Co má Jennifer na svědomí (2024)

Smútiaca Jennifer so sklesnutou hlavou a kopou lží ma srala od začiatku. Je možné, že polícia okamžite nepreverila konverzáciu v mobiloch všetkých troch členov rodiny? A ako je možné, že ihneď nepátrali ani po histórii retardovanej dcéry obetí. Ako naozaj... tá žena vyzerala a správala sa ako retard. Až na to, že (možno) retardovaná nie je. Nejaká blbka, čo iba hrala na piano, rodičia z nej chceli mať lekárku, keď zistili, že je na to sprostá, tak farmaceutku, a keď nedala ani to, tak už by ju asi najradšej videli niekde pod drnom. Takže veselica by sa tu nediala nikdy a rodičia tiež neboli bez viny. Nuž, plánovať vraždu, a potom sa tváriť, že som nevinná obeť, tak to chce minimálne Zlatú malinu. Táto žena by ju určite dostala. Mimochodom, dokument bol otravný, neviem prečo by som sa mala asi hodinu z hodiny a pol pozerať na ksicht retardovanej kravy zo statickej kamery.

Forst (2024) (seriál)

Vzhľadom na to, ako pekne to bolo natočené a v akom krásnom prostredí sa to odohrávalo - však lebo Tatry sú super, by si seriál zaslúžil zaujímavejšiu tému ako asi najviac otrepanú: Poliaci a nacisti. Tá téma sa týka pomaly každého poľského filmu a knihy. Chápem, že je to neoddeliteľná minulosť, ale odtiaľ potiaľ. Nech sa spamätajú! Napriek tomu, že bol dobre natočený a zahraný, nepriniesol nič kreatívne a nové. Dokonca sa mi zdalo, že veľa vecí som už videla inde. Navyše tam bolo priveľa nezmyslov a vecí, ktoré si doslova protirečili. No aj tak sa to pozeralo dobre.

Gentlemani (2024) (seriál)

RocknRolla a Podfuck vyvarené v hektolitroch vody, pridané absurdnosti a hlášky hodné dementa s troma promile v krvi. Miestami nudné, otravné a nedoriešené. Pre niektoré dobré nápady a vizuálnu stránku som to mohla pozerať, ale ako celok to pre mňa nefungovalo.

Indrani Mukerjea: Hluboko pohřbená pravda (2024) (seriál)

Byť sudkyňou, tak sa táto psychopatická krkavčia máti z väzenia už nedostane. Neviem, či sú v Indii takí sprostí, že nie sú schopní určiť DNA, aj keď majú celú kostru, ale pravdepodobne sú. Nikoho veľmi nezaujímalo, že tá Šína bola výsledok incestu. Jej deti by som teda vidieť nechcela. Aj keď tá Idrany je podľa mňa patologická klamárka, takže si to mohla vymyslieť. V každom prípade mala tri deti s troma chlapmi, a žila so štvrtým ako zlatokopka. Dve deti prdla k rodičom, aj keď boli na mizine, a starala sa už iba o seba. Charakter na úrovni vši.

Kosmonaut z Čech (2024)

Autor zrejme vyfajčil minimálne pol kila trávy, keď to písal. A zahraničný vydavateľ, ktorý mu vydal knihu zožral asi pol kila lysohlávok. Plus režisér vypil tri litre vodky každý deň počas natáčania. Rozmazané, rozkývané zábery (spomienky) striedajúce sa s predpotopnou vesmírnou loďou - to nie je nič pre mňa. Ale námet bol celkom sympatický, rovnako ako ten pavúk. Keby sa film netiahol ako ranná slina dole krkom, tak by to bolo ešte lepšie.

