Sharknado 2 (2014) (TV film)

Jenom proto, že jsme se u toho od srdce zasmáli. I když něvím, možná to bylo spíš obsahem alkoholu v krvi.

Honey (2003)

Kdysi mě to asi bavilo.. 15+ to už ale nezaujme a nebýt soundtracku, naopak.

Žraločí masakr v Jersey Shore (2012) (TV film) odpad!

Dovolím si okopírovat názor pod námi.. Včera jsme dost popíjeli, takže-I PŘESTO JSEM SE BAVILA! :D :D

Ohnivý oceán (2004)

Za příběh bych dala i pět hvězd. Celou naši historii nám stáli po boku, nikdy nikdo neviděl počet padlých koní, jen vojáků, po vítězných válkách, které by bez nich vítězné nebyly a tenhle snímek to úspěšně demonstruje. Žádné další zvíře pro nás neznamená tolik, co kůň. Skvělý film pro všechny koňáky. :)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Tak Vám nevím, co se na tom Verbalovi nezdá. Jestli v tom nevidí určité ztotožnění, není misantrop třeba.. Ale jedna hvězda sem nepatří. Jako ročník 87 se nebojím odeslat hvězdy čtyři. :)

Marley a já (2008)

V podstatě úplně obyčejný film o ničem, chvílemi až nudný, pojednávající o jedné prožité životní etapě za přítomnosti domácího mazlíka (proč zase labradora?-znám jednoho křížence staforda a bullteriera a je stejně psovsky báječný :) , přičemž si troufnu tvrdit, že není ani tak hloupý jako labrador, tak proč všude cpou labradory?) labradora Marleyho. A proto mě nakonec dostal, protože přesně takový život s nimi je. Za všech okolností neustále s námi, hodní, zlobivý, staří, mladí, veselí, smutní, za všech člověčích okolností a peripetií pořád někde tam u kolen. Nic si nežádají, nic si nenárokují, kromě nás samých. Na Hachika to nemá, ale je to krásně pravdivé vyprávění.

John Q. (2002)

Jo. Přesně takhle to chodí. Ukázkový film o tom, jak si s námi zahrává systém, jak si myslíme, že jsme všude krytí, protože za to platíme nemalé peníze a jak ve finále zjistíme, že naše maximum bylo pořád málo. Jeden z mých TOP TEN.

Ospalá díra (1999)

Pohádkově podaný horor. Perfektní. Jako všechno z dílny Tima Burtona.