Spoonful of Sugar (2022) odpad!

Tak toto ma fakt nasralo! Najmä hlavná herečka, ktorá nevie hrať. Navyše pozerám, že má 28., vyzerá na 40. a hrá tínedžerku. Proste škaredá, otravná kača, ktorej asi nik nepovedal, že nevie hrať. A trápne odkazy na najdebilnejšiu rozprávku v dejinách ľudstva - Alicu v krajine zázrakov - mŕtve zajace a dva vrkôčiky zle a nezmyselne zafarbené na ryšavo. Vlastne všetci herci hrali ako panáci. To by som rovno mohla urobiť bábkový film s gumenou Ančou s ryšavými vlasmi, blonďavou gumenou Ančou, bábikou kozmonauta, mužskou gumenou Ančou s večne rozopnutým rázporkom, černoškom Bubu a dedkom v kresle. Stavím sa, že by bol lepší.

Vraždy modelek Playboye (2023) (seriál)

Ak si niekto niekedy myslel, že modelky Playboya sú niečo iné ako preplastikované kurvy, tak musel mať v hlave nasraté. A ak si niekto myslel, že žena s umelými šestkami a umelou papuľou bude chodiť z kláštora do kostola, tak mu tie sračky v rámci lobotómie už z hlavy dávno vytiekli. Najprv boli modelky, potom playmate, potom kurvy, potom feťáčky, prípadne všetko naraz. Zhrnutie tohto seriálu: zavraždené feťácke kurvy, alebo vraždiace feťácke kurvy.  Jedna mala vraj "tvár anjela" - neviem, či boli všetci slepí, alebo čo, takú tvár nemala nijaká, zato všetky mali umelé kozy a umelé pery, v skorších rokoch asi ešte nemali umelé papule, ale kozy určite a fetovali tiež. Ďalšia sa cítila byť Star, iba preto, lebo mala vytetovanú hviezdu na riti či kde. Neviem, či by som chcela byť "star" preto, že ukazujem frndu a kozy kade chodím, a musela by som chrápať s úchylákom Hefnerom "dvakrát do týždňa", prípadne s jeho kumpánmi, kedy si zmyslia. Jasné, že keď museli chrápať s úchylákmi, museli aj fetovať, aby si to nebrali zas tak osobne. Potom takéto devy v 25-ke zistili, že už nemajú pleť ako osemnásťročné, a že okrem pózovania nahé, fetovania a trtkania nič iné nevedia. Takže nijaký Playboy, nijaký modeling - lebo ten si pokazili tým Playboyom. No preboha! Panika! A tak mnohé skončili ako prefetované, alebo pouličné štetky, alebo prefetované pouličné štetky, alebo zavraždené štetky. A ďalšia škaredá spuchlina a umelina ošklbala detského psychiatra o 300 000 dolárov, ale aspoň ho bola schopná zabiť. A ďalšia svojho muža, ktorý sa hral na kovboja či čo. No, sem-tam to bola celkom sranda, ale zle spracované, neustále opakované tie isté veci - asi pre Američanov s päťsekundovou pamäťou. Čiže nuda a nijaké prekvapenie.

Chhorii (2021)

Sexistickí, sadistickí úchyláci chcú mladé. Až na to, že iba chlapcov, dievčatá hádžu do studne. Celkom predvídateľný, ale atmosférický horor na tému: Žena behá bosá po poli, alebo rodí. Keby sa tam takmer celý čas neplahočili v labyrinte z trstiny či z čoho, tak by to bolo lepšie. A prostredie typu: umývať sa v kýbli, aj to iba sem-tam, spať na akýchsi handrách v chlieve, prípadne zájsť do druhého chlieva vedľa, mi nerobilo dobre na žalúdok. To bol horor sám o sebe.

Soft & Quiet (2022)

Ďalší z filmov natočených na jednu klapku. Partička rasistických frustrovaných kačíc si zmyslí, že ide terorizovať latinoameričanky, či kto to vlastne bol. Mimochodom Luccardi tiež nevyzerá ako prototyp árijskej rasy. Dej jednoduchý, no pracuje so všetkými emóciami, a udrží napätie od začiatku do konca.

Omamná láska (2021) odpad!

Toto bola Otravná vráska, nie Omamná láska. Príklad toho, že ani výborní herci a Rid of Me od PJ Harvey na konci nemusia z filmu urobiť artový skvost. Dej úplne o ničom a taká nuda, že som sa mala chuť radšej pozerať z okna. Úplne blbá pomätená čúza, ktorá je taká blbá, že aj zabudla chodiť do roboty (keby bol film dlhší, tak asi zabudne aj ako sa volá), sa nechá pretiahnuť prvému hajzlovi, ktorý ju chce, lebo má pocit, že nik ju nemá rád. No a chlap totálny čurák, ktorý ju využíva, čiže nič nové pod slnkom. Mimochodom Tom Burke je skvelý a sympatický herec, ale "fešáka" si predstavujem inak. V prvom rade nie so zle prefarbenými vlasmi na blond, ktoré mu vôbec nepristali. Vyzeral ako Pikachu. Čakala som artový film, dostala som nudný, hlúpy, neartový bulšit.

Pohřbeni za domem (2018) (seriál) odpad!

Aj ja som za domom pochovala dvoch psov, dve mačky, štyroch škrečkov a starú mamu. Ale nezabila som ich. Či hej? Už sa nepamätám. Tento dokument je typický americký - neustále opakovanie o koho ide, čo sa deje, dookola tie isté slová - nie som idiot, aby som to musela vkuse počúvať, ani nemám päťsekundovú pamäť ako ryba. Nehodnotím dej, ale spracovanie, ktoré je úplne na piču.