Kryptotunel (2024)

Psychológia davu je asi najúbohejšia vec v histórii ľudstva. Strata schopnosti vlastného úsudku, aj inštinktov je spôsobená preberaním názorov veľkej masy ľudí bez toho, aby ho viac spochybnili. Ak aj pochybnosť majú, časom ju strácajú. Máme to všade - od reklám cez životný štýl po politické názory. Keď nám tisíc ľudí povie tisíc ráz, že to a ono je dobré, tak sa tomu časom možno chtiac či nechtiac prispôsobíme. V tomto prípade sa vynára otázka: Ako mohli niekoho presvedčiť o niečom, keď ani sami nevedeli o čom hovoria, a ani tomu neverili? Reklama a ľudská hlúposť. Zaplatili si "celebrity", ktoré absolútne nerozumeli, o čo ide (to ani tvorcovia), aby nahrali videá s falošnou kreditnou kartou, kde ňou platia a vyberajú peniaze, a hovoria, aká je kryptomena a tá firma Centra či čo super vec. Ako pardon - retardovaný boxer a Paris Hilton? To už mohli rovno spraviť reklamu s Patom a Matom. Lenže takto od ľudí vylákali stovky miliónov, a až neskoro tým debilkom došlo, že je to VEĽMI OKATÝ podvod. Zaslepení vidinou peňazí bez toho, aby nemuseli nič robiť, sú ľudia schopní investovať asi aj do tvrdenia, že Yeti existuje. A ako vždy sa na tom nejaký protivný feťácky zmrd poriadne nabalil. A nešiel ani do väzenia, čo ma poriadne nasralo! By som tú sudkyňu poslala za mreže. A ešte sa vyškiera na Netflixe. Zarobil aj na tom. Kokot!

Můžu ti říct tajemství? (2024) (seriál)

Can I Tell You a Secret? - Ďakujem, nechcem, choď do ...  Zaujíma ma, odkedy tajomstvo prestane byť tajomstvom. Medzi koľkými ľuďmi by sa mohlo rozšíriť, koľko ľudí ho môže zdieľať, aby prestalo byť tajomstvom? Viem, že sú aj "verejné tajomstvá", ktoré ľudia tolerujú, ale odtiaľ potiaľ.  Mimochodom, tento protivný autista a psychopat nevedel tajomstvo, a preto neprezradil nijaké tajomstvo, iba znepríjemňoval ľuďom život bez príčiny.

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál) odpad!

Ďalšia hlúpa nereálna vec z dielne Harlana Koblba. Toto vyzeralo akoby producenti vykúpili bordel a urobili z toho "intelektuálnu" telenovelu pre pätnásťročné deti. Hlavná postava má tak napichané pery, že ich sotva zavrie. Jediný, kto nevyzerá, že sa tam živí sexom, je ten začmudený policajt, ktorého vkuse hádzalo o zem. Ten možno robil vyhadzovača v tom bordeldome, alebo bol pravidelným hosťom.

Pozůstalá (2024) (seriál)

Nudné a otravné ako asi všetky K-drama. Aj ja by som chcela zdediť cintorín. Naložila by som s ním inak.

Problém tří těles (2024) (seriál) odpad!

Ehmm, keby mi nejaký čurák z vesmíru napísal, že chce kolonizovať našu Zem, lebo na ich planéte sa ide zase podzigať civilizácia absolútnou nonsens kravinou (tri obiehajúce slnká či čo), tak si pomyslím, že by som mala ihneď prerušiť kontakt. Ale nie, nejaká potrhlá čúza (ale z jej perspektívy - keby mne umlátili rodiča na smrť pred vlastnými očami a očami davu, tak by som bola tiež zaujatá proti ľudstvu) ich sem pozve ako: "Nech sa páči, podivní tvorovia, ktorí majú x-milión krát rozvinutejšiu techniku ako my na Zemi, k nám, a zachránite nás pred nami."  Drbe? A vraj by dorazili až o 400. rokov. Zase drbe? Veď dovtedy sa ľudstvo vykynoží navzájom. Tento seriál je plný nezmyslov, klamstiev a úplne podradných výmyslov s tou vedou. Toľko vrazených peňazí na dobré CGI a rôzne počítačové úpravy... Nie!