She (1982)

Slušné fantasy, ktoré si za kulisy zvolilo postapo. A prečo nie? Jediné, čo tomu chýbalo, boli lepší herci. Naopak, čo tomu veľmi pristalo, bola Sandahl ;)

Spanish Movie (2009)

Vcelku slušná, vkusná zábava, ktorá netlačí na pílu. Zaokrúhlené nahor za Diega :D

Apokalypsa: Válka světů - Propast (2019) (epizoda) odpad!

Počas asi 5 minút tam povedali cca 5 historických nepresností a cca 10 ideologických blbostí. Farebná škála pôvodne čiernobielych obrázkov totálne nesedí. Jediný prínos je pozerať to bez zvuku, a to, uznáte, nie je ani na jednu hviezdu. Shit.

Piloti (1988)

Chcelo to lepší scenár a živšiu adaptáciu, ale inak OK (na dobu vzniku).

Borsalino (1970)

Ani na tretí pokus som nenašiel dôvod dopozerať to do konca.

Ishtar (1987)

Nevtipná, nezaujímavá, únavná zbytočnosť.

Mládeži nepřístupno (2013)

Zdvihnutý prst filmových tvorcov - o čom by mohli točiť, keby chceli. Vedeli by! A som rád, že tentoraz chceli, lebo som sa výborne bavil. Tento film nie je pre jednoduchých, preto nebude nikdy väčšinovým. Ale tá menšina si ho vychutná.

Koktejl (1988)

Škoda že nie som 16-ročná fanynka Toma Cruisa v roku 1988... Ale ani tak mi to neuškodilo ;)

Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)

Bohužiaľ, všetky Werichove hry na mňa pôsobia jediným dojmom - nejaká akože zápletka akože vznešená, početný ansámbl rozvíri vodu, a potom príde Ó Veľký a Múdry s nepresahujúcim pobočníkom (to si postráži, aby nepresahoval!) a strhne všetku pozornosť aj zásluhy na seba. Všetci ostatní sú blbci. A bez konca zvonec. Trochu málo - obzvlášť na dnešnú dobu. O trošku lepšie než Balada z hadrů.

Balada z hadrů (1960) (divadelní záznam)