Maudie (2016)

Tolik hořké romantiky se snad ani nedá unést. A na plátně bolest není cítit. Ani vůně barev. Ale ve skutečnosti....

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Vy vy.....už musím běžet, aby mi neopadla pěna! To by mi dědeček vycinkal!....dědek jeden!!!!! Totiž...to říkal Kopecký pak, ne já. Ale každopádně - souhlasím! Je to dědek zpovykaná a já si vždycky přála, aby Květuš dostala trochu kuráže a na ten opodeldok se vykašlala. Snad jí nakonec Lady Matejka zachrání. Můj kultovní film a pět hvězd je setsakra málo!

Bohemian Rhapsody (2018)

Moc životopisný to teda není. Dokonce je tam docela dost časových nesrovnalostí a posunů, něco šlo rychleji, nebo úplně jinak, než ve skutečnosti........neřeším. Queen jsou moje kultovní kapela, už od mých 16. Ale kdyby tenhle film přesně a téměř do puntíku opisoval celou jejich dráhu, vznik kapely, všechny ty peripetie s počátečním neúspěchem a stoupání do nebeských výšin, myslím, že by to nemělo takový grády. Je to skvělej film a Rami Malek jako Freddie je vážně úchvatnej. Fakt super.

Kráska a zvíře (2017)

Krásná pohádka, klasický příběh.....nic pro dospěláky, kteří zapomněli a jen fakticky hodnotí zpracování a neponoří se do krásného příběhu. Emma je skvělá, Evan je super, do zvířete se nejde nezamilovat. A všechen ostatní nábytek jde dokonale s dobou. Muzikály nemám ráda. Tomuto uděluji vyjimku za pět.

Gran Torino (2008)

Tohle můžeš natočit jen když jsi starej, máš rakovinu, zemřela ti žena, tvoje děti nic nechápou a za sousedy máš ťongy, kteří tak zcela ťongy nejsou. Respekt, veliký respekt a pokora!

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Takže, tohle jsem si nááááramně užila. Dokonce už několikrát. A když si to užijete několikrát, tak i pět hvězd je málo.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Není mi náct?....je mi náct! Skoro pořád. Nikdy jsem nehrála hry, nebaví mě to, Ale bavilo mě koukat, jak je hrají jiní. Myslím počítačové, abyste zase nemysleli na nějaký prasárny, jo? Takže tohle mě vážně bavilo moc. Je to vtipný. Je tam pár opravdu dobrých hlášek, které mě budou zítra v práci rozesmívat, když si na ně vzpomenu a den bude hned snesitelnější, mezi těma sucharama. Je to hra, kde je všechno, co taková hra může mít. Pasti, překvápka, lidožravé (se podivejte :))).... levely, životy.... Joa pozor - totoální proměna jednoho z hráčů se někomu asi nebude líbit, za mě však pět hvězd už jen kvůli tomuhle. Si představte, že jste nádherná blondýnka...a najednou je z vás....ha ha ha ha....podívejte a uvidíteeee, ha ha ha !!!

Wind River (2017)

Zanechala jsem štrykování a dívala se jako přimražená.

Fargo (1996)

....a nejlepší je, jak ona neřeší, že je těhotná a prostě dělá svou práci. Ráno....no, spíš pozdě v noci.... si představte, že jste asi tak na konci sedmého měsíce a jste šerif v jednom ulítlém, totálně zasněženém a zmrzlém zapadákovském městě někde....někde. Zvoní telefon a vy musíte vstát a oblíknout svoje těhotný tělo do tuny svršků proti zmrznutí a jet k nějaký bouračce.... k mrtvole....co já vim. A váš kolega policajt, udělanej, ale malinko retard, stojí a protože nemá TU kompetenci, páč je retard, tak vy, těhotná, jdete tam k té zmrzlé promodralé mrtvole v tý ranní sibérii.....noa to zdaleka není všechno. A cynický je v tomhle případě dost slabé slovo. Podívejte se.

Nit z přízraků (2017)

Death metal A to je dnes večer opravdu vše, co k tomuto mohu říci.