Labyrint lží (2008)

Špionážní film s obtloustlým Crowem a chlapáckým DiCapriem, který bez servítek ukazuje dění na blízkém východě! Nechci tvrdit, že tentokrát Scott šlápnul vedle, ale chybí tomu jeho pověstný drajf a přišlo mi to až moc dlouhé. Chvílemi zamotané a jindy zase vyžívání se v třikrát opakovaných souvislostech bijících do očí či faktech dávno zřejmých! Každopádně v rámci svaté války bych ten radikální arabskej odpad s chutí vystřelil na měsíc!

Receptář nejen na neděli (1987) (pořad)

Nedávno jsem viděl na youtube díl, kde Přemek s nějakým kutilem popisoval, jak vyrobit sněžné prkno (dnes snowboard).. Opravdu strašná prdel! A to, že sousedovic Toníček nemá žádný koníček, mu nemám za zlé! Nejlepší scéna, na kterou jsem se vždy těšil, byla v tom úvodníku, kdy se frajer Toníček válí pod tou ženskou. Dalo by se vlastně říct, že se tehdy jednalo o mé první setkání se softpornem!

Tutovka (1992) (pořad)

Jedna z veřejných "zlodějen", na kterou tehdy vyhladovělý a naivní národ spoléhal víc, než na měsíční výplatu.. Marketingovým strategiím jsem dřív moc nerozuměl, ale už tehdy jsem věděl, že bába tutovka byl krok zpátky!

Vega (1987) (pořad)

Spolu se starším bratrem Magionem tvořila Vega nedílnou součást mé vzdělávací procedury a utváření mé osobnosti! To byly časy, to jsem ještě nechlastal!

Magion (1984) (pořad)

Tomuto pořadu vévodil rozcuchanej Jančařík a já každý čtvrtek usedal o půl páté na Kapitána Granta. Kde jsou ty časy? Nostalgie je pěkná mrcha! Úterý Vega, čtvrtek Magion a středa byla o hovnu, později přidali "Oázu" uváděnou z brněnského studia, ale to už jsem měl jiné zájmy!

Tanec v temnotách (2000) odpad!

Přidušené skřeky připomínající utrpení týraného psa v posledním tažení opravdu nepovažuji za zpěv. To ať se na mě nezpívající nehrající asexuální Björk nezlobí! Trierovi jsem dával po Dogville ještě šanci, nicméně je to magor a tímto si to definitivně potvrdil. Mažu z disku!!