Dnes neumírej (2002) odpad!

Nejhrší bondovka všech dob kterou ničí děsivá režie, příšerné speciální efekty a nejtrapnější bond girl vůbec.

Zítřek nikdy neumírá (1997)

Nejlepší Brosnanova bondovka. Akce oproti zlatému oku mnohem důraznější a napínavější. Opravdu světlá až zářivá vyjímka ve filmech o J.B. z posledních několika let.

Moonraker (1979)

Je to až tragédie, kam se film o J.B. až může dopracovat. R.Moore je hrozný (ne herec ale Bond). Po sqelém Connerym ne a ne toho člověka skousnout.

Povolení zabíjet (1989)

První opravdu drsná bondovka. Po spoustě provařených klišé včetně hrozného moonrakera nebo chobotničky vkročil na plátno Bond mstitel, a hned se vší parádou. Po Conneryho odchodu je tento fil perfektním návratem ke kvalitě Bondovských filmů.

Úsvit mrtvých (2004)

Nekompromisní a nejlepší moderní "bráním se slovíčku horor" zombie holocaust jaký jsem zatím vyděl. Tam kde se v residentech snaží zaujmout akcí, která je na hranici trapnosti, tam stačí tvůrcům úsvitu brokovnice a pořádně nasranej Ving Rhames. Velice potěšil i Tom Savini v malé roličce drsnýho šerifa. Spousta humoru, trochu sexu , šachy a nebo střelba na Burta Reynoldse jsou zajímavým osvěžením v tomto drsně krvavém počinu.

Underworld (2003)

Rovnou zdůrazňuji, že po tomto se na druhý díl ani koutkem oka nemrknu. Snad jen krása Kate Beckinsale mě donutila dát hvězdičku. Je to strašná nuda a nuda veškará akce je nudná a děj je nudný a je to nuda a nuda.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

5 hvězdiček se bohužel konat nebude. Děj se sice hrne kupředu jako parní lokomotiva, ale když na konci cesty čeká ten nudnej Olyphant?? Len Wiseman není špatný režisér. Dělá ovšem to, co udělá většina průměrných tvůrců s velkým rozpočtem a dobrým námětem. Imho u smrtonosné pasti vlastně ani o námět nejde. Vše táhne osobnost Johna McClaena. Akce je tudíž větší na pohled než kdy dříve ale nemá patřičnou údernost předchozích dílů. Je to taková nenucená zábava pro mladší publikum.

Ghost Rider (2007) odpad!

Hvězdičku nebo 2** sy to možná zaslouží ale jinak to nejde. Režie je jedna velká tragédie. Akce stojí za h...o. Padouši sou k smíchu. Speciální efekty?? Ať žije ED WOOD!!! Nechat film v počátečním duchu, mohl z toho bejt takovej ten hezkej příběh o motorce, holce a motorkáři, který se jí snaží dostat do postele.

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

Nebýt těch "pokémonovských" soubojů, je to za 5 *. Krásný japonský furetro styl spojený s dokonalým hudebním doprovodem ve mě bude ještě dlouze dřímat.

Superman se vrací (2006)

Spočátku jsem o tomhle nechtěl ani slyšet. Vykašlat se na x-men, na které jsem se opravdu těšil. Poslední díl mě mýt 150 minut a být jedním obrovským vyvrcholením několika osudů. Ale NE. On si jde natočit toho chlapa v modrým obleku s červenou pláštěnkou a velice nevkusnou obuví. Poté led roztál a já šel supermanovi ma milost. Byl jsem mile překvapen. Velký rozpočet sice není znát, ale to není můj problém (otázka spíše pro produkci). On má supermana opravdu v lásce. Pomalejší styl vyprávění odkazuje na staré filmy (dnes u superhrdinských eposů ojedinělé) a drží supermana v duchu předešlých dílů.Dokonce i Brandon Routh není nijak pozadu a dodává své postěvě úžasné charysma. Kevin Spacey je jako Lex Luthor poněkud komický ale chladnokrevný zároveň. Na závěr nutno říct, že kdo hledá nějakou obrovskou superakci bude zklamán. Postavě jako je superman se málo který padouch postavý do cesty.