Seymour

Seymour

Matúš Molovčák

okres Martin

• 23.12.2016  02:59

Fakt slabé hovno, ktoré vobec nedáva šancu postávam a ani realite. Také Expentables s koltami, ktoré je samo o sebe sračkové. Pre mňa veľmi velké sklamanie. Fuqua by ma odísť ako Uwe.

• 29.9.2016  23:03

Spotené ranné hovno je vtipnejšie než tento film. Veľká slabota. Adam DeVine ma neskutočne vytáčal, a myslím že je to asi najhorší herec poslednej doby. Bieda bieda.

• 9.5.2016  16:07

veľmi smutný dokument o tých, ktorí to nezvládli alebo sa pokúsili odísť a o tých, ktorí po nich zostali..použité animácie sú dosť silné a dotvárajú tak atmosféru bezmocnosti, o ktorej sa film točí..

• 10.4.2016  03:11

upotená americká patriotistická kukuricou obalená sračka...holly chesus..hovno v alobale

• 9.12.2015  23:02
    Past (1997)

až po záver,teda vlak, by som dal 4*..tam akoby sa to seklo, niekto povedal že došli prachy na ďalšie natáčanie a ukončili to..dovtedy dosť napínavý thriller

• 25.5.2015  00:44

Ono , áno je F&F ale zasa odtiaľ potiaľ. Mne celú dobu prišlo že s diváka robia dementa. A keď som si myslel že už žiadna sprostejšia scéna nepríde, tak prišla ešte dementnejšia.Nechápem prečo to nemá ako kategoriu Sci-fi, a to som sa snažil fakt vypnúť mozog pri sledovaní. Áno, Paul bohužiaľ zomrel, ale možno by bol rád že toto nemusel vidieť.

• 30.10.2014  22:58
    Joe (2013)

Ukažové drama, ale tak nejako už od začiatku viete ako to dopadne. Ja osobne som si pri tomto filme zas raz spomenul na geniálne Gran Torino. Podobná zápletka, až na rodičov. Je to pochmúrne natočené, čo sa aj od takéhoto typu filmu čaká, ale niečo tam chýba,akoby to neustále lízalo hranicu Bčkového filmu. Cage tu ale hrá dosť dobre (kto by to ešte do neho čakal) a drží tak film na slušnej úrovni a poznateľnosti. Čakal som podľa ocenení ale o dosť viac. Slabota,ale pozerateľná slabota.

• 29.10.2014  12:46
    John Wick (2014)

Yes,i think i am back..akčná pecka s oprášeným Keanom na ktorého ksicht už väčšina z nás zabudla. Nahodil sako a rozhodol sa rozkopať rite každému kto sa mu dostane pred mušku. Dobrá jazda,samá akcia,fajn kaskadéri a občas nejaká tá hláška. Chce to ale vypnúť mozog, inak to vyzeralo ako film Stevna Seagala až na to že Keanu prebíjal častejšie.

• 7.8.2014  12:08

Skutočne nehorázna hovadina. Fakt je to postrádateľný film. Smejem sa len na tom že keby tam nehrajú známe ksichty tak to ma hodnotenie iba ODPAD. Pre mňa je to odpad aj tak a pritom tých hercov mám rád.

• 17.6.2014  21:36
    Památkáři (2014)

Človek celý film čaká čo sa stane, čaká čo príde ...a nakoniec sa nestane a nepríde nič. Niekto umrie, vybrakujú tri doly plné obrazov a to je celé. Postavy absolútne nedostali šancu, nemajú príbeh, nezaslúžia si žiadne sympatizuje,akoby túto prázdnosť postáv chcel Clooney vykompenzovať skvelými hercami ktorých do nich obsadil. Celé je to až moc osekané a prázdne. A ešte tie občasne moralistické kecy Clooneyho o zachovaní civilizácie kazia už tak dosť malý filmový zážitok. *** len za oldschool obsadenie

• 23.5.2014  01:23
    Gauneři (1992)

Veľmi dlho som sa tomuto filmu bránil..nakoniec ale som sa neubránil a musím povedať že je skvelý. Pomerne jednoduchá predloha sa z rúk Tarantina stáva legendou..dialogy a hereceké výkony sa len tak ľahko zabudnúť nedajú..tento film má skrytý náboj ktorý odhalí hlavňe tŕpezlivý fanúšik..vrele odporúčam..je to akoby Tarantinov nácvik na Pulp Fiction jeho rukopis je tu naozaj badatelný.

• 18.5.2014  18:00
    Red (2010)

Osobne som čakal že to bude o niečo serióznejšie a reálnejšie. Na poli reálnosti ma to sklamalo, ale herecké výkoný to dali tak nejak do rovnováhy. Film upúta a vtiahne,ale treba vypnúť mozog,alebo ho aspoň stíšiť.

• 18.5.2014  17:59
    Trosečník (2000)

Wislon sa stal legendou, pomaly ako tento film. Malokto natočí takéto ukážkové survival-drama a udrží diváka 143 min v očakávaní. Hanks je vo filme úžasný, všetko mal na ramenách a geniálne to podržal. Keby je tam iný menej skúsený herec, možno by tento film každý prehliadol. Klobúk doľava.

• 18.5.2014  00:48
    Sviňák (2013)

Sakra chorý film.Kto aspoň vie kto je to Welsh tak asi vie čo čakať. Párkrát som si musel počas pozerania povedať WTF čo to kurva ten chlap robí. Je obdivuhodné aký slizký dokáže McAvoy byť, klobúk doľava za jeho herecký výkon. Inak film neurazí a diváka čo už kde čo videl aj nadchne.

• 18.5.2014  00:43
    NON-STOP (2014)

Neesonovka je dobré označenie pre tento film. Dobré tempo,solídna zápletka..ale ten koniec je fakt len pre bezmozgovitého diváka. Ja som si prišiel na svoje a zabavil som sa. Aj keď po dopozeraní nie je tak ťažké zabudnúť na tento film.