Bodka - Pýcha (2019) (epizoda)

najlepší rodinný serial aky som kedy videl. Moje dievča ho velmi zbožnuje. Mame psa a tak sa vieme vcitiít do bodkinho svedomia. Bodka to ma hodne mentalne zložite lebo spolupracuje s imbecilom a potom sa človek pyta prečo ? prečo a znova prečo ? existuju rozne dovody mentalnej retardacie ktora nie je hodna vysmechu. Tento serial odporučam každemu kto si chce shiahnut na svoje mentalne dno.*****

Sedm statečných (2016)

Fakt slabé hovno, ktoré vobec nedáva šancu postávam a ani realite. Také Expentables s koltami, ktoré je samo o sebe sračkové. Pre mňa veľmi velké sklamanie. Fuqua by ma odísť ako Uwe.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Spotené ranné hovno je vtipnejšie než tento film. Veľká slabota. Adam DeVine ma neskutočne vytáčal, a myslím že je to asi najhorší herec poslednej doby. Bieda bieda.

Snili jsme o životě (2014)

veľmi smutný dokument o tých, ktorí to nezvládli alebo sa pokúsili odísť a o tých, ktorí po nich zostali..použité animácie sú dosť silné a dotvárajú tak atmosféru bezmocnosti, o ktorej sa film točí..

Záložní jednotka (2015)

upotená americká patriotistická kukuricou obalená sračka...holly chesus..hovno v alobale

Past (1997)

až po záver,teda vlak, by som dal 4*..tam akoby sa to seklo, niekto povedal že došli prachy na ďalšie natáčanie a ukončili to..dovtedy dosť napínavý thriller

Rychle a zběsile 7 (2015)

Ono , áno je F&F ale zasa odtiaľ potiaľ. Mne celú dobu prišlo že s diváka robia dementa. A keď som si myslel že už žiadna sprostejšia scéna nepríde, tak prišla ešte dementnejšia.Nechápem prečo to nemá ako kategoriu Sci-fi, a to som sa snažil fakt vypnúť mozog pri sledovaní. Áno, Paul bohužiaľ zomrel, ale možno by bol rád že toto nemusel vidieť.

Joe (2013)

Ukažové drama, ale tak nejako už od začiatku viete ako to dopadne. Ja osobne som si pri tomto filme zas raz spomenul na geniálne Gran Torino. Podobná zápletka, až na rodičov. Je to pochmúrne natočené, čo sa aj od takéhoto typu filmu čaká, ale niečo tam chýba,akoby to neustále lízalo hranicu Bčkového filmu. Cage tu ale hrá dosť dobre (kto by to ešte do neho čakal) a drží tak film na slušnej úrovni a poznateľnosti. Čakal som podľa ocenení ale o dosť viac. Slabota,ale pozerateľná slabota.

John Wick (2014)

Yes,i think i am back..akčná pecka s oprášeným Keanom na ktorého ksicht už väčšina z nás zabudla. Nahodil sako a rozhodol sa rozkopať rite každému kto sa mu dostane pred mušku. Dobrá jazda,samá akcia,fajn kaskadéri a občas nejaká tá hláška. Chce to ale vypnúť mozog, inak to vyzeralo ako film Stevna Seagala až na to že Keanu prebíjal častejšie.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Skutočne nehorázna hovadina. Fakt je to postrádateľný film. Smejem sa len na tom že keby tam nehrajú známe ksichty tak to ma hodnotenie iba ODPAD. Pre mňa je to odpad aj tak a pritom tých hercov mám rád.