Dům Hammerových (2022) (seriál)

Armie Slizák Hammer mi bol podozrivý, odkedy som ho prvý raz videla v Social Network. Najprv som si myslela, že je iba slizský gay, potom som som ho videla v Call Me By Your Name – to som si povedala, ok, tak je celkom dobrý herec gay. No už len to, že mu najviac pristanú šortky, značkové tričko a svetrík okolo pliec, prípadne golfová palica k tomu, z neho robí prvotriedneho slizáka. Najradšej by som ho zviazala opaskom od šortiek, ošťala ho, do riti mu strčila desať golfových loptičiek a zmlátila ho golfovou palicou – tam máš BDSM! Alebo radšej vsotila do klietky s víťazom MMA. Čurák jeden zbohatlícky! Ešte aj s radosťou o sebe hovoril, že je kanibal. Ak má niekto ako koníček znásilňovať ženy, tak sa nemá slizsko usmievať v telke a klipkať modrými slizskými očkami, ale má ísť sedieť za mreže, kde by zažíval BDSM z opačnej strany. Aký prastarý otec, taký starý otec, taký otec, taký syn. Štyri generácie úchylákov, krytých peniazmi a slávou. Prastarý otec, či ktorá to forenzná manipulatívna vykopávka (asi manipuluje aj z hrobu) mimochodom rusák židovský prisťahovalecký a agent KGB, so všetkými manipuloval ako profesionálny psychopat a sledoval ľudí vo svojom okolí viac ako FBI. Možno aj víťaz BDSM. "...and when I die, I left the World little bit better, than I found it." Haha, čurák svet zanechal ešte horší, aj VĎAKA nemu. Na druhej strane, čo babenky čakali, keď idú na rande s pracháčom, ktorý im vypisuje čudné esemesky stokrát za deň a furt vyvoláva? A čo čakali, keď jedna s umelým nosom špúli umelé pery a otŕča umelé kozy na instagrame či kde každých desať minút, druhá sa na fotkách nechá škrtiť, alebo sa dá fotiť nahá vo vani...? Potom, čuduj sa svet, idú po nich úchyláci. Ale bavilo ma, že o tom otvorene hovorili. Hlavne tá jeho teta. Ešte sa čudujem, že jej prešlo vydanie audioknihy o jej rodine, ktorú si mimochodom nik nevšimol, až do obvinení Armieho Slizáka. Dúfam, že jeho deti už nebudú také.

Vražda Murdaughových: Skandál na jihu (2023) (seriál)

Blbá Mallory nemala nasadať do člnu k opitému dementovi rovnako ako všetci jej "kamaráti". Rodinka vypasených, bezprízorných múčnych červov - Murdaughovcov, ovládala celé mesto. Po starom otcovi, ktorý založil advokátnu kanceláriu, zostali iba zazobaní pokrytci neschopní vo svojom povolaní, zato schopní rozhadzovať peniaze, zneužívať ľudí a v neposlednom rade vraždiť. Založím poistku mesiac pred "nehodou" slúžky! Pardon? Aj dvojitá vraždička ženy a syna - nonsens! Dúfam, že sa ten červ už z väzenia nevyplazí. Štvalo ma tam neustále kvákanie kamarátov. Typické americké husi, ktoré nevedia zavrieť zobák a prestať striedať terapeutov ako na bežiacom páse. Detičky sa skrátka nemali hrať na dospelých.

Pamela: Příběh lásky (2023)

Strááášne ťažký život! To aj musí byť s takými ťažkými kozami. Nechcela by som. Aj som sa čudovala pri tých spomalených záberoch z Pobrežnej hliadky, že sa veľmi nehýbu. To som mala asi sedem rokov. Viac sa mi páčil Knight Rider s Hasselhoffom, a doteraz mám pocit, že ten seriál je pre deti. Pamela sama zo seba urobila umelý "ideál" tupej prsnatej blondíny pre nadržaných mužov, a potom sa čuduje, prečo je objektom úchylákov. Natočila domáce porno a potom sa čuduje, že sa nejakým spôsobom dostane na verejnosť. A pohoršuje sa. Nemáš sa, kurva, natáčať pri sexe!!!!! Ale aby som k nej bola objektívna, to jej možno nik nepovedal. Mám dojem, že ten silikón jej spôsobil mentálnu nestabilitu. Takže asi potrebuje všetko znova a znova vysvetliť. Zobrala si za manžela feťáckeho, násilníckeho, narcistického, škaredého zmrda, od ktorého dostala hepatitídu C, a potom sa čuduje, aký je to hajzel. Vydatá bola šesť krát. Toto je proste osoba, o ktorej by sa nemali točiť filmy, možno jedine v nejakej mentálnej inštitúcii, kde patrí, ako učebný materiál pre psychológov.

Venuše (2022)

Aj ja som včera zabila všetky deti v paneláku, nazbierala niekoľko zubov, nazbierala do ampulky ich slzy, zohnala tri kilá éčka, zo dvadsať pilúl zožrala, vyrezala si na ruku pekný pentagram, ale nič koniec sveta neprivolalo. Asi preto, že som to urobila v opačnom poradí. Ak sa do bytovky nasťahuje zopár čarodejníc s cieľom vyvolať príchod pekla či čoho, tak nasťahovať sa tam je najväčší omyl. A všetko má vyriešiť gogo tanečnica, ktorá ukradla plnú tašku éčka. Všetko sa to nakoniec trochu premení na Kill Bill, ale konečne som videla poriadny horor.