Noční běžec (2015)

Přesně jak řekl Peter Griffin ve Family Guy minulej díl ... Liam Neeson is biggest Irish Rambo since he has 55 yo ... Liam sice na 62 ani moc nevypadá, ale podle mě byl tenhle film celkem nuda a protivník tomu nic moc nedodal... popravdě jsem přemejšlel, jestli to teda je nějakej ten mafia story a nebo si to jako má hrát na thriller nebo co ... Hlavně asi minutová pasáž, kde najednou Liam pro svýho syna je najednou nejlepší otec ever, protože mu to řekla manželka a najednou zase bum bác, akce jak noha ... Asi zcela určitě nejsem typickej konzument těchhle filmů, raději se podívám na kvalitní drama, ale i tak jsem čekal víc... 50% čistě oddechová záležitost na vypnutí mozku

Avengers: Age of Ultron (2015)

pojmuli to víc než dobře, udělali z toho filmu, takovou akční komedii, celkově to bylasranda, ultron, ač záporák byl taky vtipnej, celý to bylo OK :)

Dvojník (2013)

tenhle film byl prvních minut nuda jako prase, potom se to jakž takž konečně začalo vyvíjet a ačkoliv mám rád složitější filmy, tka tohle byla podle mě hrozná sračka ...

Nejhledanější muž (2014)

u tohohle filmu opravdu nechápu tak vysoký hodnocení, viděl jsem ho už před půl rokem a tak mě to nebavilo, že jsme na to i zapomněl, takže asi tolik k tomuhle filmu ...

Domek z karet (2013) (seriál)

docela dlouho jsem se tomuhle seriálu vyhýbal a popravdě, nějakej seriál z prostředí politiky mě vůbec nelákal i přes takový hodnocení jaký má, nicméně minulej týden jsme začal a už jsme téměř u konce všech natočených dílů :D ano až tak mě to chytlo, Kevin Spacey se do té role naprosto hodí, a Robin Wright je naprosto excelentní případ mrchy, kterou tam aj tak prostě chcete :D 95% a to dávám vážně máločemu ..

Uzavřený kruh (2013)

váhal jsme jestli 3 nebo 4 kousky, určitě je to lepší než předešlá velevychválená sračka kterou jsem hodnotil, alesamozřejmě je to naprosto jinej žánr, na durhou stranu Eric Bana ...

Potomci lidí (2006)

Hvězdný obsazení, výborný hodnocení na csfd, komenty se tu nad tím rozplývají, tka jsme si teda stáhl FHD verzi filmu, po 20ti minutách jsem přemejšlel, jestli přijde něco, co bude trošku zábavné po 45 minutách jsem si musel dát pauzu a podívat se na southpark, 20 minut před koncem jsme prosil, at už ta nuda skončí ... objasní mi někdo, co je na té hovadině nudné tak úžasnýho ? 30%

Helix (2014) (seriál)

zatím mám skouknuté všechny epizody, a čekám na další, docela dobrá atmosféra a popravdě podobnej seriál mi dlouho chyběl, připomíná trošku LOST :)

Atlas mraků (2012)

Tohle je přesně jeden z těch filmů, který si rád pouštím víckrát a miluju je, proplétá se tu několik různých dějových linií, které zdánlivě nejdou dohromady, ale potom zjistíte o co vlastně jde.... Hudba naprosto úžasná, dokonce jsem si některé písničky stáhl do telefonu a běžně je poslouchám

Interstellar (2014)

Za dlouhou dobu jendo z těch nejlepších scifi, co jsme viděl 5 hvězd a minimálně 95% to vše do okamžiku než jsme zjistili, že tam hlavní hrdina lítá někde mezi dimenzema a abví se se svojí dcerou z minulosti do budoucnosti prostřednictvím shazování knížek z police :( To mě vážně naštvalo !! Nicméně efekt obří vlny na první planetě byl naprosto AWSM ! těch 5 hvězd nechám, ale je to jen tak tak, ta jedna vyloženě dementní pasáž ten film shodila tkaže konečný řešení je pro mě takových 87%