Sebevražedný oddíl (2021)

Jako, oproti předchozí tragédii, je tohle úplně next level, není to perfekce, ale je to kurva hodně dobrý.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Tak to byla pecka, pro fandu spidermanů  skoro povinnost, stejně jak spiderverse. Jinak postava spidermana všeobecně je hodně tragická, prakticky každá variace má nějakou ztrátu a šrám na duši nehledě na svět a příběh. no pain, no gain

Kolo času (2021) (seriál) odpad!

Proč, proč lidi adaptují něco, co ve skutečnosti adaptovat nechtěji? Tohle nemá s wheel of time premisou společného skoro nic, kromě jmen možná. Příběh úplně zbutcherovanej (proč má Perin manželku????!?), jak fungují věci a ability je nesmyslný (co to bylo to propojení, wtf!) a věci když se dají dohromady,  nemají skoro logickou postoupnoust. No prostě, piss poor adaptace, připomínající kvalitou pozdní série GoT. Casting hrozný, možná kromě Randa, Morain a Mata. Jak můžou změnit příběh, který už byl napsaný ve woke stylu (ale pořád velmi, velmi dobrý), na woke trash, to nepochopím, asi opravdu zlo neumí tvořit, jen pokřivovat. Jedna hvězda za kvalitní výpravu. TLDR, thanks, i hate it!

K zemi hleď! (2021)

Předně chci říct, že je mi jedno co si kdo (pokud vůbec) dosadí místo komety. Globální oteplování? Migranti? Dekadence západní společnosti? Že nemůžu zase najít ovladač od televize? asi máte představu... To je každého politika a rozhodnutí, na to kašlu. jako vtipná komedie typu Idiocracy je to tak na tři hvězdy, ale co to pro mě vytáhlo na 5 jsou charactery a překvapivě velmi lidský a upřímný konec okolo stolu při poslední večeři s ostatními. A to je vše.

Pán tygrů: Příběh Doca Antlea (2021) (seriál)

Doc je asi z postaviček tohohle příběhu nejvíce vypečenej, říkal jsem si, že je zvláštní jeho vynechání z dvojky a hle, on dostal vlastní tři epizodky. Asi nejvíce nebezpečnej a šílenej jedinec, moderní budha a otrokář, jedinečný bin chilling doktor. Ale když si nalejem čistého vína, skoro všichni v tom příběhu jsou víceméně blázni ("já vyučuji pravou polygamii, ta doktorova je falešná" nebo prostě idioti (holka co uteče v patnácti z domova). Upřímně, když někdo vleze do kultu, páč si rád šáhne na tygra nebo chce líbat starému indovi nohy, asi mu moc věcí v životě nepomůže získat více rozumu.  Btw ta první manželka, ta vypadá jako kdyby na ní spadl menhir i s obelixem a přitom jak vypadala na těch fotkách... život se s ní rozhodně nesral.

Zaklínač - Série 1 (2019) (série)

Ok tak předně, těch 5 je za Henry Cavilla jako Geralta, mnoho respektu tomu týpkovi, toho Geralta jsem mu opravdu věřil. Dále je to trochuz slabší, seriál hodně skáče mezi časovou osou, někdy je trochu potíž se vyznat co a jak. Jak dílů přibývá, rozdíly mezi knihami/hrou se zvětšují. V seriálu je niflguard nějaká zfanatizovaná říše co se věnuje necro-magii? WTF Magie funguje tak trochu vzláštně, ale co. Trochu forclé diversity, no co naděláme, ale tu Triss jsem vážně moc nemohl zkousnout. Jo a černej elf, wut? No nicméně, těším se na druhou season. Butcher of blaviken scéna byla fakt top!

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Je to divný, ale rozhodně to mohlo být horší, jsem trochu smutný, že neuvidíme pár věcí z knih, které jsou teď víceméně nemožné s tím jak si příběh upravují, ale což, knihy sami o sobě nezmizí a story je najetý jak svině. Jen škoda toho castingun fringila ni... je jedna vec ale aby na severu tak 20% populace bylo černých... + perlička jsou stále černí elfové. Asijskej witcherchán byl cool ale : / Aspoň, že Geralt, Ciri a Yen casting je on point. Občas divný plot pointy a někdy nestačím koukat co si vymyslí za píčovinu, jo a chybí sex, po první epizodě skoro žádná koza z boku.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021) odpad!

Už nikdy, jak tohle může mít více než 20 % to nechápu, úroveň studentského fan filmu ale absolutní propadák, filmová katastrofa.

Pán tygrů - Série 2 (2021) (série)

Šaráda pokračuje, největši zklamání je asi Tim, který měl velkou hubu keců a nakonec brečel jak malé dítě. I am trained sniper by US army... to bylo smutné, stejně jako zvířata těchto lidí, kteří to asi dříve mysleli dobře, ale pak se to tak podělalo.

Osada (2021) (seriál)

Popravdě, asi to nejlepší co jsem za dlouhou dobu z české produkce viděl, njn.