Potichu (2019)

Ptáci ale mnohem horší, tohle se těžko popisuje, mám rád tyhle horor premisy ale za prvé: Tohle je snad už třetí nebo čtvrtej film s premisou " nevidím, neslyším atd.". Za druhé, existence těch stvoření byla totálně retardovaná, ok jdou po zvuku, jak ale létají aniž by narazili atd? Nechápu a za třetí, jasně je jich hodně, ale jak se mohlo nechat lidstvo vyzabíjet takovou blbostí, opravdu podceňujete lidskou vynalézavost. Obligatorní šílenec, nejlépe naboženský, je samozřejmě součástí balení.

Psí ostrov (2018)

Zvláštní film, to nepochybně, ačkoliv momentálně sdílím domov s kočkou a kocourem (ta mi momentálně sedí v klíně) do svých 12 let jsem vyrůstal se psem, tohle dílko, mě vrátilo zpět. Je to ovšem vytvořené poměrně specificky, nemyslím, že to sedne každému, mě ovšem jo.

Generation Kill (2008) (seriál)

Sám vojákem nejsem, nicméně mám blízké příbuzné, kteří sloužili, dělali i mise v Afgoši atd. Dá se říct, že něco z toho co mi řekli jsem teď viděl a zcela jistě jsem viděl i věci, ktěré mi neprozradili. Proč taky. Tohle je válka lidi. Je opravdu vtipné/smutné číst si komentáře lidí co se pohoršují nad zobrazením vojáků, rasismu a podobných blbostí nebo jim chybí akce. Mohl bych mluvit o myšlení civil/voják, ale mé slovo neberte, co já vím, na tohle téma bylo knih napsáno dost. Ono ale opravdu nestačí poslechnout chvilku Sabatony (mám je rád btw.) a pak jít do akce, zabít par "zlých hochů" , vrátit se domů a dát nad krb metály. Řekl bych, že spousta lidí vidí válku jako hru, Rambo styl ale nakonec z nich bude další Kapitán Amerika. Kdo jsem já? Netuším a doufám, že to nikdy nebudu muset zjistit. Ale jednu větu bych rád zmínil, jak pronesl iceboy na konci: "Lidi co odmítají zabíjet, budou vždy pod těmi, kteří zabíjejí". jo a ZHN byl bullshit, ale západ je jinak 100% ok guys!

Hra o trůny - Rytíř Sedmi království (2019) (epizoda)

To jsem potřeboval v životě, vidět sex scénu s ariou, teď je můj život kompletní. Snad přijde undead boy a pořádně to tam rozčísne, protože jinak všichni umřeme, nudou a cringem.

Když draka bolí hlava (2018)

Jako, on ten core se sebeobětováním z lásky není špatnej, jen to provedení, efekty atd. Být na tom v kině tak asi spáchám sepuku, ale viděl jsem mnohem horší věci, než abych tomu dával odpad nebo jednu. Nehodnotím, že někdo mluví slovensky ani zpívání, jo a chtělo by to zkrátit tak o polovinu, pak by to relativně asi šlo.

Pacifik (2010) (seriál)

Přiznám se, po prezentaci téhle série jsem měl trochu jinou představu, než co jsem dostal. Akce by byla což o to, ale společně sní přišla ta proklatá morálka, ten horor války ale i její sláva a nesmíme zapomenout na celkovou zbytečnost toho všeho. No, těžko můžu mluvit o válce, když jsem žádnou nezažil, což? Já jsem své dostal, ale nevím jestli to sedne každému, jen nevím jestli to opravdu s tím ultra PTSD nepřehnali.

Unicorn Store (2017)

Samuel L. Jackson přišel, viděl a zvítězil.

Alien Warfare (2019)

Snaha byla, myslím, že kdyby se to upravilo, mohli by to změnit na docela good gay porno. No homo.

Teroristka (2019)

Film je víceméně přenesený western, zlý statkář tyranizuje ubohé menší statkáře a to do té doby, než vezmou spravedlnost do vlastních rukou zrodí se vigilante. Pomáha i bratr indián. Rád bych vyzdvihl opravdu slušný soundtrack, snad jen ten konec byl nemastný/neslaný.

Na hraně zítřka (2014)

Musím říct, trailery tenhle film hodně pohřbily. Takhle, opravdu jsem si film užil, od začátku až do konce, jak týpek bych asi jednal taky musím říct. Velké + za hodně dobře zvolený konečný soundtrack, víc takového.... I NEEED TO KNOW NOW, CAN YOU LOVE ME AGAIN?!?