Příchozí (2016)

Tak naivní pointa za tolik peněz? :-o Jinak jako reklama na Monster drink zajímavý nápad.

Poslední císař (1987)

Bohužel nesdílím nadšení ostatních. Neskutečná nuda, film nemá žádné tempo, neustálé skoky v čase, ve 110. minutě jsem se přestal mučit a vypnul jsem to. Never more...

Skřivánci na niti (1969)

Za mne nejlepší Menzelův film, pak hned vlaky. A hergot mně až dnes došel ten geniální tah s obsazením Jiřiny Štěpničkové - ten její krásný výraz, když jí Neckář řekne, že se oženil s vězenkyní (kopečkářkou). A Ruda.... bože to byl tak úžasný herec, taky ten jeho slizký výraz...

Městečko Twin Peaks - Epizoda 6 (2017) (epizoda)

Tak v této epizodě MacLachlan ukázal, že je zpět se vším všudy. Jen doufám, že se do konce seriálu do něj vrátí původní Cooperova duše a bude zase tím usměvavým nadšencem těšícím se z kávy a výborného koláče. :-)

Ecce homo Homolka (1969)

Chceme-li cizinci pomocí pochopit českého člověka, nechejme ho přečíst Haškova Švejka a shlédnout tento film.

Nástupce (2016) (TV film)

Úžasný Cranston. Film hodně změnil můj pohled na Lyndona Johnsona.

Marketa Lazarová (1967)

Nepochybně úžasné dílo, hlavně kamera je skvělá. Přesto nedávám plný počet, protože mnohem více se mi od Vláčila líbí Údolí včel a Adelheid.

Modrý kód (2017) (seriál)

Prvních deset minut stačilo. Už vidím, jak hasiči nechají vejít civila do rozpadajícího se domu a jak sestra mentoruje lékaře. :-D Jestli před pěti lety se Prima profilovala jako konkurent Novy, tak poslední dva roky svými seriály spadá do stejné žumpy. Zajímavý komentář Sweat55

Modrá krev (2016) (seriál)

Jak v tom pořadu mohou ty lidi představovat jejich titulem, když tituly byly za první republiky zrušeny? :@