Druhá strana naděje (2017)

Výborný film, ovšem komedii bych do popisu rozhodně nedala... satirické ano, ale příběh je velmi silný a dramatický.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Pohádka bavila. Skvělý Eben, Ruml i Prachař a skvělé kreace znechucení od Veroniky Freimanové.

Čertí brko (2018)

Ráda bych dala víc - parta čertů super, občas dobrý vtip, ale občas taky pěkná nuda...

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Ano, je to strašný (dialogy, poskládaný příběh...), ale Meryl Streep při křtu byla na Oskara. A vtipní tři tátové tomu dodali šmrnc.

Muž z Vysokého zámku - Série 1 (2015) (série)

I. řada zatím super. Jen mě ruší, že hlavní hrdinka vypadá jako v mladém podání Milena Dvorská :-)

Manželské etudy: Nová generace - Mirka a Kuba (2019) (epizoda)

Jsem otřesená z toho, jak se lidé staví k životním situacím. Jak tu píše Matty "budoucnost českého časosběrného dokumentu je mnohem nadějnější než budoucnost moderních vztahů".

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Colin mi připomínal starého mládence profesora lingvistiky Henryho Higginse. Film byl milý a předvídatelný. Zajímavé je, že věkový rozdíl mezi hlavními aktéry je 28 let...

Žena na válečné stezce (2018)

Hrdinka je skvělá s perfektní kondicí i se zápalem. Jen mi k páté hvězdě chybí nějaké informace. O ní, o protivnících... Ale skvěle natočeno, zajímavý příběh a výborná hudba.