Společné Vánoce (2007)

Nic extra, ale asi tri krat som sa fakt dobre zasmial, hlavne scenka v kupelni. Takze len preto tri*.

Neplodná obrana (2008)

Vobec to nebolo zle, cakat od toho moc netreba, ale pobavil som sa a to som to videl uz par krat.

Franklin (1997) (seriál)

Miloval som tuto rozpavku ako dieta, toho casu za 10*, dnes za jednu, takze cca priemer 5*.

Tom Sawyer (2011)

Trochu BDSM pre deti s trstenicov a na Slovensku to ma 12+ vdaka ceskemu dabingu. Co viak k tomu povedat, asi len ze je to slabsie ako ine Te-eSka ci Ha-eFka, ale nie zle a obrazovo pekne, aj na 576i cez satelit na ktorom je hniezdo. PS. Idem zhodit to hniezdo, info pre ochrancov, ftacike tam nie su, zjedol ich kocur a toho pes. Edit: nedavno sa do dediny vratily "obcania" povodom z Indie resp. z Indie 13steho storocia. Pre osvetlenie- neda sa ich spocitat aa chodia so sudom po susedoch lebo do studne nahadzali smeti a ako vieme (a uz aj oni) studna nie je bezodna a cez 27 metrov odpadu sa tazko dostanu k vode. Co je vsak pointa psa uz na dvor pustame len pod dohladom, nech to nedopane tak ze -> psa zjedola cierna spina.

Na život a na smrt (1998) (seriál)

Serial zasluzi tak dve*, ale za to ako sa z nich pri bitkach prasilo davam o dve* viac. Proste nic pre alergikov.

Svatba na spadnutí (2006) (TV film) odpad!

Ach, Emily je ale piča. Pôvodne som dal jednu, ale nie nie. Odporúčam pozerať iba ak sa potrebujete vytočit. Pri sledovaní toho pravdepodobne najblbšieho a najtrápnejšieho filmu na svete toho určite dosiahnete.

Hawaii Five-O (1968) (seriál)

Celkom slusny serial na svoju dobu a urcite ho odporucam aspon "ochutnat" fanusikom novej verzie. Mne osobne sadol a cas mu len pridal, dlho som sa tak nezasmial na efektoch a roznych trikoch ako tu. Zub casu jednoducho nahlodava serial a aj vtedajsie pravdy (fakty) su casto mimo. Momentalne ho v cesku a na slovensku, vysiela cbs drama (a to minimalne rok, takze tvrdenie uzivatela Davered o pochybeni hodnotiacich nie je uplne presne, ale samozrejme ani vylucene. Ono vsak aj na tu na csfd je v tv programe oznaceny ako serial z roku 2010). Za mna 80%.

Příběhy z temnot (1983) (seriál)

Ked som mal asi desat rokov chodil tento serial o cca jedenastej do obeda v tv a vdaka mojej kazdorocnej snahe pocas zimnych mesiacov ochoriet, som mal tu moznost par dielov zhliadnut. Rok som mal hodinky nastavene na jedenastu, podla jedneho dielu. Problem vsak bol ten, ze som do nedavna namal ani sajnu ako sa serial vola, ale vdaka cbs drama som mal tu cest natrafit pred tyzdnom prave na tento diel. Nostalgia sa nezaprie, takze 100%.

Můj táta je duch (1990)

Ak by som to nevidel ako dieta, neviem ci by som dal viac ako jednu, ci dve*. No kedze sa mi to pacilo ako decku a videl som to neraz pocas vikendov, tavam kolko davam.

Cosby Show (1984) (seriál)

Okrem najnovsich casti kde sa spraval ako uchyl je to super serial, mal som ho rad ako dieta, tak aj dnes. Ak by to nepokracovalo k tomuto bodu,tak kludne aj 5*.