• Fantasy

Captain America (1990) odpad!

Teda měl jsem tu smůlu vidět to s českým dabingem a věřím tomu, že se dá bohatší scénář napsat k pornu..z filmu jsem se zblil jak to prase, zavřel jsem se na hodinu do kumbálu a uklidňoval se cucáním palce...

Ghoul (2015)

Víc,jak dvě hvězdy dát nemůžu,jelikož jsem u toho naprosto vážně usnul. Čekal jsem to realističtější a ne ducha ovládajícího nějakýho ukrajinskýho váguse...Kdyby mě moje dražší polovička nevzbudila,kvůli mému chrápání,tak jsem to ani nedokoukal.

Legenda (1985)

děcka ze školky hltali rychou rotu a já ujížděl na legendě,nikdo z mých vrstevníků tenkrát,když mi bylo 5 nebo 6 neměl šajna,co to je za pohádku a když už se našel někdo,kdo rodičům doma řekl,že by to chtěl vidět,tak jsem se druhý den na to dozvěděl,že mu to zakázali...ale já si to vždycky rád pustim znova a nejsem si vědom nějakého psychického narušení v dětství z tohoto filmu. A těm 69% co to aktuálně má se hodně divím...Vždyť je to Scottovina,,to nemůže být špatný :)

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

trvalo mi dlouho,než jsem se dokopal k tomu,abych to zkouknul,ale ani náhodou jsem nelitoval. Jak jde jde o hraní magora,tak není lepšího herce než Nicholsona

Lucy (2014)

jedna hvězda za herecké obsazení. Jinak to stálo za prd, i když člověk nikdy neví,co se stane při využití 100% mozkové kapacity,tak tahle fantazie je moc daleko na dnešní dobu

Bezstarostná jízda (1969)

Vzít v potaz svobodu na jedný stopě a prohánět se Amerikou nasáklej drogama,,budiž,,to může být fajne,ale natočit film,kde 60 minut z 95 jedou dva frajeři na biku rychlostí 15 mil za hodinu a kde se po celý film dějě prakticky lautr kulový až na zavražděnýho Nicholsona pod širákem baseballkou,..Ne díky,,,za finální zápletku nemůžu dát ani odpad,protože ve dvou minutách dvě rány z brokovnice a bylo po rautu,,,no to jsem přemýšlel,esli si ten rejža nedělá náhodou kšandy ze špaget,,,takže jako motorkář sázím 3 hvězdy za motorkářskou hymnu,,díky Steppenwolf