Robocop (2014)

Přišlo mi to jako jeden z nejslabších pokusů ukrást něco ze slávy podobných filmů... Hezký efekty a to je tak všechno. Hodně mi vadil hlavní hrdina, šíleně nesympatickej chlap !

Zimní příběh (2014) odpad!

No, tak na to jak mám rád dramata, fantasy i mysteriozní příběhy, tak tohle byla nehorázná blbost a kýč :D mega zklamání a jasnej odpad roku i přes to nabušené herecké obsazení. Jediná dobrá postava byl lucifer :( Musel jsem to shlídnout na 3x , protože jsem pokaždé usnul, jak nehorázně mě tenhle kýč nudil ! Trailer vypadal teda podstatně líp, než jakej tenhle film doopravdy je !!

Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)

Taková malá černá trpaslice ... děsně podobná Heidy :D To mluví prostě za všechno

Super Size Me (2004)

No tenhle dokument byl vážně hodně zajímavej a vlastně mi řekl , proč že já to do těchhle fastfoodů nehodím :) Měl by si to čeknout každej, kdo tam chodí, aby viděl co to s ním dělá !

Super 8 (2011)

Tenhle film mě vůbec nebavil, celkově mi to přišlo o ničem a nenechalo to ve mně žádný dobrý dojmy

Griffinovi (1999) (seriál)

Naprosto fantastickej seriál, kterej si prostě jede svoje a na ostatní zvysoka kašle. Dělá si srandu ze všeho a všech v okolí a vůbec se nezajímá o nějaký moralizování ! Je to něco mezi Simpsonovýma a SouthParkem není to ani nijak extrémně sprosté, ale zároven to není ani uhlazený moralizování jako posledních 10 serií Simpsonových (bohužel takoví teď jsou :( ) Nebudu tvrdit, že griffinovi si nic nepůjčili z jiných animáků, a to hlavně v začátku, ale poslední serie vidím spíš opak, kdy valí nemožný vtipy na adresu všech ostatních seriálů a to včetně těch vlastních ! Určitě stojí za shlídnutí ... U mě 1. místo v animákách.

Kandidát (2013)

Většinou se slovenským filmům hodně vyhýbám stejně jako těm českým. Tento jsem zkouknul jen náhodou a docela ušel. Hlavní postava je šílenej ego maniak, kterej si myslí, že může všechno, jenom protože je neustále navlečenej do drahýho kvádra s připitomnělým šátkem ... Ano Adam Lambert mi byl šíleně nesympatickej. Na druhou stranu film měl relativně dobrej příběh a dalo by se říct, že něco na tom bylo i překvapivého, ale konec to nebyl... ten byl jasný už od začátku. Slabší 3 hvězdy.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Včera jsem tenhle skvělej film sledoval. Je to takovej Švédskej Forrest Gump akorát s tím rozdílem, že hlavního hrdinu tady hraje 100 letý čupr děda, kterej vůbec nehraje postavu hlupáka jako Forrest, ale dědy, kterej sice nevypadá, že by až tak věděl co dělá, ale on ví :) Zároveň je celý příběh prolínaný jeho životním příběhem a musím uznat život měl tedy hodně zajímavej :D Určitě stojí za zkouknutí !