Bodyguard (2018) (seriál)

Docela dobrý, dobrá hudba, akce, výprava, solidně britské. Celou dobu člověk tak odhaduje, kdo, jak, co, je to docela sranda, na konci trochu derp momenty, ale závěr ok-ish.

Dr. Stone (2019) (seriál)

Kdybych tohle viděl na střední, tak bych možná o chemii projevil větší zájem. Dost zdařilá crazy-anime story, kde mimo jiné, zjistíte jestli jste ve škole dávali pozor. Science baby!

Final Space - Série 2 (2019) (série)

Slabší začátek, prostředek a docela silnej konec. Bohužel, show často vezme jeden otravnej trait na postavě a vyžene ho na maximum. Potom je docela problém přežít některé epizody, které se často točí jen kolem této jejich, ech, speciálnosti (jo, koukám na tebe ty šesti-oká zelená sračko tri-BORE, clarence ten slizkej kryso-sysel z dimenze aušus, zasranej lord-commander, nejhorší jméno na světe, ten magor v telletubbies oblečku a ještě by se našlo...) Celkově to vypadá, že scénaristi jsou schopní vyplodit dobrou věc, jen prostě a jednoduše nechtějí, a tak jsem zkouknul místy retardovaný, avšak v závěru zajímavý příběh.

Final Space - Série 1 (2018) (série)

Těžko zařadit tenhle kousek, na jednu stranu některé scény mě nutí zalézt pod virtuální peřinu a dělat, že nejsem, jak jsou "vtipné", ale pak přeřadí a rozjede slušnou emocionální jízdu. Některé charaktery jsou super (mooncake, ai v lodi, furry guy) a některé na přesdržku (záporák, hlavní protagonista,atd.). Každopádně, not bad. Sci-fi je to udělaná dost slušně.

The Mandalorian - Season 1 (2019) (série)

Tak takhle jsem si nějak představoval budoucnost star wars potom co ohlásily novou trilologii. Ne tu, už jednou provařenou/nastavovanou instatní kaši bez duše, jakou jsme dostali s 7-9 díly, ale něco nového, zajímavého a něco co se děje za období nové republiky, ne empiru číslo 2. Mandalorian mi tenhle zážitek dopřál plnými doušky a já jen doufám, že tohle dílko je záčátek lepších zítřků, domluvil jsem.

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Krajina super, ale nemá to hlavu ani patu. Někomu hodně něco uletělo a radši bych se prošel v lese, než sledoval tuhle špatnou agitku.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

No, až na pár prvních huge fuck-upů, je prvních 30-40% docela koukatelných, světe div se, ale trio Fin, Rey A Poe (a zbytek crew) funguje docela fine. No a pak začne pravé kavčo, přiznám se, jen málokdy se filmu povedlo udělat z vážných scén komedii a nasmál jsem se více než dost. Já jsem jinak docela neutrál, ale pro true fanoušky star wars, tenhle film musel být super nasírací. Páč totálně rozesrali lore, všichni sithi jsou jedno, všichni jedi jsou jedno, strike me down a staneš se mnou. wat? Co prosím? To odkud přišlo? Nejsem full time star wars nerdík, ale není ideologie sithů, že každý v tom je pro sebe? Využít sílu pro svou power, možná pro pár mých spolupracovníků, ale hlavně já? Tak co najednou se vyjede tahle, nevím komunistická? satira nebo co. Strašná blbost. Spousta plot děr, nesmyslů aby děj jel dopředu, občas se postavy teleportují. Má oblíbená je scéna, kdy se povstalci vylodí na lodi, která se vznáší na planetě. Tak ok no, jenže, erm, je to vesmírna loď, proč se prostě, já nevím, nenakloní o 90 stupńů do strany?: D, navíc nechápu proč ten array musel zničit pozemní výsadek, když neměli štíty a měli v jednu chvíli docela dost stíhačů. Ech, no co. Btw na konci, na otázku : Whats your name? Já a asi polovina kina šeptali, "dont say it, dont you fucking say it" . : D Shrnutí, docela sračka, ale zasmál jsem se. Jo a Rey je GOOOOOOOOOOODEEEEEEESSS.

LazyTown (2004) (seriál)

memes

Očista: Anarchie (2014)

Strašná nuda, člověk by řekl, že s tak pitomou premisou udělaji něco zábavného, ale nedá se na to skoro koukat, příliš se to vleče: / Lidi jako obvykle braindead = Kde máš zbraň? Na stole v kuchyni... LOL tak gl.