Beowulf (2007)

Tomuto novému stylu jsem dosud moc moc k chuti nepřišel.Každá postava vypadá jak totálně sjetá.Imho příběh je protkán hrdinstvým a medovinou a závěřečná bitva s drakem má ohromný spád.Neil Gaiman se opět vyznamenal.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Nečekaný a plnokrvelačný návrat mého dětského hrdiny.Stallone zvládl svoji režisérskou úlohu na výbornou.Béčkového hrdinu 80 let. přetransformoval do nového tisíciletí a jako třešničku na dortu pěkně krvavou řezničinu.Zamrzí trochu ukvapený konec. 20 minut navíc by filmu slušelo.Letecká puma rulezzzz!!!

Pianista (2002)

Jde o hodnocení filmu,nikoliv událostí a utrpení židovského lidu. Tenhle film asi nejspíše vzniknout nikdy neměl. Obrovská smutná prázdnota plná nucených emocí a šokantností.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Až na pár okamžiků je to trapné bezduché nudné zahleděné do sebe.Film pouze čerpá z hlavních postav z předešlích dílů.

Zjizvená tvář (1983)

Kultovní a ze všech snad asi i nejkultovnější. Jo a jestli chcete vědět jak se kšeftuje s drogama, podívejte se na SCARFACE.

Vetřelec vs. Predátor (2004) odpad!

Na naši planetě právě přistálo velký smradlavý lejno.A co čert nechtěl,hurá s ním do kina.

Resident Evil (2002)

Film hrozný oproti svému pokračování ovšem skvostný 3 hvězdy proč ne??