Dope (2017) (seriál)

Good stuff

Bright (2017)

Upřímně, mě se to hodně líbilo, výbornej svět, provedení sice mírně někde pokulhává, ale stejně, je to dobrá jízda. Chtělo to jen více kentaurů.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Pěkně to vypadá, zpíva se tam (i když bych řekl, že jen dva songy jsou na úrovni). Voda je úžasná, kuře tupé a všichni máme svůj osud v rukou. Klasika v karibiku a máme tu i piráty.

Blue Mountain State: The Rise of Thadland (2016)

Sám o sobě = slabší prcičky, je to spíše pro lidi co viděli seriál, takové not bad rozloučení: ) A Thad je pořád best druhej Stifler.

Olověná vesta (1987)

Film, který by měl vidět každý, koho zajímá téma military. Vycvičit koho? Zabijáka. A když mám zabijáka co s ním? Poslat ho zabíjet. viz. "Man nevím jestli patříme (my američani) do vietnamu, ale já, já jsem určitě patřím" GET SOME!

Iron Sky (2012)

Úžasnej concept s ještě lepším trailerem, ten první concept byl super. A pak člověk vidí skutečnej film, jo jasne, pakrát se člověk zasmál viz. nevyjednávám s teroristy atd. Ale jen humor, ještě k tomu často slabý to neutáhne. Nuda, nuda, nuda, ach jo, proč jste nám nedali tu první vážnou verzi. Jen nacisti, na měsící, snažít se přežít a možná z toho něco postavit? Fucking fail...

Legenda o drakovi (2015)

Zachyceno tak nějak v polovině, v podstatě hybrid Kráska a zvíře/svítání a HTTYD. Docela dobře se na to ovšem koukalo + scenérie a efekty byly slušný, ne že bych chtěl kritizovat, ale když česká pohádka vyrukuje s drakem, tak se utíkám schovat na střechu, páč to se nedá. Never forget toho hrocha, co poskakoval v saxáně 2. Drak je správně emo, holt tvrdé děťsví a holka mu občas zdatně sekunduje a na konci happy end. Celkově, jsem rád za více filmů s touto tématikou, drak je kamarád, ne trofej.

Deadpool 2 (2018)

Začátkem, deadpool 2 je deadpool s velkým D a 2. Je to deadpool se vším co k tomu patří, na ničem jsme nešetřili. Tady příchází, ani ne tak výtka jako poznatek. Deadpool 1 byl míň deadpool než D 2. D 2 je takový zvláštní hybrid filmu a komixu. Ta praktická neexistence 4wallu, občas až krajně nechutně detailní masakr, skoro jako kdyby někdo zastavil čas. Ale jo, když promineme tu trochu brutality, tak to byl až skoro nudně domácky rodinný film, musím uznat, že skočit z romantiky do všedních dramat je zajímavá změna.

Avengers: Infinity War (2018)

Tenhle film je předně jedná velká akce, promísená trochou klidu, ale hlavně opravdu dobré akce. Příběh drží solidně pohromadě, zlý chlapík je správně drsně zlý, ale ne úplně retardovaně, jako třeba Onan ze strážců nebo jak se jmenoval. Mám rád týpky, se kterýma se dá cítit, relativně teda. Musím říct, skloubit vše tak aby to bylo ok, 10 let universa, dobrá práce boys and grills. Jen bacha, tahle věc je začátek konce, takže je nutné připravit se na to. Smrt v tomto universu nemusí být vždy konečná, nicméně, když po galaxii běhá týpek pro kterého je genocida stejná jako jarní úklid, tak je nutné s ní počítat. Props za Petera který si zopakoval svoji roli z GOT a zahrál zase jednou svého tipického trpaslíka, he he. A co dál? Well jak říkal sám big T, prosperita a happyness přece: )

Anihilace (2018)

Piknik u cesty ale trochu jinak.