Vyvolený (2000)

Já bych to viděl na čtyři hvězdy....velice zajímavě naservírováno divákovi, Willis coby (ne)chápající Vyvolený, tedy "hrdina" a na druhé straně čisté zlo v podání šílence Jacksona, který vše bere jako komiks, kde on je zlým a logicky musí mít oponenturu, tu mu poskytne až jím vyvolaná brutální série´sabotážních útoků, kterými konečně nalezne svého protivníka, jenže, bude jeho Vyvolený hrát svou roli..?! Nejlepší Willisův film.

Bílý bizon (1977)

Velice hrozivý western opravdu s horrorovým tématem... Zvuk řvoucího sněžného býka ženoucího se na lovce opravdu nenechá diváka chladným..! Rok 77 minulého století nám v podání Charlese přinesl celkem tři filmové výtvory a velice originélní a ojedinělé...

I Bastardi (1968)

..Drsný Kinski...jeho výrazovost je nepřekonatelná, takový obličej tu už nikdy nebude..!

Navajo Joe (1966)

Krvavý western se sice neoriginální indiánskou problematikou, o to však dobře zahranou hlavní rolí a mistrovským hudebním pozadím.

Povídka o policajtovi (1975)

Brutální krimidrama o policistovi ze čtyřicátých let minulého století, který pronásleduje chladnokrevného vraha. Jeden dost identický snímek znám a míním jím film Zabiják s Gabinem a Testim ze sedmdesátých let, obě dílka skýtají netušené filmové umění a skvělé zhudebnění obou hlavních témat filmů.!!! Vřele doporučuji.

Nebuďte policajta (1988)

Dobrý snímek a odraz lámající se společnosti a "staré a nové doby"... někdy až důraz na přílišnou brutalitu scény zacházející do ztracena...celkově dost neutěšený příliš akční film..

Vamos a matar, compañeros (1970)

Skvělé dílko od geniálního Corbucciho..geniální všemi úhly... Tak rychlý western se objeví jednou za desetiletí..!

Návrat sedmi statečných (1966)

Docela obstojné..... originál je originál, ale i tak jsem se nenudil a Brynner mne opět nezklamal, zklamala produkce, že nebyli schopni dát opět dohromady rozhádaného Brynnera s McQueenem..

Kulka pro generála (1967)

..výborný western..výborní herci....a hudba obstojně držící krok.

Tváří v tvář (1967)

Kterak vzdělanec k životu a názorům bandity přišel.. aneb, není vše krásné, co se třpytí a i žasedlý povrch může skrývat dobro.