21:29
    Nevědomí (2013)

Dejte bláznovy volný prostor a co se stane. Velkolepé sci-fi, které nehraje jen na efekty, ale díky nekonečným možnostem a otevřenému (zničenému) světu bez hranic dokáže nečekané. Co se bude dít v další scéně? Co se to vlastně děje? Kdo je náš hrdina? Toto je rozhodně unikátní kousek filmařiny, který si každopádně zaslouží pozornost. 5 hvězd + úžasný soundtrack.

• 1.12.2010  02:05

Pro lidi schopné vnímat dnešní internetovou kulturu, počítačové hry, svět komiksů a moderní hudbu naprostá povinnost. Nedokážu si vůbec vybavit podobný film.

• 1.12.2010  01:20

Předpokládám, že když jsem u filmu ani nemrkal a modlil se ať to neskončí, tak to je asi dobře, že? :)

• 30.11.2010  03:59

Taková příjemná sračička :) Z lásky k N.C. by se na to měl podívat každý ^^

• 30.11.2010  03:52

Našlapaný film plný lidí které jsme měli/máme rádi a nezapomínáme na ně. Ve srovnání s posledním Rambem sice né tak krvavé, ale opravdu našlapané akcí a akcí a akcí a ještě akcí. A fanoušky postarších akčňáků určitě potěší některé hlášky a odkazy na další akční pecky. Příběh je sice jednoduchý, ale co z toho, když to je hlavně o té akci :) Vypnout mozek, nabít and go!

• 23.9.2010  17:35

Nemůžu si pomoct, ale po každém shlédnutí se mi to líbí čím dál víc. Film je rychlý, akční, muzika je naprosto vynikající a i když je příběh lehce předvídatelný, tak je dost napínavý. Rozhodně parádní jízda od začátku do konce.

• 23.9.2010  17:31
    Karate Kid (2010)

Opravdu krásná odreagovávačka. Když potřebujete vypnout, doporučuji se mrknout na tohle, nenáročná zábava u které se pobaví úplně všechny generace.Navíc prostředí je opravdu vynikající (obzvášť návštěva chrámu v horách stojí za to, už jen kvůli slečně s kobrou). Jackie Chan je tu dobré trdlo, malý Jaden hraje dobře a ostatní postavy nijak neruší zážitek. A rozhodně hvězdička navrch za občasné vtípky a narážky. 9/10

• 15.3.2009  23:16

Jako malý jsem viděl tento film opravdu hodněkrát a šíleně jsem ho žral. A i dnes pro mě tento film neztrácí své kouzlo.

• 10.3.2009  03:32
    RocknRolla (2008)

Chvilku bavil, chvilku nudil. Čistý střed. 50%

• 9.3.2009  02:18
    Kimi ga nozomu eien (TV seriál) (2003)

Tohle člověka dokáže rozbrečet, zaručeně.

• 9.3.2009  01:51
    Spaceballs (1987)

Jestě nikdy v životě se mi u filmu nestalo, že bych si přetáčel jednu scénu dokola celé odpoledne ( Střelil mě do vlasů... )

• 23.2.2009  21:45

Je to sice pěkná slátanina, ale kupodivu dokáže pobavit a jako odreagovávačka/vyvražďovačka poslouží velmi dobře. Rozhodně lepší než první díl.

• 30.12.2008  12:20
    Tokio! (2008)

Interior design - **** - Merde - ***** - Shaking Tokyo - *****

• 29.9.2008  23:11
    Čarodějnice školou povinné (TV seriál) (1998)

za pihatou hrdinku

• 29.9.2008  23:10
    Ulice (TV seriál) (2005)

Proč, prosím proč to točí?Chudáci rodiče a sestry :( a pak mi protože musíme snášet demenci, kterou nám díky těmto *skvostům* přinášejí do reálného života.... konec toto

• 29.9.2008  23:08
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Hardcore záležitost. Kdo nemá rád vtipy o Fucku Norrisovi ať zvedne chapadlo

• 29.9.2008  23:06
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Myslím, že odsuzovat pokemony hned ze startu a instantně jim dát odpad není na místě. Přece jen, byl to velký fenomén a musíme uznat, že na jistou dobu ovládl (nejen) dětský svět. Když si vezmeme celosvětový úspěch videohry + seriálu + filmů (pravda, zde je kvalita poněkud kolísavá), vyjde nám, že Pokemoni byly neskutečně přelomoví. Nejen že ovládli svět, ale také přivedli anime do téhle republiky a pro mnoho lidí to bylo první setkání s japonskou kreslenou tvorbou, za což jsem mu já osobně vděčný. Vsadím se, že 99% lidí co dali odpad neviděli víc jak 10 dílů. Je třeba brát Pokemony jako celek. Seriál vypráví příběh, který nás v mládí hodně motivoval a pro mnohé děti byl pomocnou ručičkou (najít svůj sen a jít za ním). Kolik jiných seriálů pro děti toto dokázalo?

• 29.9.2008  23:00
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Prosíííím, proč nám tohle dělají T_T

• 29.9.2008  22:16
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Člověk se narodí, naučí se chodit, mluvit a pak uvidí Simpsonovi.

• 29.9.2008  22:12

Film který má koule a navíc je nezakrývá ve tmě ^^

• 29.9.2008  22:03
    "O" (2001)

Zahlíd jsem to jednou v televizi, nevím od jaké části přesně jsem to viděl, ale až do konce jsem zíral s otevřenou pusou a na konci si tak akorát sroloval jazyk zpět do tlamy. Seženu si to a mrknu na to a kdyžtak pak doplním komentář, ale myslím že mé hodnocení se určitě nezmění

• 26.9.2008  18:51

Jednu hvězdu za profesionální technické zpracování. Zbytek nestojí ani za komentář. Neskutečná slátanina o ničem, jen plno zbytečných keců pořád dokola a vykradačka všech možných akčních filmů. Ale místní znalci všech filmů za posledních 50 let si toho zatím ještě nevšimli. Ostuda století...

• 3.9.2008  16:19

Od prvního výstřelu až po závěrečné titulky jsem byl naprosto přikovám do křesla a sotva pohnul brvou. Takto si představuji film s velkým F.

• 4.12.2006  23:24
    Fullmetal Alchemist (TV seriál) (2003)

Nemám slov. Po shlédnutí si člověk jen řekne že : děkuji za to že žiju a že existuje anime. FMA je pohled do duše nás všech, je to varování a nadčasovost vás provází celým seriálem.Zábavu střídá drama, drama střídá horor a zamyšlení a než se člověk naděje, je někde u 40.dílu a zjišťuje jak na světě funguje všechno špatně.A začne přemýšlet. A to je to, co je na tomto seriálu tak úchvatné, to poučení z něj. A je to zábava, neskutečně stylová zábava, odvázaná ale přitom vždycky nohama na zemi.Tady prostě necháte srdce.

• 4.12.2006  23:16
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

Konečne anime které se ničeho nebojí. A je to jen dobře. Není to jen somuúčelný masakr, jak se ze začátku může zdát,ale jsou to hlavně postavy a jejich charaktery, které vás vtáhnou. A až poprvé zaslechnete ono pověstné Nyuu!, tak už se od toho neodtrhnete. Potlesk

<< předchozí 1 2